281 sport Max Korting/Pro Sport heeft eerste zege binnen Chateau Montveyre T PZC Vierdeklasser Cadzand heel dicht bij overstap naar de reserveklasse 'WIJNWINKEL Winnaar zilveren medaille montveyre pzc.nl/webwinkel Klassieke Franse wijn uit Corbières woensdag 9 februari 2011 door Aector Dooms TERNEUZEN - De zaalvoetbaliers van Max Korting/Pro Sport boek ten in de eerste klasse Zeeuws- Vlaanderen hun eerste competitie zege van het seizoen. Michel Nieu- welink en Michel Leonhart had den met respectievelijk vier en drie doelpunten een groot aandeel in de 8-4-overwinning op Vliegen de Vaart. Amstelhoekje/Bakker wist een 4-0-achterstand tegen café De Mo lenhoek nog om te buigen in een 9-5-overwinning. Bij 't Bierwinkel tje waren met name Remco van Leeuwen (sx) en Jarno Waebeke (3x) verantwoordelijk voor de dub bele cijfers (13-5) tegen Cargill. Een smetje op de 7-3-zege van Ser- vicenet ITF tegen Unitron waren de rode kaart en twee gele kaarten voor de jonge Terneuzense ploeg. Unitron kreeg één gele kaart. De duels Intemetplan-Wentzler Pauwels en Tencezaman- ONyVA/ De Tukker eindigden reglementair in 5-0, omdat zowel Wentzler Pauwels als ONyVA"/De Tukker over te weinig spelers beschikte. Vliegende Vaart-Max Korting Pro Sport 4-8 (2-5): De thuisclub startte prima en nam een 2-0-voor- sprong. Daarna kwam Max Kor ting/Pro Sport in zijn ritme. Nog voor rust zette de ervaren ploeg de achterstand om in een 5-2-voor- sprong. In de tweede helft werd de marge uitgebreid en was de eerste zege van dit seizoen een feit. Doelpuntenmakers. Vliegende Vaart: Edo Lucieer, Micky Imandt beiden 2. Max Korting/Pro Sport: Michel Nieu- welink 4, Michel Leonhart 3 en Jan d'Haens 1. Amstelhoekje/Bakker-Café De Molenhoek 9-5 (3-4): De Axelaars begonnen te slap aan het duel en keken na tien minuten tegen een 4-0-achterstand aan. Nog voor de rust had Amstelhoekje de aanslui ting (3-4). Amstelhoekje liep in de tweede helft uit naar een 7-4-voor- sprong en wist toen dat de drie punten binnen waren. Doelpuntenmakers. Amstelhoekje/ Bakker: Niek de Meijer, Marco Plas- schaert beiden 3, Junior Constancia 2, Ralph Zegers 1. De Molenhoek: Marco Doens 2, Johnny Kloonen, Jopie van 't Hof, Thijs de Blaeij allen 1 Cargill-'t Bier winkeltje 5-13 (2-5): De Terneuzenaren waren veel te sterk. Cargill hield de scha de bij de rust nog enigszins be perkt, maar daarna liep 't Bierwin keltje onder aanvoering van Rem co van Leeuwen en Jarno Waebe ke uit naar een royale winst. Doelpuntenmakers. Cargill: Ricardo de Bruijn 3, Randy van Overmeeren 2. 't Bierwinkeltje: Remco van Leeuwen 5, Jarno Waebeke 3, Ferco van der 1. Internetplan 16- 2. Amstelhoekje 16 3. Tencezaman 16- 4. Bierwinkeltje 16- 5. Servicenet 12- 6. D'Ouwe Brug 16- 7. ONyVA 8. Molenhoek 9. Vliegende V 10. Cargill 11Wentzler P 12. Unitron 13. Max Korting 16- 46(137-18) 40(134-62) 39 (117-47) 31 (130-82) 24 (72-72) 22 (61-83) 20 (70-79) 19(61-76) 19 (67-96) 17 (77-114) 12 (50-125) 6 (51-104) 5 (54-123) Hooft, Jan-Willem Tangelder beiden 2, Frits Meijer 1 Unitron-Servicenet ITF 3-7 (1-1): Het duel werd ontsierd door te hard spel/waaraan met name Ser vicenet zich schuldig maakte. De balans was een rode kaart en drie gele kaarten. Tot aan de rust (1-1) hield Unitron gelijke tred, maar daarna bleek de ploeg niet opgewassen tegen de aanvalsdrift van de jonge Terneuze naren. Servicenet won met 3-7 en boekte daarmee de achtste over winning. Doelpuntenmakers. Unitron: Kevin Burky 2, Michael Krans 1. Servicenet ITF: Cihan Keten 3, Christopher St. Ja- coba, Bowy van de Bergen, Stefan Jan- se, Bas Hubregsen allen 1. Stand eerste klasse door Barry van der Hooft CADZAND - De voorzitter houdt nog een slag om de arm. „Stel dat er ineens vijf, zes spelers bellen dat ze bij Cadzand willen komen voetballen, dan kunnen we ons be sluit nog eens heroverwegen." Ro nald Vanhijfte weet echter ook dat de kans dat dat gebeurt bijzonder klein is. De zaterdag-vierdeklasser maakt daarom 'voor 95 procent ze ker' met ingang van komend sei zoen de overstap naar de reserve klasse. Cadzand verloor zaterdag met 6-1 van koploper Wemeldinge. Voor de hekkensluiter was het de tiende nederlaag van het seizoen. Cad zand wist drie keer een gelijkspel af te dwingen, maar won nog niet één keer. „We spelen nu al drie jaar in de kelder van de vierde klas se", zegt Vanhijfte. „Veel spelers van het eerste elftal lopen tegen de veertig. Ik ben hijna 43 en heb laatst ook nog een keer mee moe ten doen. Dat is niet de bedoeling. De oudste jeugd bij Cadzand zijn de C-junioren. EP is op dit mo ment dus geen aanwas voor het eerste elftal. En van buitenaf is er ook geen aanvoer. Dan moet het gezonde verstand het winnen van het gevoel." Het is wel een bijzonder moeilijk besluit, bekent Vanhijfte. „Maar wij zijn geen club die overal naar nieuwe spelers gaat informeren. Als spelers van het eerste elftal rond de dertig zijn, moeten er jon gere spelers op de deur kloppen om hun rol over te nemen. Bij Cadzand is dat helaas niet het ge val. We zouden kunnen wachten tot de huidige C-junioren wat ouder zijn. Maar hoeveel van die jongens kunnen het niveau van de vierde klasse aan? En hoeveel spe lers willen dan nog wel op zater dag voetballen? Eigenlijk zou er in het zaterdagvoetbal ook een vijfde klasse moeten zijn. Dat is het ni veau waar wij thuishoren." Er zal heel veel moeten gebeuren, zegt Vanhijfte, wil het genomen besluit nog teruggedraaid worden. „Hoe jammer we dat ook vinden in Cadzand. Het is nu voor 95 pro cent zeker dat we volgend seizoen in de reserve klasse spelen. We hebben wel besloten gewoon met een trainer in zee te gaan. De jon gens moeten kunnen blijven trai nen. Want als je dat ook niet meer doet, kun je er maar beter hele maal mee stoppen. We hebben dit seizoen al veel tegenslag gehad, vooral door de bommen die onder ons veld bleken te liggen. Ik heb het vorige week gezegd: dit kan er ook nog wel bij." CHATEAU corbières "«'Cv,,,,,. rh'SöoTRü.i.r.iW .5 j" U categorie wijnen In de Franse Languedoc is het nog mogelijk echte pareltjes te vinden meteen uitzonderlijke prijs/kwaliteitverhouding. Chateau Montveyre is hiervan een perfect voorbeeld. Op het Concours Interprafessionnel des Corbières 2010 won de jaargang 2009 van Chateau Montveyre de zilveren Medaille. Geheel terecht want deze wijn blinkt uit door zijn krachtige volle smaak met daarin uitbundig veel vers fruit zoals bramen en bessen. Chateau Montveyre - Corbières AOC 2009 Schitterende, volle en fruitige wijn. Robijnrood van kleur. Intense kruidige geur gedomineerd door vers fruit (framboos, rode bes). Volle, frisse en krachtige smaak met een fruitig karakter en fraaie delicate tannines. Veel indrukken van bramen, rozemarijn en nootmuskaat. Lange, kruidige en warme afdronk. Adviesprijs 7,95 Lezersprijs 4,95 Betalen en bezorging De levertijd bij bestelling met de onderstaande bon is 10 werkdagen.Levertijd bij bestelling via onze webwinkel is 5 werkdagen. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. Bij vragen over uw bestelling kunt u bellen met de Klantenservice op telefoonummer: 0900 - 2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per e-mail door te geven. Bon Chateau Montveyre Hierbij bestel ik: (aantal) dozen (6 flessen) Bon Chateau Montveyre a 4,95 per fles. OmOv GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIR0REKENING HANDTEKENING Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, ovv 'Wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 54