Johanna Martina Schenk-Dregmans Joke Wim van der Weele familieberichten iDensenLinq.nl woensdag 9 februari 2011 familieberichten 133 De Heer is mijn Herder Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en (oud)tante Wilhelmina van der Lende-de Nood Nieuw- en St. Joosland: J. Kodde-de Nood Bare (Engeland): M.A. Catterall-Taylor Nieuw- en St. Joosland: Th. de Nood-Siereveld Nieuw- en St. Joosland: S.T. Niwele-Vinke A. Niwele (Achter)neven en nichten Met droefheid geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, door de HEERE uit ons midden is weggenomen, mijn geliefde schoonmoeder, onze (over)oma en mijn zuster Adriana Brechtje Moeleker-Felius weduwe van Comelis Johannes Moeleker in de leeftijd van 93 jaar. 's-Gravenpolder: Jan Moeleker (in liefdevolle herinnering) May Moeleker-Zandee 's-Gravenpolder: Rianne en Jeroen Rushit, Mandy, Jonne, Daisy en Lotte 's-Gravenpolder: Jacolien en Henk Corné, Marieke, Hannah (in liefdevolle herinnering) Henry, Anouk en Sanne Wolphaartsdijk: Kees en Eline Nina en Amy 's-Gravenpolder: Jo Felius Krabbendijke, 8 februari 2011 Zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres Willem de Goedestraat 7,4431 BM 's-Gravenpolder. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 12 februari om 10.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aan sluitend omstreeks 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de dienst is er van 9.30 tot 10.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in voornoemd Rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wij nemen afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Weduwe van Jacob Hendrik Schenk Terneuz'en f Gouda 23 april 1930 6 februari 2011 Haar kracht, betrokkenheid en gastvrijheid ■gullen ons blijven inspireren Leiden Mirjam Schenk Boudewijn Nieuwenhuijse Matthijs, Frederike Koudekerke Annelie Schenk Gijs van der Sluis Noortje, Hotte, Juliette Correspondentie-adres: Mirjam Schenk Struikheide 13, 2318 ZD Leiden Voor persoonlijk afscheid van Joke bent u welkom op vrijdag 11 februari van 10.00 tot 10.25 uur in de Dorpskerk, Kerkplein 5 te Boskoop. Aansluitend heeft aldaar de uitvaartdienst plaats. Aanvang '10.30 uur. Vervolgens begeleiden we haar naar dc Algemene Begraafplaats aan de Roemer te Boskoop, waar omstreeks 11.45 uur de begrafenis plaatsvindt. Nadien is er gelegenheid tot ontmoèting en condoleance in het Floragebouw, Parklaan 4 te Boskoop. Joke hield van witte en Toog bloemen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij zo lang voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat het de Heere heden behaagde van ons weg te nemen onze lieve, zorgzame moeder en oma Cornelia Janna Nieuwenhuyzen-de Jonge sinds 26 juni 1994 weduwe van Cornelis Nieuwenhuyzen 26-2-1919 Krabbendijke 8-2-2011 Berkel en Rodenrijs: Bart Busch Lien van der Schuit Middelburg: Corrie en Sjuul Hollebrandse Middelburg: Hannie Kruysse Kapelle-Biezelinge: Wim en Gretha Nieuwenhuyzen 's-Gravenpolder: Nellie en Adrie de Kraker Krabbendijke: Ella en Adri van Oosten Middelburg: Kees en Truus Nieuwenhuyzen Hattem: Ina en Frans Hoogstrate Krabbendijke: Ad en Jannie Nieuwenhuyzen Yerseke: Leni en Jaap Geense Werkendam: Hans en Jopie Nieuwenhuyzen Kruiningen: Peter en Karin Nieuwenhuyzen Klein, achter- en achter achterkleinkinderen. Uit haar gezin zijn reeds overleden: dochter Mimi 1943 - 2002 dochter Janny 1946 -1999 schoonzoon Cor Kruysse 1937 - 2000 kleinzoon Eric Geense 1978 - 1995 Oostweg 18 4413 BT Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 12 februari om 10.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 10.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. N Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Henk de Vos Oud-werknemer van de voormalige gemeente Kortgene. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zich heeft ingezet voor de gemeenschap. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit ingrijpende verlies te dragen. Gemeentebestuur en personeel van de gemeente Noord-Beveland Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerker, de heer L.P.B.M. Verwer (Loek) Loek was vanaf 29 december 1997 bij ons werkzaam. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers LétÉ Middelburg, 8 februari 2011 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze biljartvriend Hans Slabbekoorn BiljartverenigingDe Legerdiek Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar met bewondering waarop hij met zijn ziekte is omgegaan, nemen wij afscheid van Wij wensen Corry, Jeroen, Joost en Frank veel sterkte in het verwerken van dit verlies Adrie en Janny de Moor Hans en Ada de Moor Neven en nichten Bedroefd hebben wij kermis genomen van het bericht dat op 87-jarige leeftijd is overleden onze medebewoner, de heer J.J. van der Weele Wij wensen John en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bewoners en het bestuur van, V.v.E. de Fonteyne Marktstraat 35 Vlissingen 'Mijn genade is U genoeg' II Korinthiërs 12:9 Daar waar wij je handen los moesten laten bleef Jezus ze vasthouden voor eeuwig Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede herinneringen,delen wij u mede dat, na een moedig gedragen lijden, door de Heer is thuisgehaald, mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame paps en opa Abraham Johan Diederich van der Welle Den Bommel, t Kapelle, 13 november 1936 8 februari 2011 Wat zijn we trots op jou en wa t zullen we je missen. C. van der Welle - Hobbel Jolanda en Joost van Driessen - van der Welle Kim, Rhodé Bruëlisstraat 11, 4421 CL Kapelle De afscheidsdienst, waarin voorgaat ds. L.C.R Deventer, wordt gehouden op zaterdag 12 februari om 11.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 1 te Kapelle. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid de familie te condoleren. Geen bloemen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet 1 zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33