Mart v.d. Blom Mart v.d. Blom 32 Ifamilieberichten woensdag 9 februari 2011 fnenseniinq.nl Verhef Gij over ons het licht Uws aanschijns, o Heere! Psalm 47 Met verdriet in ons hart geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa en opa-opa Pieter Bahlmann - Piet 22 februari 1925 Afscheid nemen is stilstaan bij de goede momenten die herinneringen zijn geworden.. t 8 februari 2011 Haamstede, Bep Bahlmann-Kool Stad aan 't Haringvliet, Tiny Arensman-Bahlmann Bas Arensman Pieter en Martine Nick, Esther Elbert en Mariëlle Danique Oostvoorne, Atie Mol-Bahlmann Arie Mol Elza en Sander Marit Elina en Jeroen Wessel, Jelmer Kloosterweg 18 Allévo "Duinoord", kamer 201 4328 GB Haamstede De dienst van Woord en gebed zal zaterdag 12 februari om 10.30 uur gehouden worden in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Geborgen bij God. Vanmorgen overleed, na een samenzijn van 66 jaar, mijn geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgroot vader Willem den Hollander 8 augustus 1922 t 8 februari 2011 M. den Hollander - Wondergem Anneke en Jan (in herinnering) Karei Claudia, Jan Jang-Soo en Erna Marianne en Zerahja Aron, Ilya, Raniya Ina en Leen Kees-Wim en Wilma Sara, Jonas, Timo Léon Rozemarijn Katinka en Jaap Jesse Vroon weg 7a 4356 ES Oostkapelle De afscheidsdienst, waarvoor u van harte wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 11 februari om 13.00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15-12.45 uur in de kerk. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. We zijn zeer bedroefd nu onze zwager Willem den Hollander toch nog onverwacht is overleden. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie kracht toe om dit verlies te verwerken. Maarten den Hollander t Anna den Hollander-Wondergem Henderika f. Lenselink-den Hollander t Maarten Lenselink. In de vroege ochtend van wat een stralende februaridag zou worden is gestorven onze Ome Wim Wij bidden om troost voor tante Maatje, Ina en Leen, Anneke en kleinkinderen. Hannie en Ezra, Jos en Swanny, Wim en Ria, Mieke en Frans, Marianne. Na cel na cel te zijn gesloopt en altijd nog te hebben gehoopt, was er uiteindelijk niet te kiezen tussen winnen en verliezen. De kaarten zijn gedeeld en mijn troeven helaas uitgespeeld. Daarom lieve mensen, een laatste groet, dank jullie voor alles, het ga jullie goed. Bedroefd, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat na een zeer arbeidzaam leven is overleden mijn zoon, broer, zwager en oom Martin Willem van der Blom Mart In de leeftijd van 52 jaar Bruinisse: P. van der Blom in herinnering) L. van der Blom - Stein Wageningen: Anja en Ton Tineke Inge en Hormen Marjolein, Lonneke Bruinisse: Jaap en Tineke Wendy en Johan Middelburg: Els en Jaap Anne - Jan Lenneke en Benjamin Bruinisse, 7 februari 2011 Correspondentieadres: Fam. Zwart, Belfort 33,4336 JK Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 12 februari om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de Koffie kamer van bovengenoemd crematorium. Kom zoals je bent Een goede vriend is heengegaan Mart van der Blom Het zal stil zijn in het BEUSJE De 12 tot 2 bezoekers Bruinisse, februari 2011 Het doet ons veel verdriet afscheid te moeten nemen van Na een dienstverband van meer dan 11 jaar als werknemer van Gebr. Hendrikse B.V. is Mart na een lang ziektebed overleden. Wij kennen hem als een zeer'loyale en betrokken medewerker Wij wensen de familie en zijn dierbare vrienden veel sterkte toe Zierikzee directie en medewerkers HEBRA Containervervoer/ Gebr. Hendrikse De weg was zijn wereld. Ons bereikte het droevige bericht dat na een ongelijke strijd is overleden onze collega: Onze gedachten gaan uit naar de familie en vrienden van Mart. Zierikzee P.V. Gebr. Hendrikse transportbedrijf Dan ga ik op tot uw altaren, tot U, o bron van zaligheid. Dan mag mijn ziel uw heil en>aren en dankbaar ruissen alle snaren voor U die al mijn vreugde zijt en eindloos mij verblijdt. Psalm 434 berijmd In vertrouwen op haar Heer en Heiland is na een actief en rijk leven, vredig ingeslapen onze geliefde vriendin Wilhelmma Catherina Johanna Geldof geboren 18 juni 1921 te Krabbendijke overleden 7 februari 2011 te Goes Jan en Truus de Looff - Ruster Jan en Maatje Suurland - van Gorsel Correspondentieadres: Fam. de Looff Rosierlaan 8 4413 HD Krabbendijke De dankdienst voor haar leven, geleid door Ds. A. van de Beid, wordt vrijdag 11 februari om 13.50 uur gehouden in de Protestantse Ontmoetingsgemeente, Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de Ontmoetingsgemeente gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig omdat onze lieve, altijd meelevende buurvrouw Geldof is overleden. Ze was voor ons als een oma, we zullen haar erg missen. Matth en Dinie Matthias, Annerie, Elsbeth Frans en Els Albert en Arianne, Josely Sandra Annelies 't Verlies was er al voor het einde de rouw voordat het afscheid kwam toen die onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam Wij voelden mee, haar stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Klazina Johanna Bestebroer - Versteeg weduwe van Rinus Adrianus Bestebroer in de leeftijd van 90 jaar. Goes: Ruud Bestebroer Jannie Bestebroer - van der Broek Marcel en Amy Pascal enAline Kloetinge: Ferry Bestebroer in herinnering) Ingrid Bestebroer - Simons Leen Kievit Michael en Francis Tamara en Ferdi achterkleinkinderen Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in Theresiaplein 6 tes-Heerenhoek heeft mogen ondervinden. 's-Heerenhoek, 8 februari 2011 Correspondentieadres: Anthony Edenlaan 28 4463 JC Goes Onze moeder, schoonmoeder en oma is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar vrijdag 11 februari van 11.30 tot 12.00 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot cöndoleren in de condoleance- ruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32