7 Biutmêi* Biwim. QotiaaJm 'Bortruimwr 310XT SigiMA. Sport PC 9 MAN Pdar PT80 V dinsdag 8 februari 2011 De Garmin Forerunner is niet alleen populair bij hardlopers, maar ook erg geschikt voor zwem mers en triatleten. Dit horloge heeft namelijk ook een zwemfiinctie. Zo kan het de afgelegde snelheid en gemiddelde snelheid bepalen van je zwemtraining in open water. Triatleten kunnen het horloge overschakelen van de loopmodus in de zwemmodus door simpel op een knopje te drukken. Met de Forerunner 310XT hebben triatleten voor het eerst de mogelijkheid om alle gegevens van elk deel van hun race te registreren: vanaf het moment dat zij het water in gaan tot het moment dat zij over de finishlijn gaan bij het hardlopen. Uiteraard is dit sporthorloge water dicht en wel tot een diepte van 50 meter. Hij kost 286 euro via www.hardloopcentrum.nl. foto Lex de Meester Dit sporthorloge is één van de goedkopere in z'n soort en toch van goede kwaliteit. De Sigma Sport PC 9 MAN heeft een analoge hartslagmeter en met het horloge kun je ook je calorieverbruik meten. Handig is dat het horloge compatibel is met cardio-apparatuur uit de sportschool, maar hij heeft ook één groot nadeel. Als je graag 's avonds hardloopt, dan kun je slecht op je horloge kijken, want het heeft geen verlichting. Groot voordeel is dan wel weer de prijs, want voor slechts 28 euro kun je deze Sigma al bestellen. De Polar FT80 WD heeft net weer wat meer opties dan de twee goedkopere sporthorloges. Ook de Polar is waterdicht tot 30 meter en meet de hartslag en het calorieverbruik. Wat de Polar extra heeft is dat het horloge een indicatie geeft van de vetverbranding. Voor hardlopers is het ding ideaal want het meet met behulp vangpsookde loopsnel heid en loopafstand. De Polar FT80 WD kost zo rond de 189 euro.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 69