6l Sfwrtkarlojes SlAAUVtO M1 Pator CS600X dinsdag 8 februari 2011 Colofon Buiten Binnen: verschijnt elke dinsdag als bijlage bij de PZC en BN/DeStem Buiten Binnen is een bijlage over leven en bewegen in Zeeland U kunt ons informeren: e-mail: buitengebied@pzc.nl website: www.pzc.nl postadres: PZC onder vermelding van Buiten Postbus 91 4330 AB Middelburg telefoon: 0118 434010 Coördinatie: Jan van Damme telefoon: 0118 434014 mobiel: 06 542 671 57 e-mail: J.vandamme@pzc.nl Advertenties: Verkoopteam Zeeland telefoon: 0118 434070 teamzeeland@bndestem-pzc.nl Suunto heeft een groot aanbod aan sporthor loges. De Mi is één van de goedkopere in het assortiment van Suunto. De Mi heeft een erg duidelijke display. Daarop kun je heel eenvoudig je hartslag zien en je verbruikte calorieën. De Mi wordt geleverd met een comforta bele hartslagband en ook erg handig is dat je met dit sporthorloge je body mass index (BMI) kunt bereke nen. Volgens de fabrikant is de Suunto Mi water dicht tot 30 meter en hij is compatibel met de meeste cardio-apparatuur uit de sportschool. Je hebt al een Suunto Mi voor 63 euro. Of je nu gaat joggen of fietsen over de polderwegen of in de sportschool op de loopband of roeifiets aan je conditie werkt, je wilt graag weten wat je vorderingen zijn. Vandaar dat sporthorloges met hartslagmeter erg populair zijn. Je hebt al een goede hartslagmeter voor een paar tientjes, maar wil je meer opties dan moet je dieper in de buidel tasten. Een selectie uit het grote aanbod van sporthorloges. Dennis Rijsbergen Ook voor fietsers zijn hartslagmeters op de markt. De Polar CS600X Power is zo'n apparaat voor fietsers. Bovenop basisopties als hartslagmeter en calorieverbruikmeter heeft deze Polar als extra functies een hoogtemeter en thermometer. Bij de Polar CS600X Power wordt een stuurhouder geleverd. Je kunt er je fietsafstand en fietssnelheid mee meten. En als je een speciale sensor op je fiets mon teert, kun je ook de snelheid meten waarmee je de trappers rondtrapt, gemeten in omwentelingen per minuut. Heel handig is ook de mogelijkheid om je trainingsgevens direct over te zetten naar je pc. Aan deze Polar hangt wel een fors prijskaartje: 514 euro (richtprijs).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 68