Opnieuw diefstallen bij Tholense Boys concentratie zeeland 121 Voorwaardelijke straf voor hennepkwekerij Uw kind gaat studeren? Wij zijn uw bank. RegioBank^ VOETBAL Bestuur overweegt cameratoezicht in te stellen Oprit tunnel vanwege Carnavalsmiddag werkzaamheden dicht voor de kinderen dinsdag 8 februari 2011 door Rob Paardekam THOLEN - Voetbalvereniging Tho lense Boys heeft de afgelopen we ken wederom te maken gehad met diefstallen uit kleedlokalen. De dub overweegt nu serieus om ca mera's op te hangen. „Uiteraard mogen we die niet in de kleedkamers zelf hangen", zegt Jeanine Schot, die actief is in de sfeer-, jubileum- en toernooicom- missie. „Dus ze zullen ons niet hel pen om iemand op heterdaad te betrappen. Toch kan het plaatsen van camera's buiten de kleedloka len ook al een afschrikwekkende werking hebben." Schot is zeer betrokken bij het on derwerp, nadat in november de Blackberry van haar zoon werd ontvreemd tijdens een training. Toen zij contact zocht met elftallei ders bleken er wel vaker spullen ge stolen te worden. Het ging om on der meer shag, geld, telefoons en een dure jas. In een nieuwsbrief riep de club alle leden op om de kleedkamers af te sluiten tijdens de training en geen kostbare spul len achter te laten. Schot beseft dat deze maatregelen niet waterdicht zijn. Er is voor iemand die kwaad wil altijd wel een moment om toe te slaan. „Veel diefstallen vinden plaats op dinsdagavond", stelt Schot. „Dat is een drukke avond, waarop teams bij elkaar in de kleedkamer zitten en er vaak snel wordt gewisseld. Dan is het wel licht niet zo moeilijk om iets te ste len." Na een paar maanden rust zijn er de afgelopen vier weken toch weer diefstallen geweest. Het gaat om onder meer een bodywar mer en een bos sleutels. „Aan die bos zat onder meer een autosleu tel", stelt Schot. „Daarmee is de be treffende auto opengemaakt. Ge lukkig is hij niet meegenomen." Schot heeft nog steeds de indruk dat de dader of daders in eigen kring moeten worden gezocht, om dat een buitenstaander al snel op valt. Bovendien denkt ze dat de da der de nieuwsbrief van de club leest en dat doen doorgaans alleen de leden. „Na de diefstal van de Blackberry van mijn zoon hebben we in de nieuwsbrief gezet dat zo'n ding altijd te traceren blijft. Ik denk dat de dief dat gelezen heeft, want hij is daarna niet meer ge bruikt." Overigens roept Schot ie dereen op rustig te blijven. „Met name de jeugd is al naar elkaar aan het wijzen", stelt ze. „Zo van: zou die het gedaan hebben? Dat ver oorzaakt onrust." Het bestuur bekijkt welke maatre gelen genomen kunnen worden. TERNEUZEN OUD-VOSSEMEER Verkeer vanaf de sluizen bij Ter- neuzen naar de Westerscheldetun- nel wordt vandaag tussen 09.00 en circa 16.00 uur omgeleid wegens werkzaamheden. De vangrail bij de oprit naar de oostelijke tunnel buis, richting Zuid-Beveland, wordt vervangen. Carnavalsvereniging De Vlooien- trappers houdt zaterdag 12 februari het Eindjesdurpbal in café De Hoop aan de Ring. De kindermid dag begint om 14.00 uur. Om 15.30 uur wordt bekend gemaakt wie de nieuwe prins is. Hij volgt Prins Leendert op, die na 1 jaar stopte. ij NADER ïïimm mui In het artikel over bid- en dankdag in Tholen-stad is juwelier Angeli- que Neele verkeerd geciteerd. Zij zou hebben gezegd dat veel men sen eerst naar de kerk gaan en daar na gaan winkelen. Hoewel dit vaak wordt gezegd, is het juist niet wat Neele bedoelde. Zij wilde zeggen dat er twee groepen zijn: inwoners die op biddag naar de kerk gaan en mensen die willen winkelen. meer aan de soepelheid van de nek hard wordt getrokken. De mooiste typering komt van Na talia, die van een Russische vrien din die een keer meedeed („Zij is al 25 jaar gynaecoloog") te horen kreeg dat buikdansen 'een goede massage is voor de vrouwelijke or ganen'. Brede grijns: „Daar trekt natuur-, lijk allemaal zuurstof naar toe". De foto Ronald den Dekker dans is goed voor de vrouwelijke hormonen en het libido, zegt Nata lia. „Maar het is wel een fatsoenlijke dans. Een elegante, soepele, echt vrouwelijke dans", is de typering van de club van Oxana. Wie mee wil doen, kan voor meer informatie in het dorpshuis van El- lemeet terecht: Nita Breeuwer 0111-672029. door Frank de Klerk SINT-MAARTENSDIJK - Een 47-jarige vrouw uit Sint Maartensdijk, die een hennepkwekerij in huis had, hoeft van de rechter geen onbetaal de arbeid te verrichten. De vrouw is gisteren in hoger be roep door het Haagse gerechtshof veroordeeld tot een geheel voor waardelijke werkstraf van 140 uur. Met deze straf wijkt het gerechts hof af van de eerder door de poli tierechter in Middelburg opgeleg de werkstraf van 140 uur. Hiervan was slechts de helft voorwaarde lijk. De verstandelijk minder begaafde vrouw was in hoger beroep ge gaan omdat zij de straf veel te zwaar vond. Volgens de vrouw had zij niets met de hennepplan ten in haar huis te maken. Zij zou in ruil voor kwijtschelding van een schuld van 700 euro de plan ten in haar huis hebben laten zet ten. De vrouw kreeg op 6 januari vorig jaar bezoek van de politie omdat het dak van haar huis, in te genstelling tot andere daken in de buurt, niet wit gevroren was. In het huis vonden de agenten 216 hennepplanten. De opgelegde straf is gelijk aan de eis van de hof- aanklager tijdens de strafzitting twee weken geleden. Onderdeel van SNSREAAL Wij zijn de bank bij u in de buurt. Vind uw lokale Adviseur op regiobank.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 47