Colofon Wat blijft is de emotie... Q PP familieberichten 5 Sfitsn amüteberiehterï famil1eberichtenonline.nl fe r w Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant IDens9nlinq.nl dinsdag 8 februari 2011 familieberichten 129 Vol ongeloof en verbijstering Buurman en vriend Nico Elke ontmoeting Elke keer weer Elke lach en traan Het zijn deze herinneringen die blijven bestaan. Jos, Karin en Eline Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Jannis Anthony Triou weduwnaar van Maria Cornelia Trihou Schoondijke, 22 april 1916 Breskens, 7 februari 2011 Middelburg: Piet en Gezina Triou-Bogema Gerard en Lieneke Tim, Bryan Ruud en Jolanda Miranda en Robert Nick, Roy Waterlandkerkje: Johan en Anneke Triou-Meulendijk Sandra en Adwin Emma Eric en Robert Breskens: Anton en Sonja Triou-IJsebaart Marc en Nancy Elze en Alexander Stijn, Wout Correspondentieadres: Turkeijeweg 21 4508 NW Waterlandkerkje De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 11 februari om 14.00 uur in de "Ontmoeting", Dorpsstraat 50 te Breskens. Gelegenheid tot condoleren na de dienst. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in besloten kring. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor de liefde en zorg die we van hem kregen, delen wij u mede dat is overleden mijn man en onze vader Willem Johannes van der Weele Wim ft Middelburg, 13 mei 1943 t Middelburg, 7 februari 2011 Middelburg: Corry van der Weele-de Moor Lelystad: Jeroen en Joost Nijmegen: Frank Simon van Beaumontstraat 27 4336 DP Middelburg Wim is overgebracht naar het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 11 februari om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Verdrietig zijn wij dat mijn lieve broer, zwager en onze oom Wim van der Weele is overleden. Hans en Ineke René en Pat, Bjd Alfred Middelburg, 7 februari 2011 Heden bereikte ons het droeve bericht van overlijden van ons bestuurslid/medebewoner, de heer Wim van der Weele Wij blijven hem herinneren als een oprecht en behulpzaam mens. Wij wensen Corry en de kinderen sterkte bij het verwerken van dit verlies. De bewoners Appartementencomplex Hemelboom Simon van Beaumontstraat 17 t/m 59 Middelburg Met diep leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde ex-medewerker en collega de heer Abraham de Buck Bram Gedurende de jaren dat Bram zich voor ons bedrijf als verkoper heeft ingezet hebben wij met plezier samengewerkt, en we denken met respect terug aan zijn vakkennis, gedreven heid en humor. Ook waarderen wij het zeer dat hij ons, na zijn pensionering, nog regelmatig de helpende hand heeft toegestoken. Wij zijn in gedachten bij zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, en wensen hen moed en sterkte in deze voor hen donkere dagen. Directie en medewerkers Autobedrijfjoosse B.V. Vlissingen Nieuwen Sintjoosland Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wëgenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29