HP Kiki Ovsrlsdsn 28 I familieberichten dinsdag 8 februari 2011 f) menseniinq.nl Wij zijn erg trots en blij met de geboorte van ons 2e kleinkind dochter van Astrid Weering en Werner Bogaars zusje van Mirthe Leida en Camille Weering Nina en Kees van de Visse Joke en Leo Bogaars 6 februari 2011 Als je echt van iemand houdt Iemand alles toevertrouwt Een die echt weet wie je bent Ook je zwakke plekken kent Die je bijstaat en vergeeft Een die naast en in je leeft Dan voel je pas wat leven is Toon Hermans Met heel veel pijn en verdriet hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn allerliefste vrouw en mijn maatje, onze allerliefste moeder en superoma Frida Bukkens Wormer, 10 april 1939 t Vlissingen, 6 februari 2011 Het zal heel stil worden zonder jou, maar we moeten verder schat, welterusten. Frans Bukkens Angélique Bukkens en Henk Heidweiller Anton en Saskia Bukkens Cinta, Lovina Verkuijl Quakkelaarstraat 22, 4381 PL Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Frida te nemen op woensdag 9 februari van 19.30 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De gezongen uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 10 februari om 13.00 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106, Vlissingen. Daarna zullen wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen, waar omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Een persoonlijke bloem als afscheid zouden wij zeer op prijs stellen. Wij danken in het bijzonder Zorgstroom voor alle laatste goede zorgen. Wij hebben verdriet omdat we afscheid moeten nemen van onze schoonzus Frida Bukkens-Smit Frida we zullen je missen! Gerard en Gré Ria f en Theo Joop en Ilona Goof Met diepe droefheid geven wij kennis van het overlijden van ons trouw en zeer gewaarderd koorlid Frida Bukkens Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. R.K. Gemengd Koor van de Mariaparochie Vlissingen Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve ma en oma Ria la Croix-Danckaert Maria Petronella echtgenote van Ronald Björn la Croix Zij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Clinge: Ron la Croix St. Gillis Waas: Wendy en Robin Rachel en Vincent Wesley Clinge: Roland Een speciaal woord van dank aan Miriam en Angelique van de Privazorg voor de liefdevolle verzorging. 5 februari 2011 Rembrandtstraat 27,4567 CR Clinge U kunt afscheid nemen van Ria in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102 B te Hulst, op donder dag 10 februari van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 11 februari om 14.00 uur in de kerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, waarna de crematie in stilte zal volgen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren en na de dienst is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ria Lacroix-Danckaert Ria is enkele jaren medewerkster en bestuurslid geweest van onze afdeling. Wij wensen Ron, de kinderen, kleinkinderen en de familie veel sterkte. Bestuur en medewerkers van de zonnebloem afdeling Hulst Op de mooie leeftijd van 86 jaar is onverwacht in haar slaap overleden mijn lieve zus en schoonzus, onze lieve tante en oud tante Magda Dobbelaere-Breederland Magcheltje Lena weduwe van Staf Dobbelaere Rotterdam, 8 september 1924 IJzendijke, 4 februari 2011 Bergen op Zoom: Simon en Riet Breederland-Lakeman Utrecht: Zoetermeer: Rotterdam: Zoetermeer: Joke Breederland Lisa, Max Ineke en Ron de Graaf-Breederland Stephanie, Kevin Melle, Luuk, David Laurens Correspondentieadres: Joke Breederland Brigittenstraat 15-E 3512 KJ Utrecht De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 11 februari om 11.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28 c te Terneuzen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons verdriet is jongstleden donderdag overleden Henk de Vos Hij was weduwnaar van onze zuster, schoonzuster en tante Cathrien Karman. Wij leven mee met de kinderen en kleinkinderen. 5 februari 2011 Familie Karman In de gezegende leeftijd van 87 jaar is zacht en kalm, na een kortstondige ziekte, van mij heengegaan mijn lieve vader Johannes Jan van der Weele weduwnaar van Crina van Gemert John van der Weele 4381 EV Vlissingen, 6 februari 2011 Marktstraat 65 Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 10 februari van 10.00 - 10.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd namen wij kennis van het onverwacht overlijden van Jacobus den Hamer -Ko- echtgenoot van Christina den Hamer - de Feijter, vrijwilligster SVRZ locatie De Vurssche. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Chris en haar familie. Laat de goede herinneringen een steun zijn bij het verwerken van dit verlies. Namens cliënten en medewerkers SVRZ, Cyriel de Block, locatiemanager SVRZ locaties De Vurssche Mirjam Drost, directie SVRZ Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jacobus den Hamer Ome Ko Ome Ko heeft veel betekend voor de Ruitersportvereniging Mei. Jarenlang gaf hij op een leuke en leerzame manier springles aan de jonge ponyruiters, en was hij nauw betrokken bij de mooie resultaten van ponyclub "de Kleppertjes". Onze gedachten en medeleven gaan uit naar tante Chris, John en Rhonda, de kleinkinderen en naaste familieleden. We wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Bestuur en leden Ruitersportvereniging Axel De eeuwige glimlach op zijn gelaat. Wie hij ook ontmoette hij was een zon die nooit onderging. Laten wij proberen ook in de toekomst iets van zijn natuurlijke warmte vast te houden. Intens verdrietig, maar dankbaar voor een leven vol liefde en zorg, laat ik u weten dat van mij is heengegaan mijn lieve vader Dries Polfliet weduwnaar van Katrien Polfliet-Raas in de leeftijd van 94 jaar. GoesKarin Polfliet Goes, 6 februari 2011 Zorgcentrum "TerValcke" Correspondentieadres: 's-Heer Hendrikskinderen straat 39,4461 BS Goes De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. U bent van harte uitgenodigd de familie persoonlijk te condoleren vrijdag 11 februari van 13.00 tot 14.00 uur in 'Hotel Goes', Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Hierbij wil ik het voltallige personeel van Zorgcentrum 'TerValcke' bedanken voor de liefdevolle verzorging van mijn vader. Met name het team van woning 4.04 voor de gastvrijheid en ruimte die ik kreeg om te helpen met de verzorging. Karin Polfliet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28