over maand weer in bedrijf 21 Godshuizen Walcheren deelt weer 53 mille uit Bouw Goese Schans Uw kind gaat studeren? Wij zijn uw bank. RegioBank^ Thuis in.. Hypotheken Verzekeringen Pensioenen Midgetgolfbaan Vlissingen in andere handen dinsdag 8 februari 2011 werknemers dan weer een werk plek hebben. De Betho had belang bij een snelle hervatting van de productie op tijdelijke locaties. Niet alleen voor de werknemers, maar ook voor de opdrachtgevers, waarvan de Betho afhankelijk is. Bij de brand gingen alle machines verloren. Het grootste probleem waarmee het sociale werkbedrijf de Betho kampt, is snelle levering van nieuwe machines. „Daarom kan het zijn dat we tot medio mei moeten improviseren, omdat be paalde machines er nog niet zijn." www.debetho.nl RISICOBEHEER Een deel van de bedrijfspanden van De Betho in Goes brandde half januari af. archieffoto Willem Mieras Stationsstraat 2-4, 4331 JB Middelburg Tel.: 0118-615151 www.donrisicobeheer.nl door Wendy van den Hurk vlissingen - Na enkele jaren kan het te koop-bord bij familierestau rant De Schelp, aan het begin van de Burgemeester van Woelderen- laan in Vlissingen, eindelijk wor den verwijderd. Het complex, met ook een midget golfbaan, is gekocht door Leendert van Nieuwenhuijzen - bekend van onder meer de strandhuisjes en en kele horecagelegenheden. Een jaar geleden zette de onderne mer de achtergelegen camping De Nolle ook al op zijn naam. Op dat terrein kon hij ook mooi in de winter zijn strandhuisjes stallen. De aankoop van De Schelp is dan ook een strategische, laat hij desge vraagd weten. „Directe plannen met het complex heb ik nog niet. Het restaurant gaat voorlopig nog niet open." MIDDELBURG - De Stichting de Godshuizen heeft weer bijdragen verstrekt aan projecten in de ge zondheidszorg op Walcheren. Het gaat om bijna 53.000 euro, ver deeld over dertien projecten. De stichting is voortgekomen uit cha ritatieve instellingen die sinds de 13e eeuw op Walcheren actief zijn in de gezondheidszorg. Dit keer is geld gegaan naar: Tweedehands bus van werkcen trum Gered Gereedschap Emergis. Beweegtuin Ter Reede. Start project zelfstandig wonen van de Vereniging Vrienden Cliën ten Emergis. Projecten voor gezinnen met een laag inkomen van de stichting Leergeld Walcheren. Huisvesting Stichting Lentekind. Hartdefibrilator voor Theater Middelburg. Keukenblok en wasmachine van de Stichting Respont OdyZee. AZZ: o.a. abonnement Zeeland Attracties. Dunya Vlissingen, campagne te rugdringen huiselijk geweld. Voorlichting op scholen door reddingsbrigade Van Dixhoorn. ADRZ: o.a. workshops, sympo sium, meubels, spel- en sportmate- rialen voor patiënten. GOES - Slechts twee mannen zijn bezig met metingen aan de rand van het immense Goese Diep, waar de eerste huizen van de Goe se Schans moeten verrijzen. Voor de rest is er geen activiteit te bespeuren, terwijl de Ontwikke lingsmaatschappij Goese Schans VOF eind januari verzekerde dat de bouw zou worden hervat van de eerste 37 (koopgarant)wonin- gen. Volgens directeur Maarten Sas van woningcorporatie RWS, woordvoerder namens de uitvoe rende partijen in het project Wa terstad Goese Schans, zal binnen kort toch echt worden begonnen met de fundering van de huizen. Volgens hem is er geen sprake van verdere vertraging als het gaat om dit eerste bouwstroompje. De Raad van State haalde eind de cember een streep door het be stemmingsplan Goese Schans, maar de VOF beschikt wel over een eerder afgegeven en dus geldi ge bouwvergunning voor de eerste 120 woningen. Wij zijn de bank bij u in de buurt. Vind uw lokale Adviseur op regiobank.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21