sport! 4i
Ongelukkige nederlaag voor voetbalsters Terneuzen
wmwmmmmm
mmsmmsmmm
maandag 7 februari 2011
ZATERDACVOETBAL
Hoofdklasse B: RWH - Kozakken Boys 1-0,
Heerjansdam - Zwaluwen 0-2, Nieuw Lekker-
land - NSC 0-1, LRC - CVW 2-4, Montfoort -
Rijsoord 1-0, DTS '35 Ede - ASWH 3-1, Xer-
xesDZB - Kloetinge 5-0.
XerxesDZB 16 11 1 4 34 45- 30
GVW 13 9 1 3 28 36- 16
Kozakken Boys 14 6 4 4 22 27- 18
Montfoort 12 6 2 4 20 22- 19
ASWH 13 5 5 3 20 26- 18
Nieuw Lekkerland 14 6 2 6 20 20- 19
RWH 14 4 6 4 18 22- 22
Rijsoord 15 5 2 8 17 20- 27
Zwaluwen 12 3 7 2 16 16- 14
Kloetinge 13 4 2 7 14 14- 20
DTS'35 Ede 13 4 2 7 14 13- 25
LRC 14 2 7 5 13 21 - 31
NSC 12 2 5 5 11 12- 18
Heerjansdam 13 2 4 7 10 13 - 30
Eerste klasse C: Zaamslag - De Zwerver 2-1,
Roda Boys/Bommelerwaard - Bruse Boys 1-2,
Schelluinen - Nivo Sparta 2-3, Terneuzense
Boys - Alblasserdam 1-1, Dauwendaele - Achil
les Veen 0-1, WGZ - GPC Vlissingen 2-0, Oran
je Wit - Stedoco 3-5.
Alblasserdam 13 9 3 1 30 49- 13
Achilles Veen 12 8 2 2 26 37- 15
Nivo Sparta 13 6 3 4 21 23- 16
Zaamslag 13 7 0 6 21 21 - 32
Stedoco 13 5 5 3 20 31 - 17
WGZ 11 5 3 3 18 20- 14
GPC Vlissingen 13 5 3 5 18 23- 21
Oranje Wit 12 4 5 3 17 23- 20
Bruse Boys 13 5 2 6 17 22- 25
Schelluinen 11 4 4 3 16 23- 17
Roda Boys 11 5. 1 5 16 29- 36
Terneuzense Boys 14 3 5 6 14 10 - 25
De Zwerver 13 3 2 8 11 19- 25
Dauwendaele 14 0 014 0 6- 60
Tweede klasse E: Serooskerke - DFC 0-0,
Nieuwdorp - Oostkapelle 3-1, Zwaluwe - De
Noormannen 1-1, WC'68 - AZW 1-0, Inter
nos - Dinteloord 1-2, Pelikaan - Arnemuiden
3-2, Duiveland - SSV'65 0-0.
WC'68 13 8 3 2 27 22- 17
Dinteloord 13 8 2 3 26 27- 20
Nieuwdorp 14 7 2 5 23 37 - 23
Arnemuiden 14 7 2 5 23 23- 26
Pelikaan 13 7 1 5 22 28- 21
Internos 14 7 1 6 22 26- 28
DFC 12 5 2 5 17 23- 17
Duiveland 13 4 5 4 17 25- 20
SSV'65 12 4 4 4 16 14- 14
Oostkapelle 13 4 3 6 15 18- 21
Zwaluwe 13 3 5 5 14 18- 20
De Noormannen 13 3 3 7 12 23- 35
AZW 14 3 3 8 12 18- 28
Serooskerke 13 3 2 8 11 14- 26
Derde klasse A: De Meeuwen - Domburg 0-1,
Veere - SKNWK 2-1, Yerseke - Heinkenszand
5-2, VCK - Nieuwland 0-2, Colijnsplaatse Boys
- Kapelle 0-2, DFS-Spui 3-1.
Yerseke 13 10 2 1 32 37- 18
DFS 13 9 3 1 30 39- 20
VCK 13 8 2 3 26 25- 14
De Meeuwen 13 7 2 4 23 18-13
Veere 13 6 0 7 18 23- 21
Kapelle 13 5 2 6 17 17- 21
Nieuwland 14 5 2 7 17 24- 27
Heinkenszand 14 5 2 7 17 32- 38
Spui 13 2 7 4 13 21 - 26
Domburg 14 4 1 9 13 15- 32
Colijnsplaatse Boys 13 3 2 8 11 22- 32
SKNWK 12 2 1 9 7 18- 29
Derde klasse B: Krabbendijke - FSV 0-2, Rillan-
dia - Smerdiek 2-4, Seolto - WHS 3-1, Tholen-
se Boys - Klundert 0-4, Beek Vooruit - SVG
3-0, Noad'67 - The Gunners 1-1.
Klundert 13 10 3 0 33 44- 7
The Gunners 13 10 3 0 33 38- 8
Krabbendijke 13 7 3 3 24 26- 18
Noad'67 12 7 2 3 23 21 - 14
Seolto 13 6 3 4 21 23 - 26
WHS 11 3 4 4 13 21 - 18
Tholense Boys 12 4 1 7 13 18 - 26
FSV 13 3 3 7 12 20- 34
Beek Vooruit 14 3 3 8 11 22- 36
Rillandia 11 3 1 7 10 16- 23
Smerdiek 13 2 3 8 9 18- 37
SVG 12 2 1 9 7 16- 36
Vierde klasse A: MZVC - SVD 2-1, Apollo'69 -
ZSC'62 4-2, Waarde - Hoedekenskerke 0-3,
Wemeldinge - Cadzand 6-1, Borssele - Bevelan
ders 0-1, 's Heer Arendskerke - Wolfaartsdijk
4-3.
Wemeldinge 13 11 1 1 34 39- 10
Bevelanders 13 9 3 1 30 31 - 17
s-HeerArendsk. 13 9 3 1 30 32- 19
Hoedekenskerke 13 9 2 2 29 45- 18
ZSC'62 13 8 2 3 26 34- 21
Borssele 13 5 3 5 18 26- 17
MZVC 13 4 4 5 16 21 - 21
Apollo'69 13 4 1 8 13 28- 33
Wolfaartsdijk 13 4 1 8 13 25- 30
Waarde 13 2 1 10 7 21 - 60
SVD 13 1 0 12 3 20- 45
Cadzand 13 0 310 3 15- 46
Vierde klasse B: Kruiningen - Vrederust 7-1,
WIK'57 - DVO'60 1-4, Mevo - Chrislandia 1-3,
Brouwershaven - Vosmeer 0-1Kogelvangers -
BW'63 bno, SPS - Zierikzee 2-0, Halsteren -
SC Stavenisse 2-0.
Vosmeer 16 14 0 2 38 54- 13
Halsteren 15 12 1 2 37 43- 13
Zierikzee 14 9 1 4 28 64- 12
DVO'60
14
9
1 4
28
53- 25
Kruiningen
11
8
1 2
25
34- 10
RIA W
13 10
1
2
31
37
SPS
14
7
3 4
24
31- 21
Steen
13
7
3
3
24
28
Chrislandia
17
7
3 7
24
36- 48
Clinge
13
6
"4
3
22
16
Kogelvangers
12
7
2 3
19
35- 13
Jong Ambon
11
6
3
2
21
25
Brouwershaven
15
5
2 8
17
39- 34
Patrijzen
12
6
2
4
20
22
SC Stavenisse
15
3
2 10
11
23- 47
Oostburg
13
3
9
1
18
18
BW'63
14
2
4 8
10
29- 72
Hontenisse
13
4
2
7
14
19
Vrederust
14
3
0 11
9
21 - 55
Biervliet
12
3
3
6
12
21
Mevo
15
1
4 10
7
19- 59
Robur
13
2
6
5
12
20
WIK'57
16
2
0 14
6
12- 72
Breskens
13
2
5
6
11
13
Walcheren
13
3
2
8
11
15
ZONDAGVOETBAL
Sluiskil
13
3
2
8
11
11
Eerste klasse C: Geldrop/Houta Bouw - Theo-
le 0-1, RCS - EFC 2-0, RKJW/Van Dalsen Inter.
B - Nemelaer 4-0, Jeka - Longa 1-0, Nulandia -
WSC 1 -4, Nuenen - Vlissingen gest, Best Voor
uit - Brabantia 1-1.
Brabantia
Nuenen
Geldrop
14 10 2 2 32 30- 20
12 9 1 2 28 28- 15
14 7 3 4 24 25- 16
13 7 2 4 23 24- 17
11 5 4 2 19 15- 10
13 5 3 5 18 20- 20
14 5 3 6 18 21 - 23
12 4 3 5 15 17- 19
14 3 6 5 15 16- 19
14 5 0 9 15 22- 26
12 4 1 7 13 26- 34
13 2 6 5 12 12- 18
13 3 3. 7 12 16- 25
13 3 1 9 10 17- 27
Unitas'30 - SC 't Zand 1-2,
Halsteren - Roosendaal 0-2,
RCD 1-1, TSC - Aardenburg
Dubbeldam 0-0, Goes - Ter-
Best Vooruit
Vlissingen
Longa
WSC
Jeka
EFC
Theole
RKJW
Nemelaer
Nulandia
RCS
Tweede klasse E:
EBOH - Unitas 3-2,
Oosterhout - RKsv
1 -2, Moerse Boys -
neuzen 0-1.
Goes
TSC
Terneuzen
EBOH
Halsteren
Roosendaal
Moerse Boys
Aardenburg
SC 't Zand
Unitas
Dubbeldam
Oosterhout
RKsv RCD
Unitas'30
Derde klasse A: Hoeven - Alliance 1 -2, Steen
bergen - FC Bergen 0-4, Axel - BSC 2-0, Inter
nos - HW'24 3-0, Dosko - SC Gastel 2-0, Victo-
ria'03 - Zeelandia Middelburg 2-1
Dosko 13 10 1 2 31 36- 10
HW'24 12 8 0 4 24 23- 15
Internos 12 8 1 3 24 18- 11
Zeelandia Mid. 13 8 0 5 24 35- 23
BSC 13 7 2 4 23 28- 16
Alliance 13 6 2 5 20 23 - 28
FC Bergen 13 5 2 6 17 25- 23
Steenbergen 13 3 3 7 12 18- 32
Victoria'03 12 3 2 7 11 14- 26
Axel 11 2 4 5 10 15- 19
SC Gastel 12 3 1 8 10 11 - 23
Hoeven 13 3 0 10 9 17- 37
Vierde klasse A: Walcheren - Breskens 1-1, Pa
trijzen - Hontenisse 2-1, Biervliet - RIA W 2-3,
Sluiskil - Jong Ambon 0-1, Clinge - Steen 1-0,
Oostburg - Robur 0-0.
Vierde klasse
De Schutters -
MOC'17 - SC
1 -3, Luctor'88
Meto
Cluzona
MOC'17
Luctor'88
Odio
BW'63
SC Kruisland
Grenswachters
HSC'28
De Schutters
Divo
NSV
B: Meto -
BW'63 0-4,
Kruisland 1
- Divo 1 -0.
13
8
12
8
13
8
13
6
13
5
12
6
13
5
12
4
12
4
11
3
13
2
13
1
2 - SSS 0-5, WIJ - Jodan Boys 0-1.
13
13 DTS'35 Ede 14 12 1 1 37 62- 14
12 Oostkapelle 14 10 2 2 32 38- 15
12 Ter Leede 2 12 10 0 2 30 30- 9
14 SSS 13 9 0 4 27 38- 19
14 Jodan Boys 14 6 3 5 21 19- 21
25 CSW 12 5 3 4 18 26- 19
23 Odysseus'91 14 5 2 7 17 25- 38
29 RCL 2 13 3 3 7 12 15- 26
20 RWH 2 14 4 0 10 12 17- 34
31 Smerdiek 13 3 2 8 11 21 - 35
WIJ 13 2 1 10 7 17- 46
Wartburgia 2 14 2 1 11 7 21 - 53
Tweede klasse E: OW'67 - Brabantia 4-1, BSC
- SC 't Zand 2 2-2, Eindhoven - Wilhelmina
7-0, DSE - Hurwenen 2-1, Terneuzen - Neme
laer 0-1
3 2 27 23- 13 Nemelaer 12 8 1 3 25 28- 12
2 2 26 35- 11 Eindhoven 12 7 3 2 24 36- 17
1 4 25 28- 17 OW'67 12 7 3 2 24 30- 16
6 1 .24 23- 11 DSE 12 6 3 3 21 21 - 16
6 2 21 23- 16 Hurwenen 11 6 1 4 19 31 - 21
2 4 20 36- 23 Bavel 12 6 1 5 19 22- 17
1 7 16 22- 26 Braakhuizen 12 6 0 6 18 34- 27
2 6 14 25- 26 BSC 13 4 3 6 15 33- 32
2 6 14 19- 28 Brabantia 13 3 2 8 11 21 - 37
2 6 11 10- 22 Terneuzen 11 3 1 7 10 12- 24
1 10 7 15- 43 Wilhelmina 12 3 1 8 10 12- 35
2 10 5 13- 36 SC't Zand 2 12 3 1 8 8 20- 46
SSV'65 2 13
Dauwendaele 2 13
Terneuzense Boys 3 13
Grenswachters 3-1,
NSV - HSC'28 3-2,
-0, Odio - Cluzona
13
9
3
1
30
36- 13
14
8
2
4
26
31 - 20
12
8
1
3
25
28-12
13
6
3
4
21
21 - 21
12
6
2
4
20
22- 18
11
5
4
2
19
17- 10
13
4
5
4
17
24-17
13
5
2
6
17
19- 20
14
4
5
5
17
23- 28
13
4
2
7
14
21 - 29
14
4
2
8
14
20- 34
13
3
5
5
12
25- 28
13
3
1
9
10
16- 43
14
3
1
10
10
20- 30
Vijfde klasse A: Groede - Volharding 2-1,
Hoofdplaat - Corn Boys 1-1, Schoondijke -
Sluis 1-1, Graauw - Hulsterloo 2-6, Philippine -
Vogelwaarde 2-0, SDO'63 - Koewacht 2-1, IJ-
zendijke - Terhole 3-0.
Philippine 14 11 1 2 34 52- 14
IJzendijke 13 9 2 2 29 43- 8
Sluis 14 8 3 3 27 34- 18
Hulsterloo 12 8 2 2 26 42- 17
Corn Boys 12 7 3 2 24 11 - 7
Schoondijke 11 6 3 2 21 26- 14
Groede 12 5 4 3 19 19- 15
Graauw 13 5 3 5 18 23- 29
Koewacht 14 5 3 6 18 21 - 21
SDO'63 15 4 3 8 15 26- 54
Vogelwaarde 13 4 2 7 14 21 - 29
Hoofdplaat 13 2 3 8 9 11 - 33
Terhole 12 1 0 11 3 13- 42
Volharding 14 0 0 14 0 10- 51
Vijfde klasse B: Zeeland Sport - NVS 1 -1Kwa-
dendamme - Kaaise Boys 3-0, Lepelstraatse
Boys - Lewedorpse Boys 4-1, Nieuw Borgvliet -
FC Moerstraten 1-1, Vosmeer - DZC'09 3-1,
Renesse - Hansweertse Boys 2-3.
Zeeland Sport 13 10 2 1 32 47- 10
Lepelstraatse Boys 13 10 2 1 32 35- 10
Hansweertse Boys 13 7 5 1 26 36- 14
NVS 13 7 4 2 25 29- 11
Kwadendamme 13 7 3 3 24 29- 14
Nieuw Borgvliet 12 6 5 1 23 31 - 12
Kaaise Boys 13 4 3 6 15 24- 29
Lewedorpse Boys 13 2 3 8 9 15- 31
FC Moerstraten 13 2 3 8 9 10- 33
Renesse 13 2 2 9 6 12- 33
Vosmeer 13 2 2 9 6 13- 39
DZC'09 12 1 0 11 3 6- 51
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse A: RWH 2 - Wartburgia 2 1-0,
DTS '35 Ede - Ter Leede 2 1-0, CSW - Odys
seus '91 2-1, Oostkapelle - Smerdiek 1-0, RCL
RESERVES ZATERDAG
Hoofdklasse A.: Pelikaan 2 - WGZ 2 2-1, Nivo
Sparta 2 - Heerjansdam 2 2-2, Rijsoord 2 - AS
WH 2 3-3, Kozakken Boys 2 - Hoek 2 gest, Ter
neuzense Boys 2 - Kloetinge 2 0-4, De Zwer
ver 2 - LRC 2 2-1
ASWH 2 13 9 3 1 30 42- 12
Hoek 2- 13 6 3 4 21 24- 20
Heerjansdam 2 13 5 5 3 20 28- 23
WGZ 2 12 5 4 3 19 29- 25
Rijsoord 2 13 6 1 6 19 27- 26
De Zwerver 2 13 5 3 5 18 27- 24
Kozakken Boys 2 13 5 3 5 18 24- 22
Pelikaan 2 11 3 6 2 15 14- 14
Kloetinge 2 14 4 3 7 15 23- 25
Terneuzense Boys 2 12 4 2 6 14 18- 27
LRC 2 12 3 2 7 11 22- 30
Nivo Sparta 2 13 1 5 7 8 14- 44
Eerste klasse reserve 011: Groote Lindt 2 -
Noad'67 2 4-0, Oranje Wit 2 - GPC Vlissingen
2 1-1, Serooskerke 2 - De Meeuwen 2 0-1, Ar
nemuiden 2 - Heerjansdam 3 4-0, Hoek 3 -
Zaamslag 2 2-3, Rijsoord 3 - Wieldrecht 2 0-2
Oranje Wit 2 12 9 2 1 29 27- 14
Groote Lindt 2 14 8 4 2 28 52- 26
GPC Vlissingen 2 14 8 4 2 28 41 - 24
Wieldrecht 2 14 7 3 4 24 27- 22
Arnemuiden 2 13 7 2 4 23 23-15
De Meeuwen 2 13 6 3 4 21 23- 15
Serooskerke 2 13 5 3 5 18 25- 26
Hoek 3 13 4 3 6 15 18- 24
Zaamslag 2 13 3 4 6 13 17- 23
Rijsoord 3 14 3 2 9 11 25- 41
Heerjansdam 3 12 1 2 9 5 15- 38
Noad'67 2 13 1 -2 10 5 15- 40
Tweede klasse reserve 021: Oostkapelle 2 -
Apollo'69 2 2-3, Dauwendaele 2 - De Noor
mannen 2 8-1, SSV'65 2 - VCK 2 1-1, Seroos
kerke 3 - AZW 2 4-1, Arnemuiden 3 - Veere 2
0-1, Kapelle 2 - Terneuzense Boys 3 5-1
twtt"WMF~ZW~5 -
i jpf «jat*
VCK 2
Veere 2 13
Kapelle 2 13
AZW 2 13
Arnemuiden 3 13
De Noormannen 2 13
Oostkapelle 2 13
Apollo'69 2 13
Serooskerke 3 13
1 30 40- 15
4 27 45- 24
2 25 29- 21
3 22 33- 26
4 21 24- 23
6 19 21 - 27
7 16 20- 27-
6 15 15- 18
8 13 36- 39
7 12 15- 27
9 12 16- 36
8 9 25- 36
Tweede klasse reserve 022: Zwaluwe 2 - Ba
ronie 2 4-2, Pelikaan 3 - WGZ 3 1-3, De Alblas
2 - WHS 2 7-1, Bruse Boys 2 - Dinteloord 2
2-1, Klundert 2 - The Gunners 2 5-3.
WGZ 3 13 8 3 2 27 33- 26
Drechtstreek 2 12 7 3 2 24 26- 13
Klundert 2 13 6 4 3 22 39 - 28"
Zwaluwe 2 14 6 2 6 20 36 - 28
De Alblas 2 10 6 1 3 19 34- 19
The Gunners 2 13 5 4 4 19 32- 25
Pelikaan 3 11 4 6 1 18 31 - 21
Bruse Boys 2 12 3 5 4 14 20- 25
WHS 2 11 2 1 8 7 14- 29
Baronie 2 12 1 1 10 4 17- 53
Dinteloord 2 13 3 2 8 1 23 - 38
Internos 2 - Baro-
TSC 2 0-0, Jeka 3 -
Roosendaal 2 1-0,
Terneuzen 2 - Hal-
13 12
0
1
36
48- 16J
13 10
1
2
31
40-11
13 9
3
1
30
35- 13
13 9
1
3
28
30- 14
13 5
2
6
17
29- 24
13 5
2
6
17
18- 24
13 5
1
7
16
25- 30
13 4
2
7
14
21 - 31
13 3
5
5
14
22- 36
13 3
1
9
10
21 - 35
13 2
3
8
9
14- 30
13 0
1
12
1
12- 51
RESERVES ZONDAG
Eerste klasse reserve 101
nie 2 0-0, Moerse Boys 2
EBOH 2 2-0, Sarto 2 -
HW'24 2 - Alliance 2 3-0,
steren 2 1-2.
Sarto 2
Internos 2
TSC 2
Baronie 2
Jeka 3
Moerse Boys 2
Roosendaal 2
HW'24 2
Halsteren 2
Terneuzen 2
Alliance 2
EBOH 2
Tweede klasse reserve 201: Steenbergen 2 -
Beek Vooruit 2 1-1, Unitas'30 2 - Zeelandia,
Middelburg 2 2-2, Dosko 2 - Rood Wit W. 2
bno, Walcheren 2 - Goes 2 2-6, MOC'17 2 -
BSC 2 1-0.
Goes 2 12 9 2 1 29 56- 14
Beek Vooruit 2 12 7 2 3 23 34- 17
Zeelandia Mid. 2 13 6 4 3 22 37- 20
Dosko 2 10 6 1 3 19 38- 29
BSC 2 12 6 2 4 18 23- 26
Unitas'30 2 11 4 5 2 17 28- 26
SC Gastel 2 11 4 2 5 14 23- 28
MOC'17 2 11 3 4 4 13 16- 21
Steenbergen 2 12 3 2 7 11 16- 28
Walcheren 2 12 1 3 8 6 16- 43
Rood Wit W. 2 10 0 1 9 -4 9- 44
JEUGDVOETBAL
A-junioren. Vierde divisie C: Madese Boys -
Internos 1-0, SHO - Sparta (AV) 1-0, Papend-
recht - RKAW 0-2, Kloetinge - Nieuwerkerk
3-1, VELO - HBS 1-0, DHC - SWSMC 7-1.
VELO
14 14
0
0
42
58- 8
HBS
13
8
2
3
26
42- 24
Papendrecht
13
8
0
5
24
35- 22
DHC
13
6
1
6
19
26- 18
Nieuwerkerk
14
6
1
7
19
30- 35
Kloetinge
12
5
2
5
17
29- 36
Internos
13
5
2
6
17
20- 22
Madese Boys
13
5
2
6
17
18- 24
Sparta (AV)
14
4
3
7
15
30- 32
RKAW
14
4
3
7
15
26- 41
SHO
12
2
2
8
8
12- 36
SWSMC
11
1
2
8
5
21 - 49
TERNEUZEN - De voetbalsters van Terneuzen kregen in
de tweede klasse een nieuwe nederlaag te slikken. De
Zeeuws-Vlaamse ploeg verloor in eigen huis van Neme
laer: 0-1. Op de foto is Renske van Puyvelde (rood
shirt) een speelster van Nemelaer te snel af.
foto Peter Nicolai
B-JUNIOREN. Derde divisie D: PSV 2 - Haar
steeg 10-1, Jeka - GJS 1-1, Noad - Kloetinge
3-1, SC 't Zand - WSC 0-0, Internos - EBOH,
gest, RKWO - Desk sno.
PSV 2 11 11 0 0 33 75- 8
Cortgene/JVOZ 10 9 1 0 28 55 - 8
Jeka 14 8 4 2 28 27- 18
GJS 12 7 3 2 24 33- 19
SC't Zand 12 6 2 4 20 30- 21
RKWO 13 5 3 5 18 25- 27
Noad 13 5 1 7 16 20- 50
WSC 13 3 6 4 15 23- 26
Haarsteeg 14 4 2 8 14 20- 36
Internos 12 3 2 7 11 22- 30
Desk 12 1 5 6 8 21 - 44
Kloetinge 14 2 2 10 8 22- 57»
EBOH 10 0 1 9 1 8-37
D-PUPILLEN. Eerste divisie B: VW/Helmond
Sport - FC Den Bosch 3-2, Willem ll/RKC - PSV
1-3, RBC Roosendaal - Cortgene/JVOZ 3-1,
TOP - MW 0-2, NAC - Fortuna Sittard 2-0, Ro
da JC - VW/Helmond Sport 2 3-2.
PSV 15 12 1 2 37 49- 20
NAC 14 9 2 3 29 33- 23
VW/Helm. Sport 14 8 3 3 27 34- 23
FC Den Bosch 13 8 2 3 26 32- 16
Roda JC 14 7 3 4 24 27 - 23
RBC Roosendaal 15 6 5 4 23 26 - 24'
Willem ll/RKC 13 5 3 5 18 20- 20
MW 14 3 5 6 14 26- 29
Fortuna Sittard 13 3 2 8 11 25- 32
VW/Hel. Sport 2 12 2 4 6 10 23- 34
Cortgene/JVOZ 13 3 1 9 10 14- 28^
TOP 14 0 1 13 1 7- 44"