301 sport Terneuzen pakt laatste kans' RIA W. maakt het zichzelf nog lastig Wedstrijd Vlissingen gestaakt TOPKLASSE Ploeg van trainer Hiensch trekt goede lijn door, verslaat lei der Goes en is dankzij de nederlagen van TSC en Halsteren de absolute winnaar van het voetbalweekeinde. maandag 7 februari 2011 Karakteristieken csv Apeldoorn - IJsselmeervogels 1-1 (0-0). 47. Fennebeumer 1 -0,48. Krimp 1 -1 Scheidsrechter: Kayis. Gele kaart: Litjens, Van de Hoek (csv Apeldoorn). Aantal toeschou wers: 1500. Excelsior '31 - Flevo Boys 2-2 (1 -135. Boersma 0-143. Chengachi 1 -149. Spaan 1 -2,50. Leferink 2-2. Scheidsrechter: Roeleveld. Gele kaart: Westra, Korf, Van der Heide (Flevo Boys). Aantal toeschouwers: 900. Harkemase Boys - Rijnsburgse Boys 4-4 (3-111Schokker 1 -0,22. Barto 2-0,27. Barto 3-0,42. Kuhlmann 3-158. Kuhlmann 3-2, 69. B Freke 3-3, 74. Bischop 4-3,82. J. Winter 4-4. Scheidsrechter: Fikkert. Gele kaart: Fellinga, Jongeling (Harkemase Boys), Kolder, Celen, Van der Vijver (Rijnsburgse Boys): Aantal toeschouwers: 1400. Katwijk - Capeile 0-2 (0-2). 29. Vermunt 0-1,39. Van der Waal 0-2. Scheidsrechter: Bellinga. Gele kaart: Jonker (Katwijk). Aantal toeschouwers: 825. FTflffl Spakenburg 19 12 Rijnsburgse Boys 19 11 IJsselmeervogels 18 10 Capeile 18 8 Harkemase Boys 18 8 HHC 18 8 Katwijk 18 8 SCGenemuiden 19 8 Excelsior'31 18 6 Flevo Boys 18 5 Barendrecht 18 5 Sparta Nijkerk 19 5 csv Apeldoorn 18 4 Lisse 18 4 Hoek 19 4 ARC 19 3 UÜMiiliiU Zaterdag 12 februari ARC-Excelsior'31 Barendrecht-SC Genemuiden, FC Lisse-Harkemase Boys Flevo Boys-Sparta Nijkerk HHC Hardenberg-CSV Apeldoorn Hoek-IJsselmeervogels Rijnsburgse Boys-Capelle Spakenburg-Katwijk küH-MM 1 Martijn Gootjes (Rijnsburgse Boys) en Ruben Wilson (Spakenburg) 3 Martijn Barto (Harkemase Boys) 4 Martijn Jansen (SC Genemuiden) - 5 Jeffrey Winter (Rijnsburgse Boys), Marco van der Heide (Flevo Boys), Thijs Houwing (Spakenburg) TWEEDE KLASSE E 1 Terneuzen bracht Goes de eerste nederlaag toe. Zelfverloren de rood-zwarten dit seizoen 3 keer. middelburg - De voetballers van eersteklasser VC Vlissingen heb ben gisteren in het duel met Nue- nen het eindsignaal niet gehaald. Scheidsrechter Van Oostrom staak te het duel net na de rust, nadat Danny ter Steege zijn tweede gele kaart had gekregen en de Vlissin- gen-spelers verhaal gingen halen. Op het moment van staken was de stand 2-1 in het voordeel van Nuenen. De toeschouwers van RCS kon den gisteren na enkele maanden weer eens met een glimlach sport park De Alblas verlaten. RCS ver sloeg EFC op eigen veld met 2-0. Het was een verdiende overwin ning voor de hekkensluiter, die de gehele tweede helft met tien man speelde nadat op slag van rust Roy van de Kaap de rode kaart had ge kregen. Debutant Kjell van der Haeghen en Joey van der Zweep waren de doelpuntenmakers. door Jos van Belzen middelburg - RIA W, de koploper in de vierde klasse A, leek gisteren in Biervliet met een 0-3-ruststand op weg naar een eenvoudige over winning. In de tweede helft knok te de thuisploeg zich echter terug in de wedstrijd, maar het bleef bij 2-3. Door de 1-0-zege van Clinge op naaste achtervolger Steen liep de ploeg uit Westdorpe toch weer drie punten verder uit. Biervliet-RIA W 2-3: Eerder werd het in Westdorpe 3-2 in het voor deel van de thuisploeg, omdat de bezoekers in de slotfase een voor sprong uit handen gaven. Deze keer leken de koplopers via een 0-3-stand halverwege, door tref fers van Tim van Herreweghe, Hu- ber van de Hemel en Ryan de Regt, de wedstrijd al bij rust be slist te hebben. Ook het eerste kwartier van de tweede helft was nog voor RIA W, maar hierna kwam een hard werkend Biervliet sterk terug. De tegentreffer van Thomas Leurgans (1-3) in de tach tigste minuut leidde tot onrust bij de bezoekers, waardoor Stefan Jan- se acht minuten later de spanning volledig kon terugbrengen: 2-3. Hierbij bleef het echter. Sluiskil-Jong Ambon 0-1: Bij de openingswedstrijd van de competi tie werd het in Middelburg nog 6-0 voor Jong Ambon, maar nu zat een dergelijke uitslag er zeker niet in. De wedstrijd was zeer ma tig, met van beide zijden veel mid denveldspel en dus weinig spekta kel voor de doelen. Na twintig mi nuten werd Martin Waisapy matchwinnaar namens Jong Am- bon door een van de weinige mo gelijkheden onberispelijk binnen te schieten: 0-1. Oostburg-Robur 0-0: Anders dan de einduitslag doet vermoeden, was er sprake van een spannende wedstrijd. Voor rust was de thuis ploeg sterker, maar wist een goede doelman Berry Simonse de nul te houden. Ook in de tweede helft drong Oostburg meer aan, maar nu waren de beste mogelijkheden voor de bezoekers die loerden op een uitval. Patrijzen-Hontenisse 2-1: Kort voor aanvang van de wedstrijd bleek doelman Dries Dijkmans te ziek om te spelen. Zijn plaats on der de lat werd ingenomen door Martijn Sinac, die al in de eerste minuut de bal uit het net kon ha len na een inzet van Jeroen Ver schuren: 0-1. In de vijftiende mi nuut schoot Edwin Capello, na een solo door de verdediging van Hontenisse, de gelijkmaker bin nen: 1-1. Hierna verzuimden Ma rio Mulder en Aleksandar Veljano- vski om de thuisploeg nog voor rust op voorsprong te brengen. Dit- gebeurde alsnog in de tweede helft door Raymond Rovers (2-1), op aangeven van Mario Mulder. In de slotminuut voorkwam de lat de ge lijkmaker van Hontenisse, dat met lege handen naar huis ging. Walcheren-Breskens 1-1: Voor rust waren de ploegen aan elkaar gewaagd, waarbij de beste moge lijkheid voor de bezoekers was. In de tweede helft was Walcheren heer en meester, maar zoals zo vaak dit seizoen bleek scoren een groot probleem voor de Vlissin- gers, ook door goed keeperswerk van Roy den Dunnen bij de bezoe kers. Deze kon echter ook niet voorkomen dat Paul Bunnik vanaf elf meter zijn ploeg op voorsprong bracht: 1-0. In blessuretijd kreeg de ploeg van Dennis de Nooijer de rekening gepresenteerd voor alle gemiste kansen toen Johnny de Jaeger na een scrimmage de gelijk maker binnentikte: 1-1. Erik-Jan Naudts en Dennis de Kraker (midden) schreeuwen het uit, nadat Dominique Verlinde (links) Terneuzen van dichtbij op een 1-O-voorsprong heeft gezet. Doelman Daniël Koole en Rodie Urani kunnen daar niets meer aan veranderen. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 50