jÉ Elisabeth Wondergem - Onderdijk Nico Buurman Nico 20 familieberichten maandag 7 februari 2011 IDenseniinq.nl Ik bouw op U, mijn schild en mijn Verlosser. Opw. 124 Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, nemen wij afscheid van onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Pieter Arie Teraminck sinds 2005 weduwnaar van Jenny ten Napel in de leeftijd van 87 jaar. Harry en Janske Maaike en Wilf, George Aafke en Jasper, Bregje Gijs en Inge Teun en Mariska Evert en Barbara Jennifer Jessica Gerard'en Marjan Marleen en Stefan Maarten Krabbendijke, 5 februari 2011 Correspondentieadres: Minderbroederstraat 3a 4611 RV Bergen op Zoom Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 9 februari van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van Zorg centrum 'Ter Weel', ingang via de Nieulandestraat te Krabbendijke. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op donderdag 10 februari om 13.00 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Voorafgaand aan deze dienst is er in de zaal van de kerk vanaf 12.15 uur eveneens gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om ongeveer 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabben dijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Onze dank gaat uit naar allen die hem liefdevol verzorgd hebben. In plaats van kaarten Tot ons grote verdriet is, na een kortstondig ziekbed, toch nog onverwachts van ons heengegaan Loek Verwer Goes, 3 juli 1954 - Vlissingen, 5 februari 2011 Lelystad: Joyce ter Averst - Verwer Danny ter Averst Kaylee Lelystad: Joey van den Broecke Chantal Baijens Kortgene: M.A. Smits - Standaert (in liefdevolle herinnering) H.A. Smits Baarn: Sybrand Verwer Ingrid Kramer Tim Kruiningen: Machteld Verwer Leo Kramer 'U' Sascha, Gabber, Bommel Heerlen: Maarten Smits Odile Smits - Philippens Breda: Geertjan Smits Pascal Smits - van de Corput Rick Indy Loek is overgebracht naar het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Daar is gelegenheid om nog even bij hem te zijn op woensdag 9 februari van 09.30 tot 10.00 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Nieuwe Vlissingseweg 36, Middelburg Correspondentieadres: Hugo de Grootstraat 93, 4416 EE Kruiningen Met veel verdriet geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele dagen is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Elizabeth Wondergem-Onderdijk weduwe van Cornelis Wondergem 28 april 1925 4 februari 2011 Lies, Kees, Martin, Henk Angèleen Nersdine, Oisfn, Aksil Vanno en Cathy, Anselm, Vincent Correspondentieadres: Veerseweg 38 4351 NB Veere Afscheid nemen van moeder is mogelijk op woensdag 9 februari van 11.30 - 12.30 uur in haar kamer in "Nieuw- Sandenburgh", kamer 20, Sandenburghlaan 2 te Veere. Aansluitend is er een afscheidsdienst om 13.00 uur in de Kleine Kerk, Kapellestraat te Veere. De begrafenis is om 14.30 uur op de algemene begraafplaats, Zanddijkseweg te Veere. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in De Koren maat, Kapellestraat te Veere. Op 85 jarige leeftijd is overleden onze altijd meelevende schoonzus en tante Uit naam van allen: Serooskerke (W) C. de Voogd - Wondergem Het was niet in mijn oor dat je fluisterde, maar in mijn hart. Het waren niet mijn lippen die je kuste, maar mijn ziel. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze vader, zoon, broer en oom Jacky Guy Louis Vaucouleur Bar le Due, 20 april 1948 t Vlissingen, 4 februari 2011 Karla Vaucouleur - Kisters Luna Sacha Elise en Marco, Elysia Simone Vaucouleur Henri Vaucouleur f Patrick en Priscilla Laura, Gregory Klaus Demi, Faye, Liam Jozef Israëlslaan 59 4382 VL Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Jacky te nemen op woensdag 9 februari van 14.00 tot 14.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Jacky hield van gekleurde bloemen. Tot ons groot verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jacky Vaucouleur In de ruim 26 jaar dat Jacky bij ons werkte, hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker. We zullen Jacky herinneren als een altijd opgewekte en levendige collega. Wij wensen zijn familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Oud-collega's en Afdelingsleiding TDN Zeeland Aluminium Company N.V. De dood kan de toekomst veranderen, maar zal nooit he4 verleden uitwissen. Nico is niet meer. Veel te plotseling en veel te vroeg! Nicolaas Meijer Trap echtgenoot van Alida Kamps *23-07- 1939 Amsterdam 104-02-2011 Sas van Gent Sas van Gent: Pit Trap - Kamps Jom f Geizenburg (D): Jaap en Eg Carlijn Sas van Gent: Ellen en Mare Mayte Lotte Sas van Gent: Arwen en Mario Joyce Shelly Sas van Gent, 4 februari 2011 Oostdam 2, 4551 CH De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 11 februari om 13.00 uur in cultureel centrum 'De Speye', aan de Wilhelminastraat 1 te Sas van Gent. De begrafenis zal aansluitend plaatshebben op de begraafplaats St. Jans Schorre te Sas van Gent, waar u na afloop de familie kunt condoleren in de aula. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. "Ongelooflijk"was wat in ons opkwam, toen we hoorden van het plotselinge overlijden van onze vriend Het was een genoegen om samen met jou discussiërend onder het genot van een goed glas bier aan de Vrijdagtafpl in de Rijnvaart de werkweek af te sluiten. De vrijdagtafel zal nooit meer hetzelfde zijn. Carlo Tonny en Diny Jan en Lut Tonnie en Magda Frank Nico, onze vriend is overleden ons verbijsterd achterlatend. Hoe moet dat nou, het 35e FraTraweekend zonder jóu. De Fra's: Ed Edith, Albertjan Jessica, Erwin Ingnd, Migiel Jolanda, Wim Evelien en (klein)kinderen een mensenvriend, een dierenvriend tot in de oneindigheid. Pit, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Renzo, Anita en Dario Sandrini Bedroefd en geschrokken hebben wij vernomen dat onze sportmaat Nico is overleden Samen geen afzakkertjes meer wé zullen je heel erg missen! Wij wensen Pit en verdere familie heel veel sterkte toe met dit verlies Volleybalvereniging Garage Bode Maijolein, Lut, Petra, Patrick, Paul, René.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20