Middelkamp staat voor zwaar 381 sport PZC Driebanders Delta Fast zijn uit op revanche De Zeeuwse wielerclub Theo Middelkamp begint verzwakt aan het seizoen. Veel geroutineerde en De leden van w"lerv<rer,,9in® talentvolle renners zijn vertrokken. totaai dert/en koenen Met actief alarm systeem Medisana Warmteonderdeken HDP zaterdag 5 februari 2011 OOST-SOUBURG RCS haalt tweede elftal uit competitie De voetbalvereniging RCS heeft het tweede elftal uit de competitie teruggetrokken. De Souburgse for matie kon door een chronisch spe lerstekort geen elftal meer op de brengen. „We kampen met heel veel blessures en ook nog schorsin gen/.egt voorzitter Wessel Ver meulen. „Het is jammer dat we hiertoe hebben moeten besluiten, maar er was geen andere mogelijk heid. laatst hadden we voor het eerste nog maar dertien spelers over. We zitten even in de hoek waarde klappen vallen." RCS 2 kwam uit in de reserve hoofdklasse. TECHENDORF Jan Joosse 28e in Elfstedentocht Jan Joosse kwam vrijdag uitste kend voor de dag bij de vierde alter natieve Elfstedentocht op de Weis- sensee. De schaatser uit Kapel Ie beëindigde de tocht voor toerrij ders als 28e. Joosse kwam na 200 ki lometer in een tijd van 7.19,33 uur binnen. Be van Dijk uit Kampen werd eerste in een tijd van 6.47, 56. I.eo Bosgra uit Biggekerke finishte als 50e (7,19.4s)- Ko Minnaard (We- meldinge) noteerde een tijd van 7.23,23 en eindigde als 72e. Rene van den Berge uit Krabbendijke kwam tot 7.46,17 en dat was goed voor een 89e plaats. WISSENKERKE Rijnberg in kruisfinale van libretoernooi Toon Rijnberg uit Haamstede kan nog steeds zijn titel van vorig jaar prolongeren in het libretoernooi om de Grote Prijs Schadeherstel Ro land Poppe. Vandaag speelt hij een van de kruis finales tegen Jacques Feijen uit Vlis- singen. Bij winst krijgt hij in de fi nale te maken met de winnaar van het duel Gilles Sturm-Johan Pro voost. Als Sturm de eindstrijd haalt, wordt het een herhaling van de fi nale vorig jaar. Toen was Rijnberg de sterkere. De kruisfinale wordt om 14.00 uur gespeeld. De finale is om 17.4s uur. 43 PLOEGENVOORSTELLINC Middelkamp wonnen vorig seizoen Fester Aarts werd tijdens de ploegenpresentatie verrast door burgemeester Huisman van de gemeente Reimerswaal. Hij speldde Aarts een koninklijke onderscheiding op en benoemde hem tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Aarts is al vele jaren actief in het Zeeuwse wielrennen, de laatste jaren onder meer als voorzitter van Middelkamp. Ook is hij bestuurslid van het wielercomité in zijn woonplaats Kruiningen. foto Willem Mieras WEBWINKEL Maak het bed aangenaam warm met de warmte onderdeken. Met flexibele verwarmingsdraden en een matrix sensor systeem wordt de warmte geli|kmatig verspreid. Oankzii vier temperatuurstanden kunt u het bed 10 warm maken als u zelf prettig vindt. Voorzien van een optische en akoestische temperatuurmdicator. Automatische uitschakeling na 120 minuten •Extra veilig door actief alarm systeem 100 W Turbo verwarming Afmetingen: L150 x B 80 cm Normaal 40.05 Lezersprijs €39,95* 'tirtiWf rrrzervjlcrstrn tin 4.95 pzc.nl/webwinkel Categorie Gezondheid en Bewegen door joop van den Oudenhoven sluiskil - De driebanders van Delta/Fast hebben morgen in het duel met Ai Biljarts uit Apeldoorn nog wat recht te zetten. De bezoe kers brachten Delta in de eerste competitiehelft een 5-3-nederlaag toe en die kwam hard aan bij de ploeg uit Sluiskil. De kans op revanche is levens groot aanwezig, omdat de Gelder landers niet in hun sterkste opstel ling aan de start komen. Kopman Michael Nilsson is niet van de par tij, evenals teamcaptain Addy VVienk. Hij onderging afgelopen week een knie-operatie en is enige tijd uit de roulatie. Het team ziet er zondag als volgt uit: op tafel één Ronny Brants en verder Martien van de Spoel, Henk Blauwblomme en Erik Vij verberg. De thuisploeg komt in de vertrouwde opstelling aan tafel met F.ddy Leppens. lean Paul de Bruijn, Peter de Backer en Glenn Hofman. Er wordt om 13.00 uur begonnen met de partijen op tafel twee en vier. Garage Verbrugge gaat voor de zware uitwedstrijd tegen T\ventevi- sie naar De Grolsch Veste in En schede. De bezoekers moeten het zonder Henk Habraken doen. Hij wordt vervangen door Thérêse Klompenhotnver. Stand in de eredivisie drieban den: 1. Van Donge De Roo 15-29; 2. Crystal Kelly 14-2}; l- Delta/Fast Bouwservice 15-19; 4 Snellen Recycling 15-17; 5. TO- W.NL/MCR 15-15; 6. Dekker Keu kens 14-12; 7 TNventevisie 15-11; 8. DBL Holland Mineraal 14-11; 9. Emar-Logistics 14-10; 10 Ai Biljarts 14-10; 11. De Vrachtkar 14-9; 12. Ga rage Verbrugge Hyundai 15-8. i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 58