houden we liever in Tholen' zeeland 129 'Steun de ondernemers die wel sluiten' Piet Vogelaar Week van de Streek in Relais Restaurants als je 'm nodig hebt! Bid- en dankdag Triggerfinger in juni op Vestrock festival Introductiedagen huid- en lasertherapie Man bekent vernielingen auto's NOORDCOUWE Het overgrote deel van de winkels in Tholen-stad zal tijdens de komende biddag geopend zijn. foto Willem Mieras Hostellerie Schuddebeurs in Noord- gouwe en Auberge des Moules in Philippine, beide lid van Relais Res taurants houden van 7 tot en met 13 februari een speciale actieweek. Het publiek kan tijdens die perio de tegen zeer scherpe prijzen ken nis maken met de formule van de ze Relais Restaurants. Beide restaurants serveren een driegangen verrassingsmenu voor 32,50. Het centrale thema in de me nu's is het gebruik van streekpro ducten. Aan dit thema ontleent de actieweek ook zijn naam: Relais Week van de Streek. De actie wordt georganiseerd in sa menwerking met DiningCity, die tevens organisator is van de succes volle nationale restaurantweek. zaterdag 5 februari 2011 S Bid- en dankdag vinden in de gemeente Tholen op een andere datum plaats dan op de Bevelanden. Biddag wordt gehouden op de laatste woensdag van fe bruari, terwijl de Bevelanders dat op de tweede woensdag van maart doen. In Tholen is het op de derde woensdag van november dankdag. Op Noord- en Zuid-Beveland is dat op de laatste woensdag van die maand. Arjan van Ommen, uitba ter van de Spar in Sint-Maartensdijk, is niet te spreken over het besluit van de Thoolse onderne mers om op bid- en dankdag open te gaan. „Deze dagen horen bij de Thoolse cultuur. Dat moet je koes teren." Volgens Van Ommen zijn rust en ruimte de kernwoorden van het ei- CULTUUR DICHTBIJ Zie filmfragment van optreden No Problems in filmtheater FiZi: www.pzc.nl/cultuurdichtbij. DUINWANDELING Lees over de winterse wandeling die Melita Lanting door de duinen heeft gemaakt: www.pzc.nl/buutekieke. TIPS NAAR schouwen-duiveland@pzc.nl Zet uw foto in het album www.pzc.nl/foto land. „Ik zou daar het woord res pect aan willen toevoegen. Laten we respect hebben voor de christe lijke inwoners, waarvan er nog al tijd heel veel zijn. In dat opzicht is het openen van winkels op bid- en dankdag in mijn ogen een ver keerd signaal." Van Ommen, ook voorzitter van de middenstandsvereniging Smal- stad, benadrukt op eigen titel te VLISSINGEN - De politie heeft in Vlissingen in de nacht van donder dag op vrijdag een 20-jarige man uit die plaats aangehouden voor vandalisme. Bij de meldkamer van de politie was een melding binnengekomen dat een jongeman aan het schop- mmsmsmmmmimmmgsfsmsmsmmsgsssm spreken. Zelf is hij christelijk opge voed en vindt hij dat het goed is om af en toe een rustdag te heb ben, op zondag of op bid- en dank dag. „Ik ben tegen de 24-uurs-eco- nomie. Dat die elders niet meer te gen te houden is, besefik, maar waarom moeten we hier meegaan met de massa? Bid- en dankdag vormen een mooie traditie, die bij bij de Thoolse cultuur hoort. La- pen en slaan was tegen geparkeer de auto's ter hoogte van de Strand- wal in Vlissingen. Na een kleine zoektocht zagen agenten een jongeman lopen die aan het signalement voldeed. Hij kon vervolgens worden aangehou den. De man heeft bekend. SBmsmsammsm mmmmmmmmmmmim ten we daaraan vasthouden, al is het maar uit respect voor elkaar." Van Ommen zegt niet zover te wil len gaan dat hij mensen oproept om winkeliers die op biddag open gaan te boycotten. „Maar ik wil er wel voor pleiten om middenstan ders die de gevoelens van een deel van de bevolking nog wel respecte ren, en hun winkel gewoon slui ten, te steunen." HULST - Triggerfinger, Mintzkov, Shameboy en Krach zijn de eerste bands die Stichting Vestrock heeft vastgelegd voor de komende edi tie, op 4 juni in het eiland in de Hulster Buitenvest. Rockband Trig gerfinger is de bekendste naam uit het rijtje. Het Antwerpse trio stond afgelopen jaar op het hoofd podium van onder meer Pinkpop en Lowlands. Mintzkov, eveneens uit Antwerpen, brengt stevige rock. Shameboy is een Belgisch danceduo, dat al op onder meer Pukkelpop en Rock Werchter stond. Krach, een vijftal uit Arn hem, is een veelbelovende band met verschillende stijlen. ZIERIKZEE Huidtherapeute Annemarie Zuide rent houdt maandag 7 en dinsdag 8 februari open dagen in haar prak tijk Dermiz in het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis in Zierikzee. Belangstellenden kunnen maandag van 12.00 tot 16.00 uur terecht voor informatie over laseren van onge wenste haargroei en ontsierende vaatjes in het gelaat of op de be nen. Voor een privéconsult zijn nog enkele plaatsen beschikbaar dient men vooraf een afspraak te maken: tel. 0111-401054. Dinsdag geeft Zuiderent in haar praktijk tus sen 13.30 en 16 uur informatie over huidtherapieën ter behandeling van onder meer pigmentvlekken, zwangerschapsmasker, acne, acne littekens, couperose en rosacea. A. Pouwerstraat 9 Middelburg Moderne vrijstaande woning met garage gelegen in de populaire wijk 'Prooijensp3rk\ De wijk biedt rust en ruimte en en kenmerkt zich door een combinatie van moderne en traditionele architectuur op ruime percelen eigen grond. Orts voHedige woningaanbod Vraagprijs: 495.000,- k.k. Autobedrijf Tholen B.V. SAAB specialist Ruim 80 jaar een begrip in mobiliteit verkoop onderhoud tuning aircoservice Gagelboslaan 161 Bergen op Zoom Tel. 0164-247636 E: info'Utholenbv.nl www.tholenbv.nlwww.saabtuning.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 53