O (Ilensenlinq.nl Hartelijk dank voor al uw lieve woorden, handdruk, brieven, kaarten en bloemen na het overlijden van onze lieve vader en opa Rinus van Ast Leo en Elly Evy Lies en Kees Anja Leon Marleen en Peter Kim Lex Perry Dion Yerseke, februari 2011 Zonder Patriek is alles anders. Een groot verdriet kwam er in ons leven toen we afscheid moesten nemen van onze lieve Patriek Barac Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Patriek in zijn leven voor zo velen iets heeft betekend. Wij danken iedereen voor de vele blijken van medeleven na zijn overlijden. Vanwege de overweldigende belang stelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Maartje Barac-Pouwelse en Familie Middelburg, februari 2011 en toch steeds weer zullen we je tegen 'komen. Zeg nooit: "Het is voorbij" Slechts je lichaam werd ons ontnomen niet wie je was en ook niet watje zei Zonder haar hebben wij elkaar. Bij het afscheid was het goed. Dat mag ons helpen in de tijd die komt. Voor kracht en goede moed. Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens haar ziekbed en bij haar overlijden. Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij de verwerking van het heengaan van onze Bep van den Berg-Rietdijk Familie Van den Berg Temeuzen, februari 2011 Voor de hartverwarmende belangstelling die wij, zowel schriftelijk als persoonlijk, hebben ontvangen na het overlijden van onze vader en opa Johannes Brandt willen v^ij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Kruiningen, februari 2011 Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Albert Coppieters Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Familie Coppieters Koewacht, februari 2011 zaterdag 5 februari 2011 Al uw belangstelling en medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Josina Louisa Catharina van Dorst-Suijkerbuijk neemt het verdriet niet weg, maar geeft het gevoel dit niet alleen te dragen. Hartelijk dank hiervoor. C.L. van Dorst Kinderen en kleinkinderen Februari 2011 Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost... Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van onze zoon en mijn broer Maarten van Graefschepe 4 november 1988 27 december 2010 Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dankte betuigen. Theo en Anita van Graefschepe-Pyfferoen Michiel Eede, februari 2011 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed zo goed na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overóma Nel Janse weduwe van Willem Jan Janse Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. uit aller naam: Fam. P. Janse Oost-Souburg februari 2011 Een groot gemis Een groot verdriet Maar de mooie herinneringen Vergeten we niet. Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor alle steunbetuigingen en blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve vader, schoonvader, onze opa, en trotse overopa Jacobus Antonius Kopmels Ko Marlies en Jan in den Bosch-Kopmels Klein- en achterkleinkinderen Sluis, Februari 2011 Langs deze weg wil ik u hartelijk dankzeggen voor het getoonde medeleven na het overlijden van mijn geliefde broer Jakobus Koppejan H. Koppejan Middelburg, februari 2011 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet... Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van Henny Nieuwpoort Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. A.J.Comelisse Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, februari 2011 145 "Voor alles is een tijd. Er is een tijd om te leven, er is een tijd om te sterven. Als iemand eet en drinkt en het goede geniet, is dit een gave van God". aldus Prediker 3 Wij willen u danken voor uw medeleven na het overlijden van onze tante Barthilda Sophia van de Sande-Swart Wij zijn bevoorrecht dat wij haar zo lang in ons midden mochten behouden en dankbaar voor alles wat zij ons meegaf gedurende haar warme en liefdevolle leven. Uit aller naam: D.H. Coenraad Noordwijk, februari 2011 Helaas is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme .medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma W. Scheele-Jobse Daarom laten wij op deze wijze weten dat de vele kaartjes en andere vormen van medeleven een grote steun voor ons zijn geweest. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Krabbendijke, februari 2011 Omdat het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens het kortstondige ziekbed en na het overlijden van Gre de Schipper betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Het is voor ons allen een grote steun en troost geweest. A.C. de Schipper kinderen en kleinkinderen Middelburg, februari 2011 Wat een groot verdriet kwam er in ons leven, toen we plotseling afscheid moesten nemen van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Ko Schog De hartverwarmende belangstelling, de mooie bloemen, de vele kaarten, bezoekjes, mailtjes, smsjes en telefoontjes waren een grote steun en troost voor ons na dit grote verlies. Hartelijk dank daarvoor. Ria Schog-de Keijzer Yvonne en An do, Maikel, Mandy en Kevin Jacqueline en Heieen Serooskerke, februari 2011 Dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn man Hendrik Marinus Weezepoel wil ik u allen hartelijk bedanken. Maatje Weezepoel-van Oosten Wemeldinge, februari 2011 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en opa Jan van Zweeden willen wij u hartelijk bedanken. D.P. van Zweeden-van Oosten Kinderen Kleinkinderen Schore, februari 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 45