44 Dartellen Hendrik Folkert Zuiderbaan Gustaaf de Deckere I familieberichten zaterdag 5 februari 2011 O dlensenlinq.nl I m ust go do wn to the seas again, to the lonely sea and the sky And all I ask is a tall ship and a star to steer her by John Masefïeld Tot op het laatst helder en vol belangstelling voor iedereen om hem heen is overleden onze bijzondere en lieve vader, Opa, en mijn overgrootvader Henny Sneek 16 juni 1913 Oisterwijk 2 februari 2011 weduwnaar van Trijntje Kaan Temeuzen Hans en Hanna Zuiderbaan-Schoen Amsterdam Trijntje Zuiderbaan Amsterdam Klaartje Zuiderbaan Hoorn Dirk Zuiderbaan Amsterdam Valentina Zuiderbaan Maastricht Lous Zuiderbaan Amsterdam Eefje de Vries Rotterdam Nynke de Vries en Janneke van Leeuwen Amsterdam Willemijn de Vries Capelle a/d IJssel Sieuwke en Jeroen Wijtenburg-Zuiderbaan Rotterdam Saskia Wijtenburg Capelle a/d IJssel Heiko Wijtenburg en Marianne Benard Stejfanie Correspondentieadres: Heerderweg 47a, 6224 LA Maastricht De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 8 februari om 13-3Q uur in het crematorium 'Maaslanden', Abt van Engelenlaan 1 te Vlijmen. Samenkomst in het crematorium waar tevens gelegenheid is tot condoleren. Want de Heere Zelf zal met een geroep, met de stem des archangels, en met de bazuin Gods nederdalen van den hemel; en die in Christus gestorven zijn, zullen eerst opstaan. 1 Thessalonicenzen4:16 Intens verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Jeanine Eveliene Rijborz-Cobb A Palembang (Ind.) 22 augustus 1937 t Middelburg 3 februari 2011 Middelburg: H. Rijborz Kristine Noël en Gabriëlla Regina en Dave; Bradley David Peter en Barbara Emma, Jorik, Menno Willy en Aafke Pamela en Gerrit Jasper, Dennis Oosterscheldestraat 9 4335 PA Middelburg De gelegenheid om afscheid te nemen vindt plaats op maandagavond 7 februari van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 8 februari om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand is er hier van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen en te condoleren. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Niets ban ons scheiden van de liefde van God... Romeinen 8:39 Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar aandacht en zorgzaamheid mochten genieten delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan onze moeder en oma Jantje Roelofje Groenleer - Jongsma sinds 1990 weduwe van Marinus Groenleer Amsterdam, 27 augustus 1932 t Vlissingen, 31 januari 2011 M. Groenleer f Cor Dieneke en Tom Tamara en Alberto Naomi en Roderiek Johnny Burgemeester Stemerdinglaan 27, Oost-Souburg Correspondentieadres: Palts 22, 4388 MC Oost-Souburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Het is met diepe droefheid dat we het nieuws ontvingen over het overlijden onze geliefde oom, Ons medeleven gaat uit naar zijn geliefde echtgenote Magda en hun zonen, schoondochters en kleinkinderen, als ook zijn zusters Paula en José. Wij wensen hen vrede en kracht in deze moeilijke tijd en wij bidden dat de mooie herinneringen aan deze dierbare man de pijn van het verlies zal verzachten. Ome Staf had een speciale plaats in ons hart en zal voor altijd worden gemist door zijn Canadese nichten. De "CanaDeckertjes" Greta, Lloyd family, Barbara Leonard, Anne-Marie Barry, Marianne Jim, Sylvia Robert - Do not stand at my grave and weep I am not there, I do not sleep I am a thousand winds that blow I am the diamond glints on snow I am the sunlight on ripened grain I am the gentle autumn rain When you awaken in the morning's hush I am the swift uplifting rush Of quiet birds in circled flight I am the soft stars that shine at night Do not stand at my grave and cry I am not there, I did not die Verdrietig maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van Daddy, onze lieve vader en opa. Zijn leven bestond uit hard werken met momenten van liefde en verdriet. Hij was een hulpvaardig mens die met trots, kracht en genegenheid zijn leven op een bijzondere manier heeft geleefd. Hendrik de Vos Henk weduwnaar van Catharina Karman levensgezel van Gisela Post t 29 maart 1931 13 februari 2011 Colijnsplaat: Neil en Karin, Yvonne en Marijn, Esther en Jelle, Erwin en Yuta Margaret f Tenno en Petra, Robert, Bas, Roxane, Wouter Marian en Marco, Nienke en Duncan, Roelie Goes: John Colijnsplaat: Lies en Ives, Sharon, Marrit Inge en Koen, Laura en Jermo, Bart Alphen a/d Rijn: Marcus en Suzanne, Nathalie Johan en Susanne, Selina, Sophie Colijnsplaatseweg 10 4486 AX Colijnsplaat Onze vader en opa is opgebaard in de rouwkamer, Havelaar- straat 30 te Colijnsplaat. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar maandag 7 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden woensdag 9 februari om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er vanaf 15.45 uur gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de PKN-kerk, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Onze bijzondere dank gaat uit naar de vetpleegkundigen en artsen van de afdeling cardiologie van het Admiraal de Ruijter Ziekenhuis te Goes. Verdrietig zijn wij dat onze lieve broer, zwager en oom Henk de Vos is overleden. Familie de Vos Colijnsplaat, 3 februari 2011 Na een periode van afnemende gezondheid is rustig ingeslapen, onze vader, schoonvader, opa, overgrootvader en partner Hendrik Pieter Francooy weduwnaar van Pieternella Harthoorn levenspartner van Rie Smolders-de Munck in de leeftijd van 87 jaar. Namens ons allen: Rob Francooy Middelburg, 3 februari 2011 Correspondentieadres: Scheldestraat 104 4382 LZ Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 8 febru ari om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het personeel van Swerf-Rust in Middelburg voor de goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44