Antislipcursus ABONNE^pH Berlijn 143 ABONNEE VOORDEEL cci 3 Uur in een Mercedes bij Safety Experience Center in Rosmaien VOORDEEL Hip, historisch en muzikaal! zaterdag 5 februari 2011 Het dreigt weer een strenge winter te worden; met meer neerslag, meer gladheid en meer donkere dagen. Deze leerzame en leuke training is het perfecte cadeau voor uzelf en/of een ander. Bereid u voor op de winter! Als abonnee van de PZC kunt u nu extra voordelig deelnemen aan deze cursus. Voor hen geldt: "Trainen met 2 voor de prijs van één!" Voor meer informatie en boekingen kunt u terecht op: pzc.nl/abonneevoordeel a 5rience Center Op het Safety Experience Center op het terrein van Autotron in Rosmalen oefent u de belangrijkste lessen in een ongevalsi tuatie. U leert om veilige uitwijkmanoeu vres uit te voeren tijdens een noodstopsi tuatie. U doet ervaring op met onderstuur (voorwielslip) en overstuur (achterwielslip) en leert in een te snel genomen bocht weer controle over uw auto te krijgen. U wordt begeleid door de beste instructeurs van Nederland. 30 Minuten theorietraining Verkeersinzicht en voertuigkennis: gevaar herkenning. Het Nieuwe Rijden: brand- stofbesparende en milieuverantwoorde rijtechnieken. 2,5 Uur praktijktraining Algemene voertuigbeheersing, rem- en uitwijkoefening, noodstopoefening, onder- en overstuurtraining in de nieuwe Mercedes A-, B- en C-klasse. Antislipcursus op het Safety Experience Center Normale prijs 99,- per persoon Abonneeprijs 65,- per persoon* Abonneeprijs 99,- per twee personen* leder derde en volgende persoon welke gelijkertijd geboekt wordt, betaalt ook slechts 49,50. U koopt een (cadeau)Voucher dat een jaar geldig is, of u kunt direct een trainingsdatum boeken. Safety Experience Center Graafsebaan 133 5248 NL Rosmalen 073 - 523 12 22 Zie ook gelderlander.nl/abonneevoordeel Voor algemene vragen over Abonnee Voordeeïbelt u'ifiè't'Cë7ersséfvic:e 08S - Ö13 9930 bf mailt u naaf abonneevoordeel@gelderlander.nl Prijswijzigingen. 2et- en drukfouten voorbehouden. Programma Op de eerste dag vertrek vanuit Middel burg, Goes, Bergen op Zoom, Roosendaal en Breda langs Hannover naar Berlijn. Aan komst rond 19.00 uur bij hotel Igel aan de Tegelsee. Op de tweede dag, voor de mid dag een uitgebreide stadstour door zowel West- als Oost-Berlijn met bezoek aan de markante stadspunten. Na de middag is iedereen vrij. 's Avonds diner in het hotel. Na het diner begint om 20.00 uur het Kon- zert in het Schloss Charlottenburg. Op de derde dag, na het ontbijt terugreis naar Nederland, aankomst in eigen regio, af hankelijk van de opstapplaats rond 20.00 uur. Abonnees van PZC kunnen deelnemen aan een prachtig 3-daags arran gement naar Berlijn, met als hoogtepunt een concert in Schloss Char lottenburg in middeleeuwse stijl! Vertrek op 4 of 18 maart. Berlijn is één van de groenste steden van Europa, 1/4 van de stad bestaat uit parken, meren en rivieren. De grootste winkelboulevard is de Kurfürstendamm, vroeger het centrum van West-Berlijn. Ber lijn heeft zoveel te bieden, bijvoorbeeld de Brandenburger Tor, Unter den Linden, de Holocaust-Mahnmal, de Gedachtnis- kirche, de Rijksdag. Wat ook heel prettig is: Tiergarten, een enorm park om even bij te komen. Er staan nog een paar stukken overeind van de Muur die West- van Oost- Berlijn scheidde. Van de historie naar het hippe Berlijn van nu. Dit Berlijn komt u te gen in Kreuzberg, of in Prenzlauer Berg, met zijn legio bars, restaurants en desig nerboetieks! Zo profiteren abonnees De kosten voor dit arrangement zijn 185,- p.p. inclusief: - vervoer per comfort-class reiswagen, volgens programma - verzorging op basis van 2 maal: diner, logies, ontbijt - stadsrondrit Berlijn - entree Konzert in Schloss Charlottenburg. Toeslag 1 persoons kamer 20,- p.p. Meer informatie en direct boeken Rechtstreeks bij Maaskant Reizen, tel. 0412-482828, o.v.v. PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43