cDgla Laboratorium modewerker Voorman HOOFD ADMINISTRATIE m/v GIIGLA oplossingen die er toe doen Uitdagend werk iiinnen de betonbranche! De Betho een boeiend bedrijf 40 uur 20 banen zaterdag 5 O HUMARES De Betho te Goes voert de Wet sociale werkvoorziening uit namens de zes gemeenten op de Bevelanden en Tholen. Hierbij staat de ontwikkeling van de werknemer centraal. De doelstelling is elke werknemer toe te leiden naar een zo regulier mogelijke arbeidsplaats. Bij de Betho werken ruim 700 medewerkers. De Betho bestaat uit een Industrieel Bedrijf Detacheringsbedrijf Hoveniersbedrijf Schoonmaakbedrijf Verder is er de afdeling B-Flex. Hier worden circa 50 werkervarings plaatsen aangeboden aan Wwb- cliënten (Wet werk en bijstand). Binnen de afdeling B-Flex worden alle werkzaamheden verricht die voorkomen binnen De Betho. www.debetho.nl Voor de afdeling B-Flex zijn wij op zoek naar een voor gemiddeld 36 uur per week Functie informatie U verricht uw werkzaamheden onder verantwoordelijkheid van de Werkbegeleider B-Flex. De nadruk ligt op de goede organisatie van de verpakkings- en montageactiviteiten die op deze afdeling worden verricht. Daarnaast assisteert u de Werkbegeleider bij o.a. de volgende werkzaamheden: De individuele Wwb-diënt zodanig ontwikkelen dat de afstand tot de reguliere arbeidsmarkt wordt verkleind of overbrugd Het opstellen van rapportages over de ontwikkeling van de individuele Wwb-diënt De (sociale) begeleiding in de werksituatie en het creëren van een goede werksfeer Het organiseren van de werkzaamheden van de afdeling B-Flex volgens de interne richtlijnen en procedures (o.a. ISO 9001) De uitvoering van het milieu- en arbobeleid met betrek king tot deze afdeling Functie-eisen Affiniteit met mensen die (nog) op een afstand van de arbeidsmarkt staan Leidinggevende, sociale en organisato rische vaardigheden Goede contactuele vaardigheden Grote mate van zelfstandigheid Bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen In het bezit van het rijbewijs B(E). Geboden wordt Een salaris van minimaal 1.608,00 en maximaal 2.438,00 bruto per maand, afhankelijk van de mate waarin aan de ver eisten wordt voldaan. Hoewel het in principe een dienstverband voor onbepaalde tijd betreft, wordt u voor 1 jaar aangesteld in de B-Flex bv, zijnde een onderdeel van De Betho. Bij gebleken geschiktheid wordt u na dat jaar een vast dienst verband aangeboden bij De Betho, waarbij de gemeentelijke arbeidsvoorwaarden van toepassing zijn. Procedure U wordt uitgenodigd uw sollicitatie vóór 19 februari 2011 te richten aan de heer S F. Aarts, Manager Personele- en Sociale Zaken, Postbus 222, 4460 AE Goes. Per e-mail is ook mogelijk: sfaarts@debetho.nl. Nadere informatie over de functie kan eveneens worden ingewonnen bij de heer H, Hoogeboom, Manager Industrieel Bedrijf, telefoon 0113-239 000. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op donderdag 3 maart 2011. Een psychologisch onderzoek op maandag 7 maart 2011 maakt deel uit van deze procedure. BRESS is een jonge organisatie met stevige ambities. Doel is het bevorderen van sport en beweging voor studenten en medewerkers van de hbo-instellingen in Breda. BRESS biedt een uitgebreid recreatief sportprogramma en exploiteert haar eigen sportcentrum. Wij zoeken teamplayers die ons team kunnen verster ken. Coördinator sport en promotie (38 uur/week) Administrateur (12-16 uur/week) Voor volledige vacature zie: www.bress.nl -*■ over bress -*■ werken bij bress. Informatie en reacties: info@bress.nl. mum vriendje daan is ziek. hij li6t al lan6 in het ziekenhuis. 6elukki6 l06eren zi.tn ouders in het ronald mcdonald huis en zijn ze altijd dichtbij. dat Vindt daan heel fijn!" Voor €5,- per maand brengt u zieke kinderen en hun ouders dicht bij eikaar. Word nu donateur van het Ronald McDonald Kinderfonds. www.kinderfondsknuffels.nl Ronald McDonald Kinderfonds Cugla BV in Breda is een innovatief bedrijf dat zich richt op de ontwikkeling en vermarkting van cementgebonden mortels en hulpstoffen voor beton. Naast een breed assortiment hoogwaardige standaardproducten, biedt Cugla maatwerkoplossingen voor specifieke situaties en projecten. 'Cugla oplossingen die er toe doen', noemen wij dat. Voor ons productielaboratorium zijn we per direct op zoek naar een enthousiaste Functie inhoud Als Laboratorium medewerker op het productielaboratorium voer je werkzaamheden uit m.b.t. ingangscontrole van grondstoffen en de kwaliteitscontrole van half- en eindproducten. Daarnaast bert je actief betrokken bij de productieplanning, registratie en controle. Je voert fysische analyses uit, alsmede enkele instrumentele analyses. Functie eisen Je bent een MBO-er en je hebt bij voorkeur een afgeronde MLO-opleiding. Je bent kwaliteitsbewust, je hebt een hands-on mentaliteit en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Je bent zelfstandig en daadkrachtig. Reactie Cugla BV biedt je een gevarieerde baan, met goede arbeidsvoorwaarden, binnen een prettige werkomgeving. Je reactie stuur je vóór 18 februari 2011 naar: kdijkstra@cugla.nl, gericht aan mevrouw K.A. Dijkstra. Meer informatie over Cugla BV vind je op www.cugla.nl. - Acquisitie naar aanleiding van deze advértentie wordt niet op prijs gesteld. Humares is een gespecialiseerde dienstverlener op, de (inter)nationale flexibele arbeidsmarkt. Onze werkmaatschappijen richten zich op het uitzenden, detacheren en werving selectie van maritiem, technisch en industrieel personeel. Met succes opereren wij in een markt waar de vraag naar goed gekwalificeerd personeel hoog is en het aanbod zeer laag. (2) JobTrack.nl De functie Als Hoofd Administratie bent u verantwoordelijk voor een juiste, tijdige en efficiënte uitvoering van de financiële administratie. U voert de dagelijkse leiding over de afdeling, bent "meewerkend voorman" en zorgt ervoor dat de administratieve processen op rolletjes lopen. U doet voorstellen voor procesverbeteringen en voert deze door. U rapporteert rechtstreeks aan de CFO. Gevraagd Voor deze functie zoeken wij een besluitvaardige, flexibele en stressbestendige man of vrouw die beschikt over een goed analytisch vermogen. U heeft minimaal 5 jaar ervaring in een soortgelijke leidinggevende functie in de zakelijke dienstverlening en weet om te gaan met op administratief gebied geautomatiseerde administratie systemen. Uw opleiding ligt minimaal op HBO-niveau. Boekhoudkundige kennis en kennis van loonadministraties en procesverbeteringen zijn essentieel. Geboden Deze vacature zal voor de juiste persoon een uitdagende, afwisselende en zelfstandige functie zijn waarin kennis en ideeën op de juiste wijze worden gewaardeerd. Een assessment maakt onderdeel uit van de selectieprocedure. Reacties U kunt uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid cv tot uiterlijk 20 februari a.s. zenden naar: Humares B.V. t.a.v. Dorita de Bruijn, HR Manager Postbus 5014, 4380 KA Vlissingen E-mail: dorita.de.bruijn@humares.com Voor verdere informatie, zie onze website www.humares.com Uitvoerder in de wegenbouw Je bent verantwoordelijk voor de complete realisatie van je project al was het je eigen bedrijf. Hoofd Technische Dienst Coördinatie^ planning, herstelling en onderhoud van ons volledige machinepark en werfmateriaal. Interesse? Stuur ons een gemotiveerde sollicitatiebrief met CV naar: mieke@atf.be of ATF NV Mieke Frijters Put'sebaan 5, 2040 Zandvliet - Meer info over de openstaande vacatures vindt u op www.atf.be februari 2011 Het hoofdkantoor van de Humares Groep is gevestigd in Vlissingen. Hier zetelt niet alleen de directie, maar ook de stafafdelingen. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een fulltime Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie word! niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20