m
41
en liefdevol
media
media@wegener.nl
024-3650570
„Vanuit veiligheid kun je veel beter bouwen"
Pia Douwes, coach in Op zoek naar Zorro.
Zaterdag 5 februari 201
07:00 Little house on
the Prairie 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
De Levende Steen Ge
meente 09:55 Tom
my Teleshopping 14:20
Almost heroes 16:00
Bouw je droom 17:00
Robs grote tuinverbou-
wing
07:01 Teleshop 7:
Suerte, Tommy Tele
shopping, Car tracks,
Suerte, Tommy Tele
shopping 13:00 Dra
gon's den 14:05 Geluk
bestaat 15:00 Nationa
le schaatshelden in Red
Bull crashed ice 16:00
Truck Tractor Puiling
Indoor IJsselhallen Zwol
le 17:00 RTL Transport
wereld 17:30 Sport, le
vensgevaarlijk!
06:31 RTL Telekids: Fa
beltjeskrant, Wolle-
ke, Uki, Elias, Brand
weerman Sam, De Koala
Broertjes, Chuggington,
Bibaboerderij, Efteling
tv: De Schatkamer, Bas-
sie Adriaan en de ge
heimzinnige opdracht
09:30 Teleshop 8: Tel
sell 14:00 Tommy Te
leshopping 15:00 Te
leshop 8: Tel sell 17:15
Style 17:45 Style by jury
07:00 Born2Cook 07:35
Airline 08:05 Little
people, big world 08:55
Tommy Teleshopping
10:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping
14:05 Lisa Rinna Dance
body beautiful: Ballroom
body blast 15:35,16:30
Gilmore girls 17:30
Camp Rock 2: The Fi
nal Jam
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters,
Beyblade Metal Fusion, 2C
Super hero squad, Ama-
zing spiez, Pokemon Ga
lactic Battle, Phineas
Ferb, Kick Buttowski,
Zeke Luther, I'm in the
band, Zack Cody, Cory
in the house, Phineas
Ferb, Recess, American
dragon, Shuriken school,
Monster Buster club, To
tally spies, DeTofu's,
Kick Buttowski, Phine
as Ferb, Zack Cody,
The other me, Phineas
Ferb, Cory in the house,
Zack Cody
18:00 Droomhuis op
18:30 Red Bull crashed
18:15 Mystery diagno-
18:00 Veronica's fun
het platteland, Re-
ice Valkenburg
sis, Reallifeserië
niest commer
alityprogramma
live, Wintersport-
cials ever*!
programma
18:10 Titus, Comedy
18:35 According to Jim,
Comedy
19:00 Lachen om home
19:35 Cold case, Detecti
19:05 Two guys and a
video's
veserie
girl, Comedy
19:40 Wekelijkse Lotto
19:30 Off centre, Co
trekking, Trekking
medy
19:45 Lachen om home
video's, Amuse
ment
20:00 Underdog, Avon
20:00 Leningrad, Film
20:05 10 Jaar jonger in
20:30 Rizzoli Isles,
20:00 Without a paddle,
turenfilm
drama
10 dagen, Meta
Misdaadserie
Filmkomedie
morfoseprogramma
21:35 Lachen op zater
21:05 The real house
21:25 The good wife,
dag, Amusement
wives of NYC, Re
Dramaserie
ality
22:30 Hart van Neder
22:25 Blue thunder, Ac
22:00 A life less ordina
22:20 Without a trace,
22:00 Above the law,
land
tiefilm
ry, Romantische ko
Misdaadserie
Actiefilm
22:40 Piets weerbericht
medie
22:45 Shownieuws
23:05 Lachen om home
23:15 Eleventh hour,
video's (h). Amu
Misdaadserie
sement
00:00 Oliver Twist
00:41 Sneks
00:05 Suburban secrets
00:05 Yellow
00:00 Everybody hates
02:30 Astro TV
05:00 Car tracks
00:30 Suburban secrets
01:55 Honest
Chris
05:30 Buurtscanner
00:56 Tel sell
02:35 Rizzoli Isles (h)
00:30 Poker after dark
01:10 Sneak preview
03:20 The good wife (h)
01:25 Nachtprogram
02:00 Meiden
04:00 Without a trace
mering: Lek
04:30 Chat TV
(h)
ker live
05:30 Buurtscanner
ssssBiagatSBSBBSBaasBSBBBSS
vooral belangstelling voor orgieën
en andere uitspattingen. En hij
was wreed. Die zelfdestructiviteit
van iemand, om bij zó'n man te
willen zijn, is toch bizar?"
Pia Douwes speelt dus een meedo
genloze zangcoach in Master Class.
„Eigenlijk is Maria alleen maar
heel duidelijk. Pijnlijk duidelijk.
Die duidelijkheid maakt dat ze
meedogenloos overkomt."
Wat is een goede manier van
coachen? De Callas-methode, of
de 'Zorro'-methode? „De manier
waarop ik coach in Zorro, daar ge
loof ik heel erg in. Vanuit veilig
heid kun je veel beter bouwen."
Première Master Class 28 februari in Bre
da. Speellijst: piadouwesinmaster-
class.nl. Try-out: 10 februari in Bever
wijk.
Op zoek naar Zorro, zaterdag, Nederland
1,20.25 uur
00
O
10
O
N)
O
N>
N>
to
to
UI
O
X
17:30 Muis en leeuw 17:45 Re-
gioNed 17:55 Zeeland in vogel
vlucht 18:00 Zeeland de week
18:30 Stemmenjacht 18:55
Zeeland in vogelvlucht 19:00
Herhalingen
BUITENLAND
09:00 Winterbedden 12:15 TV
Brussel 12:45 De vrije markt
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 Villa politica 14:07
Clips 14:15 Vrolijk Vlaanderen
14:45 CVA Lille 16:15 Murdoch
mysteries 17:05 We gaan nog
niet naar huis 17:30 Buren
17:55 Kijk uit 18:00 Het jour
naal 18:10 Vlaanderen vakan
tieland 19:00 Het journaal
19:30 Het weer 19:35 Man bijt
hond 20:05 Joker en lottotrek
king 20:10 Dieren in nesten
20:40 F.C. De Kampioenen
21:25 The Tudors 22:20 Miran
da 22:51 Winst Joker/Lotto
22:52 KENO-uitslagen 22:53
EuroMillions 22:55 Het journaal
laat 23:10 Studio 1 23:50 Het
weer 23:55 The Whistleblo-
mm
Pia Douwes bereidt zich voor op de rol van operalegende Maria Callas in
het toneelstuk Master Class. foto Freek van Asperen/ANP
07:00 Bumba 07:05 Kaatje en
haar vriendjes 07:15 Kleine Ein-
steins 07:40 Strawberry Short
cake 08:00 Samson en Gert
08:25 Lazytown 08:50 Mega
Mindy 09:20 XMix 09:40 Oma
en oma 09:50 Oliver: achter de
schermen 10:00 Disney's Ame
rican dragon: Jake Long 10:25
Twisted Whiskers 10:40 Eliot
Kid 10:50 Beugelbekkie 11:15
Drie vrienden en Jerry 11:25
6tien 11:50 De week van Karre-
wiet 11:58 CANVAS 13:00 Co-
bra tv 13:30 Reyers laat 14:10
KETNET 15:30 Samson en Gert
15:55 Piet Piraat Wonderwater-
wereld 16:05 Missy Mila 16:15
De Smurfen 16:35 Disney's
American dragon: Jake Long
17:00 Sprookjesboom 17:05
XMix 17:25 Mega Mindy 17:50
Jungle beat 17:55 Oliver: achter
de schermen 18:05 De week
van Karrewiet 18:15 Sherlock
18:50 Mijn pestfamilie 19:15
De week van Karrewiet 19:25
Geboren jagers 19:53 CANVAS
20:00 Het journaal 20:10
Vranckx 20:40 George Gently
22:10Taggart
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
kitchen 12:30 Baking made
easy 13:00 BBC News 13:10
Regionaal nieuws en weer
bericht 13:15 Football focus
14:00 Inside sport: Superbowl -
The greatest show on earth
14:30 A question of sport
15:00 Rugby: Six Nations 17:25
BBC News 17:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 17:35
Rugby: Six Nations 20:00 Total
wipeout 21:00 The National
Lottery: In it to win it 21:50
Casualty 22:40 Come fly with
me 23:10 BBC News 23:30
Match of the day
07:00 Harry and Toto 07:10
Everything's Rosie 07:20 Dirt-
girlworld 07:35 Jakers: The ad
ventures of Piggley Winks
08:00 Basil and Barney's game
show 08:30 Arthur 08:55 Leon
09:00 Richard Hammond's
blast lab 09:30 Project parent
10:00 Dick and Dom's funny
business 11:00 T rapped: ever
after 11:23 Diddy Dick and
Dom 11:25 OOglies 11:45 The
slammer 12:15 My life: Tough
kids 12:45 MOTD Kickabout
13:00 Sky at night 13:20 Fire
down below 15:15 Seven men
from now 16:30 Escape to the
country 17:30 Final score 18:15
Flog it! 19:00 Bob Monkhouse
OBE: A Bafta tribute 20:00
Dad's army 20:30 The secret
life of Bob Monkhouse 22:00
Faulks on fiction 23:00 The Tu
dors 23:50 Nurse Jackie
07:10 Garfield 07:35 Willi wills
wissen 08:05 Wissen macht Ah!
08:30 neuneinhalb 08:40 Die
Pfefferkörner 09:10 Meine
peinlichen Eltern 09:30 Tages-
schau 09:35 Sportschau live:
Skiën 11:00 Tagesschau 11:05
Sportschau live: Skiën 12:20
Sportschau live: Bobsleeën
13:00 Sportschau live: Skiën
14:00 Tagesschau 14:05 Sport
schau live: Bobsleeën 14:45
Sportschau live: Langlaufen
15:45 Tagesschau 15:50 Sport
schau live: Schansspringen
16:55 Sportschau live: Bobs
leeën 17:10 Sportschau live:
Schansspringen 17:50 Tages
schau 18:00 Sportschau 19:57
Gliicksspirale 20:00 Tagesschau
20:15 Sportschau live: Biatlon
22:00 Ziehung der Lottozahlen
22:05 Tagesthemen 22:23 Das
Wetter im Ersten 22:25 Das
Wort zum Sonntag 22:30 Der
Killer und die Nervensage
23:50 Tagesschau
07:35 Bibi Blocksberg 08:251,
2 oder 3 08:50 logo! Die Welt
und ich 09:00 Bibi und Tina
09:50 H20 - Plötzlich Meer-
jungfrau 10:35 pur+ 11:00 heu-
te 11:05 Die Kiichenschlacht -
der Wochenrückblick 13:00
heute 13:05 ZDFwochen-jour-
nal 14:00Tierische Kumpel
14:40 Rosamunde Pilcher: Wil
der Thymian 16:15
Lafer!Lichter!Lecker! 17:00
heute 17:05 Landerspiegel
17:45 Menschen - das Magazin
18:00 hallo deutschland 18:30
Leute heute 19:00 heute 19:20
Wetter 19:25 Da kommt Kalle
20:15 Die Goldene Kamera
22:45 heute-journal 22:58
Wetter 23:00 das aktuelle
sportstudio
07:20 Erlebnisreisen-Tipp: Win
ter in Ischgl und Galtür 07:30
Sehen statt Horen 08:00 Planet
Wissen 09:00 Cosmo TV 09:30
Die Oma-WG am Deich 10:00
Lokalzeit 10:30 Aktuelle Stun-
de 11:10 Die Sendung mit der
Maus 11:40 Die Sendung mit
dem Elefanten - mit Elternticker
12:05 Quarks Co 12:50 See-
hund, Puma Co. 13:40 Over
board - Ein Goldfisch fallt ins
Wasser 15:25 Der lange Weg
nach Hause 16:50 WDR Sport
aktuell 17:20 alfredissimo! Ko-
chen mit Bio und Harald Kras-
snitzer 17:50 Und es schmeckt
doch 18:20 Hier und Heute
18:50 Aktuelle Stunde 19:30
Lokalzeit 20:00 Tagesschau
20:15 Tatort: Trittbrettfahrer
21:40 Aufforderung zum Tanz
23:35 Ein Herz und eine Seele
Discovery
07:50 American chopper: Sen
ior vs Junior: Domani Studios
bike 08:45 Mythbusters: View
er special 09:40 Mythbusters:
Viewer's special 2 10:35 Ex
treme explosions: Liverpool
11:30 Wreckreation nation:
Lawn mower racing 12:25 Sur
viving the cut: Ranger school
13:20 Surviving the cut: Air
Force Pararescue 14:15 Surviv
ing the cut: Special forces diver
15:10 Surviving the cut: US
Marine Recon 16:05 Surviving
the cut: Navy EOD17:05 Sur
viving the cut: Marine sniper
18:05 Mythbusters: President's
challenge 19:05 Storm chasers
2010 20:00 Wheeler dealers on
the road: Mercedes (120:30
Wheeler dealers on the road:
Mercedes (2) 21:00 Fifth gear
Europe 22:00 Motor City Mo
tors: Scramble van 23:00 Get
out alive: Library hostage
shootout
07:00 Nat Geo amazing! 08:00
Great migrations: Born to move
09:00 Hunter hunted: Isle of
the cougar 10:00 The dog whis
perer: Mad dogs 11:00 Mon
ster fish of the Congo 12:00
Cruise ship diaries: Dirty danc
ing 13:00 Nazi Hunters: Cukurs
14:00 Nazi Hunters: Eichmann
15:00 Nazi Hunters: Barbie
16:00 The dog whisperer: Mad
dogs 17:00 The dog whisperer:
Miles and Maxie and Booker
18:00 Fishzilla 19:00 The dog
whisperer: Amber, Snoopy and
Schroeder 20:00 Breakout:
Through the roof 21:00 An
cient megastructures: St Paul's
Cathedral 22:00 America's
hardest prisons: Marked for
death 23:00 The mafia: The
great betrayal
07:15 Planet wild: Penguin -
Sub zero survivor 07:40 Breed
all about it: Portuguese Water
Dog 08:10 Panda adventures
with Nigel Marven 09:05 Cats
101American shorthair, Sa
vannah, Scottisch fold, Persian,
Ragdoll, Sphynx 10:00 Animal
precinct: To the rescue 10:55
Wildlife SOS 11:50 Animal cops
Houston: Catahoula puppies
12:45 A panda is born 13:40
Into the pride: The bush rules
14:35 Into the pride: A tale of
two alphas 15:30 Into the
pride: Queen Cleo 16:25 Into
the pride: Breakthrough 17:20
Into the pride: Homeward
bound 18:15 Escape to Chimp
Eden: Angola girls, free at last
18:40 Snake crusader with
Bruce George: Cannibal crocs
19:10 Dogs 101: All the presi
dents' pets 20:05 Gorilla
school: Under pressure 20:30
Gorilla school: Desperate meas
ures 21:00 Pit bulls and parol
ees: Sin city 21:55 I'm alive:
Gold 22:50 Untamed uncut:
Shark games 23:45 Lions and
giants
06:25 Roary the racing car
06:35 Dora the explorer 07:00
Chalkzone 07:25 Mr Bean the
animated series 08:15 Fanboy
Chum chum 08:40 The pen
guins of Madagascar 09:00 Su-
perNick 09:15 Fairly odd pa
rents 09:30 SuperNick 09:45
Spongebob Squarepants 10:00
SuperNick 10:15 Victorious
10:40 SuperNick 10:55 True
Jackson 11:20 Ned's Declassi
fied 11:45 League of super evil
12:10 Wayside 12:30 Johnny
test 13:05 Fanboy St Chum
chum 13:50 Spongebob Squa
repants 14:35 Invisible network
of kids 15:00 Chalkzone 15:50
Max de Leeuw 16:00 Genie in
the house 16:50 Fairly odd pa
rents 17:35 Barnyard 18:20
True Jackson 18:45 Bigtime
rush 19:10 iCarly 19:35 Victori
ous 20:00 The Daily Show: Ne
derlandse Editie weekoverzicht
20:10 Chuck 21:05 Psych
22:00 Tosh.O 22:30 Live at Got
ham 23:25 Stand-Up Saturday
09:00 Your chart 10:00 10 X
10:50 TMF hits 11:00 Top 25
13:00 TMF Superchart 15:00
Takeshi's castle 15:30 The mid
dle 16:25 Psych 17:15 The
Simpsons 18:10 Malcolm in the
middle 19:15 8 Simple rules
19:45 The Daily Show: Neder
landse Editie weekoverzicht
20:10 Chuck 21:05 Psych
22:00 Tosh.O 22:30 Live at Got
ham 23:25 Stand-Up Saturday
09:35 If you really knew me
10:20 Teen mom 11:15 Cribs
11:40 My super sweet 16
18:20 Moneymakers 18:45
MTV Was Here 19:10 My super
sweet worldclass 19:35 When I
was 17 20:00 MTV Top 10
2010: Comeback stories 20:50
Pranked 21:15 Hard times
21:40 The X-Effect 22:30 The
challenge: Cutthroat 23:20 The
Dudesons in America 23:40 Ni-
tro circus
06:30 Afrique presse 07:00 Té-
lématin 08:00 Canadees nieuws
08:30 TTC - Toutes Taxes Com
prises 09:00 Flash 09:05 TiVi-
5monde 11:00 7 Jours sur la
planète 11:30 Acoustic 12:00
Flash 12:05 Atable! 12:30 36,9
12:55 Coup de pouce pour la
planète 13:20 Quoi de neuf
doe? 13:30 Belgisch nieuws
14:05 360-GEO 14:55 ADN
15:40 Flash 15:45 Nouvo 16:00 -
Nieuws 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Flash 17:05
ARTE reportage 17:45 Géopoli-
tis 18:00 Nieuws 18:20 Le bar
de l'Europe 18:30 Thalassa
20:30 Frans nieuws 21:00 Les
années bonheur 23:00 Nieuws
23:10 Zwitsers nieuws 23:35
Afrikaans nieuws 23:55 Ciné-
08:30 Skispringen 09:00
Breaking the ice 09:15 Biatlon
10:00 Skiën 12:15 Langlaufen
13:00 Skiën 13:45 Snooker
16:00 Skispringen 17:45 Lang
laufen 18:15 Snooker 20:30 Bi-
atlon 21:45 Snooker 23:30
Fight club
07:00 World report 07:15 CNN
marketplace Africa 07:30 Eco
solutions 08:00 World report
08:15 CNN Marketplace Mid
dle East 08:30 Living golf 09:00
World sport 09:30 Inside the
Middle East 10:00 World view
10:30 African voices 11:00
News special 12:00 World re
port 12:30 World sport 13:00
Inside Africa 14:00 News spe
cial 14:30 Political Mann 15:00
Inside the Middle East 15:30
Talk Asia 16:00 International
desk 16:30 African voices
17:00 Living golf 17:30 World
sport 18:00 World view 18:30
Inside Africa 19:00 Internation
al desk 19:30 Eco solutions
20:00 World report 20:30 Talk
Asia 21:00 World report 21:30
Inside the Middle East 22:00
News special 22:30 Political
Mann 23:00 Best of BackStory
23:30 World sport