Prior XJ Financial Consultant ERVAREN KAPSTER GRAFISCH VORMGEVERS banen 31 De Stichting Ouderenzorg Kapelle en Stichting Zorgverlening Heeft u interesse in deze uitdagende functie? KAPSALON DE JONGE Haarverzorging de Jonge O JobTrack.nl zaterdag 5 februari 2011 van de Gereformeerde Gemeenten in Zeeland De Stichting Ouderenzorg Kapelle streeft als Kapelse organisatie naar naadloos aanééngesloten diensten van wonen, welzijn en zorg. Wij bieden met onze bekwame en betrokken medewerkers een bijdrage aan de leefbaarheid van onze gemeente. Centraal in ons handelen staat het persoonlijk contact en het respect voor 'n eigen leven; ieder z'n meug. STICHTING ZORGVERLENING van de Gereformeerde Gemeend in Zeeland Als Stichting Zorgverlening van de gereformeerde gemeenten in Zeeland bieden wij persoonlijke (thuis)zorg die is afgestemd op de wensen en behoeften van de cliënt. De Bijbel en de Drie Formulieren van Enigheid zijn daarbij ons uitgangs punt. Samen met een groot aantal vrijwilli gers zetten wij ons in om ouderen een waardevol leven te bieden in een ver trouwde omgeving. Zoeken per direct contact met sollicitanten voor de functie. Kwaliteits beleidsmedewerker m/v voor 32 uur per week (16 uur per organisatie) Als kwaliteits-beleidsmedewerker levert u een belangrij ke bijdrage aan de borging, het onderhoud, de verbete ring en uitbreiding van het kwaliteitssysteem. Dit doet u onder andere door het verder ontwikkelen, implemente ren en evalueren van het (kwaliteits)beleids. U vertaalt relevante in- en externe ontwikkelingen in concrete beleidsadviezen. De jaarplanning, het beheren van het kwaliteitshand boek en de interne - en externe audits zijn hiervan belangrijke onderdelen. Een taakfunctieomschrijving en of zorgvisie wordt u op verzoek toegezonden. Functie eisen: - HBO academisch werk- en denkniveau. - Minimaal 3 jaar werkervaring in een functie als kwaliteits-beleidsfunctionaris, bij voorkeur met HKZ-PREZO normering. - U hebt een analytische geest waardoor u in staat bent om ontwikkelingen in wet- en regelgeving te vertalen naar de praktijk. - U kunt u zowel mondeling als schriftelijk goed uit drukken en u bent in staat om anderen te overtuigen en te motiveren. - U kunt planmatig werken en u bent accuraat. - Voor de functie is het belangrijk dat u zelfstandig kunt werken en de flexibiliteit bezit om uzelf in beide orga nisaties respectvol te bewegen. - U respecteert de zorgvisie van de organisatie en de identiteit van cliënten en medewerkenden. De arbeidsvoorwaarden van de CAO WT zijn van toe passing. Inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij Dhr. E. de Jong, directeur/bestuurder van de Stichting Ouderenzorg Kapelle, tel. 0113-342710, of bij mw. J. Kaashoek, manager stafdiensten Stichting Zorgverlening, tel. 0118-676600 Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van cv, zien wij graag vóór 15 februari tegemoet en kunt u richten aan Zorgcentrum "Cederhof', Cederlaan 9, 4421 BZ Kapelle. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld PERSONEELSDIENSTEN' Wegens toenemende activiteiten en de daardoor ontstane groei is er een vacature voor een Prior Fusie Overnames is een jonge, onafhankelijke organisatie in ZuidWest Nederland die bedrijfsovernameprocessen binnen het MKB begeleidt, zowel voor kopende als verkopende ondernemers. De adviseurs van Prior Fusie Overnames kunnen vanuit hun jarenlange ervaring ondersteuning bieden in het gehele traject, waarbij vanaf het globale concept tot en met de details de "deal" wordt gerealiseerd. Functie-omschrijving: Als Financial Consultant ben je verantwoordelijk voor: het coördineren en optimaliseren van koop en verkoop van bedrijven; analyse en waardebepaling van bedrijven; het begeleiden van Management-Buy-Out/ Management-Buy-ln trajecten; het bijhouden en actualiseren van de bedrijfsprofielen; verder ben je actief in het onderhouden van contacten met relevante netwerken en potentiële bedrijven. Profiel: minimaal 5 jaar ervaring in Corporate Finance, kredietanalyse of accountancy; je hebt een afgeronde HBO- of WO-opleiding, eventueel aangevuld met de opleiding tot Register Valuator; je bent accuraat, flexibel, stress bestendig, resultaatgericht en kunt overtuigend op meerdere niveau's communiceren. Het aanbod Een open en professionele bedrijfscultuur met ruimte voor innovatie en eigen initiatief. Zend dan binnen 14 dagen uw sollicitatie naar: Prior Personeelsdiensten, t.a.v. Anita van Oostrom, Postbus 352, 4330 AJ Middelburg of per émail: avo@priorpersoneelsdiensten.nl Voor meer informatie kunt u bellen met Tonny Veerman, directeur, op telnr. 0118 674074 of 06-53251 714. www.prior-fo.nl Roompot Vakanties Vakantiepark Hof Domburg in Domburg is per direct op zoek naar een Zwem- en/of sportinstructeur M/V Werkzaamheden Het verzorgen en coördineren van zwemlessen en andere werkzaamheden binnen de afdeling Sport Animatie. Wat vragen wij? Enthousiasme, goede lesgeefvaardigheden en bij voorkeur een CIOS of ALO diploma met aantekening zwemleider. Wat bieden wij? Afwisselende baan met uitstekende doorgroeimogelijkheden en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur je sollicitatie met cv naar: Hof Domburg, t.a.v. dhr. R.J. Provoost, provoost.r-j@hofdomburg.nl Telefoonnummer: 0118 - 588211 of 06 - 51394811 WWW.ROOMPOT.NLA/ACATURES Wij hebben binnenkort ruimte voor: min. 20 uur Sollicitaties richten aan: Gravenstraat 23A, 4331 KN Middelburg Reageren via bovenstaand adres of info@kapsalondejonge.nl Photographies is een toonaangevend bureau in Zeeland dat van haar vele relaties het vertrouwen geniet om prachtige communicerende diensten te leveren op het gebied van fotografie, grafische vormgeving, AV-producties en consultancy. Wij zoeken per direct: (fulltime) Herken jij jezelf in het bovenstaande, mailje sollicitatiebrief met een CV en portfolio voor 16 februari a.s. naar: info@photographics.nl Onder vermelding van: sollicitatie grafisch vormgever Nobelweg 12,4462 GK Goes www.photographics.nl Photographies bedient top-accounts die hoge eisen aan ons stellen. Daarom zijn we op zoek naar gedreven mensen die weten wat er moet gebeuren. Uiteraard bieden wij je een passend salaris en een prettige, informele werksfeer. FUNCTIE OMSCHRIJVING: 3e bent dagelijks bezig met het ontwerpen en realiseren van alle denkbare grafische uitingen, binnen een hecht team van vakmensen. Verder ondersteun je onze fotografen met complexe Photoshop bewerkingen. Natuurlijk denk je actief mee bij het realiseren van andere lopende projecten. 3e interpreteert mede de wensen van onze relaties en creëert naar artistiek inzicht nieuwe producten, of aanpassingen op bestaande, tot het gewenste reproduceerbare eindresultaat. EIGENSCHAPPEN: - conceptueel den ker - teamplayer, maar ook zelfstandig - goede beheersing van de Nederlandse taal PROFIEL: - hands-on mentaliteit -op MBO/HBO niveau - uitge b reid e portfoli o - ervaren en bekend met Adobe CS5

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 111