pan van 11 kilo consument 33 B 9 Stedentrip BERLIJN kras.nl Levenslange garantie voor de lezers van deze krant! vrijdag 4 februari 2011 i MMiin nniimriïnwnMM»iiwilnmwiniiiiiii'»lTl,gJf"ffrTiMr'"tJWf'H'nuiliiii n irrmsrTfr-mnmmn in T-mr-rrwi 11 mii n,i r^nHii"1"1" het in zwaar economisch weer verkeerde, en veranderde het in een echte marketingor ganisatie. „Ons bedrijf is tegenwoordig nogal on-Frans, met een heel platte organsa- tiestructuur. Geen bazen en knechten, geen lange lijnen, maar kort en snel, gericht op de markt." Dat het bedrijf er alles 'aan doet niet hiërar chisch over te komen, bleek tijdens het jaar lijkse personeelsfeest. Eigenaar Van Zuydam danste met de dame van de receptie. En hij stond vriendelijk te keuvelen met de kokkin van de bedrijfskeuken. Diezelfde kokkin be reidde onze lunch in de grootste braadpan uit de Le Creuset-collectie: een reus met een doorsnede van 40 centimeter en een ge wicht van 11 kilo - zonder inhoud. Veel pan- nenfabrikanten proberen het succes van Le Creuset te kopiëren, maar tegen een sterke merknaam als deze is het moeilijk knokken. En Le Creuset zal ook niet in de verleiding komen die naam te verkwanselen. Van Zuy dam: „We gaan onze productie uitbreiden. En dan niet door een fabriek in Azië te zet ten: dat zou de doodsteek zijn voor onze naam." De eigenaar heeft kort geleden enke le aanpalende stukken grond gekocht in Fresnoy en daar gaat gebouwd worden. Met de blik vooruit. En dat is: gericht op de markt. Want Le Creuset, dat is marketing. Waarin ouderwetse kwaliteit wordt gecom bineerd met kekke kleuren of vormen. Voor elke markt wat wils: gedegen, glanzend grij ze pannen voor de Amerikaanse markt of roze en babyblauwe fluitketels voor de En gelsen. De ministoofpannetjes of cocottes in veer tien verschillende kleuren doen het wereld wijd enorm goed. En de cassiskleurige stoof- pan is zo'n succes, dat die ook bij ons in het assortiment blijft. Binnenkort dus het lau- riergroen op de Nederlandse markt. We ver klappen het alvast: hij is mooi. www.lecreuset.nl reageren? consument@wegener.nl rrrrirrnarwviw-n rr Gietijzer is een energiezuinig kookmiddel, en ideaal voor suddergerechten. De pannen, zowel de ronde als de ovalen modellen, hebben een gelijk matige hitteverspreiding. Ze trekken nooit krom. Op de gietijzeren pannen van Le Creuset krijg je een levens lange garantie. Tips om de pan optimaal te gebruiken. Zet een koude pan niet meteen op hoog vuur. Laat de pan niet droog koken. Houd geen hete pan onder koud water. Was niet, of met zo weinig mogelijk zeep en lauw water. Q Laat de pan niet vallen. Grote foto: De pannen van Le Creuset zijn er in vele kleuren. Kleine foto's van links naar rechts: Iedere pan wordt nauwgezet gecontroleerd. De grootste pan heeft een doorsnede van 40 centimeter. Le Creuset bestaat sinds 1925. foto's CPD 3-/4-/5-daagse autovakantie inci. verblijf in 4-sterren hotel met ontbijt Ontdek wereldstad Berlijn nu wel héél voordelig! Speciaal voor u, als lezer van deze krant, heb ben wij een bijzonder en stijlvol hotel op een TOPIocatie, in het centrum van Berlijn geselec teerd. U boekt al een 3-daags verblijf in het 4-ster ren NH Berlin Mitte vanaf slechts 69 per persoon, inclusief ontbijt! Berlijn is een zeer veelzijdige stad met een indrukwekkende geschiedenis en vele bezienswaardigheden. Maak een stadswan deling of huur een fiets en neem een kijkje bij de Rijksdag, de Berliner Dom of Checkpoint Charlie. Ook Cultuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen met de vele musea op het Museuminsel. Zin om te shoppen? Ook dan bent u in Berlijn aan het goede adres met o.a. het bekende warenhuis KaDeWe en de winkels'op de Kurfürstendamm. Wees er snel bij, want u, als lezer van deze krant, kunt deze reis exclusief boeken! Berlijn en omgeving Berlijn is een veelzijdige stad en biedt voor ieder wat wils. Breng zeker een bezoek aan delen van de voormalige Muur. Het museum Checkpoint Charlie laat u de geschiedenis van de Berlijnse Muur zien en geeft inzicht in manieren waarop mensen wisten te ontsnappen uit Oost-Duitsland. Ook de Brandenburger Tor, de Gedachtniskirche en de Reichstag mogen tijdens deze reis niet ontbreken! Voor een bezoek aan een museum kunt u terecht op het Museuminsel, waar u 5 beroemde musea vindt. Of maak een heerlijke wandeling door het park Tlergarten en over de bekende boulevard Unterden Linden. Winkelliefhebbers kunnen hun hart ophalen op de Kurfürstendamm. Wilt na een lange dag heerlijk uitrusten op één van de vele terrasjes of genieten van een heerlijk diner? Ga dan naar Kreuzberg of Prenzlauer Berg. Maar ook in de omgeving van Berlijn is genoeg te doen! Wat dacht u bijvoorbeeld van barokstad Potsdam, met het beken de park Sanssouci en het 'Hollandisch Viertel'? Ook Hanzestad Brandenburg met de beroemde Oranienburg mag u niet missen! U leest het, u zult zich hier geen moment vervelen. NH Berlin Nlitte**** Dit 4-sterren hotel ligt in het hart van de stad op ca. 15 minu ten met openbaar vervoer naar het Centraal Station. Het hotel beschikt o.a. over een receptie, lift, restaurant, lounge bar en gratis gebruik wellness met sauna, fitness, relaxruimte, stoombad en infraroodcabine. Uw kamer is voorzien van een telefoon, televisie, radio, kluisje, minibar, airconditioning, draadloos internet (tegen betaling), koffie/theezetfaciliteiten en badkamer met bad, toilet en een haardroger. AANKOMSTDATA LR 51.590 Vr., za. van 4 februari t/m 29 oktober 3 dagen vanaf 69 4 dagen vanaf99 5 dagen (juli aug.) vanaf 139 Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Ind.: verblijf in NH Berlin Mitte met ontbijtbuffet. Exd.: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen: res.kosten 17,50 per boeking en bijdrage Calamiteiten fonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (beide verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowserwww.kras.nl/LR51590 anvr Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, klik hierop en ga naar BOEK NU. Of bel met: 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR 51.590 s^er waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33