(TlensenLinq.nl donderdag 3 februari familieberichten 131 Wij zijn zeer verdrietig dat onze opa en over-opa Opa Rotte is overleden. Hij was altijd belangstellend, meelevend en had voor iedereen een vriendelijk woord. Wij zullen hem ontzettend missen. Margriet en Jan Wessel, Anne Wil, Jesse, Thomas, Tobias Jolande en Dirk, Tijn, Jurre Aukje en Marcus, Jochem Peter en Jessica Arnoudt Diana en Frank, Daniëlle en Mike, Simone Dave en Vera, Danilo f, Dilano Ricardo en Priscilla, Justin, Inigo, Sylvana Roosmarijn Camille Th ij men Myrrhe Middelburg, 1 februari 2011 Verdrietig nemen we afscheid van onze lieve, behulp zame en belangstellende zwager en oom Pieter Rotte We zullen hem missen Middelburg: Ruud Plansoen Bep Plansoen-Huijbregtse Sint Laurens: René en Grietje Daan Tim Dorien Sterven doe je niet ineens Maar af en toe een beetje, En alle beetjes die je sterft, 't Is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, Je zegt: "Ik ben zo moe... Maar op een keer ben je aan Je laatste beetje toe. Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Josina Schout-Boon Middelburg 08-04-1915 t Middelburg 01 -02-2011 Weduwe van Cornelis Schout 125-01-1991 Middelburg: Hanneke Walraven-Schout Piet Walraven t Nicole en Frank Jesse en Lisa Oost-Souburg: Sandra en Gertjan Ayla en Norick Middelburg: Rens Schout en Trijnie Schout-Goverse Oost-Souburg: Johan en Bianca Manuela Axel: Charlotte en Daan Sebastiaan en Guido Middelburg: Kees Schout en Willy Schout-Baijens Carin en Willem Rotterdam: Bart Middelburg: Annemiek Onze dank gaat uit naar Dr. De Laet, het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Buitenrust", afdeling "Zeepaardje" voorde liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Noordweg 250,4333 GP Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 5 februari om 10.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De rouwdienst zal aansluitend aldaar worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Ik heb Hem lief omdat Hij mij eerst heeft liefgehad. naar: 1 Johannes 4:19 Na een periode van afnemende krachten, is door de Heere van onze zijde weggenomen onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Levinus Jan Verberkmoes sinds 28 juli 2003 weduwnaar van Maria Houtekamer op de gezegende leeftijd van 91 jaar. Vlissingen: L.J. Verberkmoes C.M. Verberkmoes-Wagenaar Robert en Magda, Patrick, Lianne, Jasper Richard en Bianca, Danny, Wesley Diana en Elbert, Daniëlle, Mike, Amy, Emeley Vlissingen: J.M. Falhaber-Verberkmoes P. Falhaber Marianne en Peter, Nicky, Jeremy Peter en Rianda, Amy, Jim Middelburg: M.J. Hooftman-Verberkmoes L. Hooftman Tonny en Mercedes, Flo, Kai Middelburg: J.L. Verberkmoes J.E. Verberkmoes-Pik Corinne en Frank Leonie en Remco Vlissingen: C. Verberkmoes M.P. Clarisse Andrea Ilona Oost-Souburg: H. Verberkmoes t Goes: J. Verberkmoes Johan Vlissingen: A. Verberkmoes E. Verberkmoes-Heynen Michel Sander Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Zorgcentrum Eben-J-Jaëzer" voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum "Eben-Haëzer", Kamer 18 Briandlaan 2 Middelburg Correspondentie-adres: Vuurtoren 26,4336 KN Middelburg Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. vrijdag 4 februari van 19.45 uur tot 20.15 uur in Zorg centrum "Eben-Haëzer". De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden D.V. zaterdag 5 februari om 10.15 uur in de "Mamixkerk", Mamixplein 41, West-Souburg. Aansluitend zal omstreeks 11.30 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen. Die in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, die zal vernachten in de schaduw des Almachtigen. Psalm 91:1 Diepbedroefd, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat voor ons nog onverwacht door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een geduldig gedragen ziekte, mijn lieve, zorgzame man en onze lieve, meelevende vader en opa Comelis de Visser in de leeftijd van 67 jaar. Oostkapelle Lenie de Visser-Wattel Aagtekerke Jan en Petra de Visser-Hoogesteger Collin, Ar on, Naline, Lindy Goes Rianne en Peter Lukasse-de Visser Rik, Julia, Niels, Roan Serooskerke Marieke en Jan Bos-de Visser Daniéla, Joran, Rosalie Middelburg Gertine de Visser 1 februari 2011 Vronesteijn 55 4356 AD Oostkapelle Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 4 februari van 19.00 tot 19.30 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden op zaterdag 5 februari om 9.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle om 11.00 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen De Heere heeft, tot onze diepe droefheid, uit ons midden weg genomen onze geliefde broer, zwager en oom. Comelis de Visser echtgenoot van L.A. de Visser-Wattel in de leeftijd van 67 jaar. Sterke de Heere onze schoonzus en (klein) kinderen in dit zware verlies. Middelburg: C.C. de Visser (in herinnering) Meliskerke: M. de Visser-de Visser J. de Visser (in herinnering) Goes: P. en C.C.J, de Visser-Kole A. de Visser-de Boer (in herinnering) Neven en nichten 1 februari 2011 Verdrietig zijn wij omdat onze lieve zwager en oom Kees de Visser is overleden. Wij wensen Lenie, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe. Ria Wattel Gert-Jan en Hanita Femke en Sem An ja Lizanne en Mark Nicolien en Jeroen Jannie Kodde-Wattel David Kodde Kees Erwin en Maaike Luna en Jamie Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cornelis de Visser de vader van onze mede-eigenaar en werkgever We wensen de familie en in het bijzonder Jan en Petra met hun kinderen Gods hulp en vertroosting toe in dit zware verlies. Heilige de Heere deze ernstige roepstem aan ons aller hart. Directie en personeel Melse Maljaars B.V. Fam. P. de Visser Fam. J Melse Fam. A. Maljaars Aagtekerke, 1 februari 2011 Na een zorgzaam leven overleed, na moeilijke laatsté jaren, onze geliefde moeder, schoon- en stiefmoeder en oma Adriana Cornelia Volkeri - de Hooge sinds 3 mei 1990 weduwe van Hermann Heinrich Volkeri 26 augustus 1917 f 1 februari 2011 Wij zijn verdrietig om haar heengaan maar dankbaar voor haar lange leven. Voorburg: Theo Volkeri Anne-Marie Brossier Heenvliet: Rob Volkeri Laura Volkeri - van den Bogaerdt en hun kinderen en kleinkinderen Veel dank is verschuldigd aan het personeel van Allévo Borrendamme. Correspondentieadres: Van Pabstlaan 13 2274 KD Voorburg Er zal een samenkomst worden gehouden voorafgaande aan de crematie op maandag 7 februari om 14.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31