mzimm Onze lieve Oma 80 jaar Dysrkdüjj Corina Haak-de Caluwé Corina Fred Leemans 3 o I familieberichten donderdag 3 februari (J) IDensenUnq.nl WORDTVANDAAG Van harte gefeliciteerd! Liefs van Walter, Anouk, Rachelle en Amber 3 februari 2011 T Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd van het leven, heb jij ons een goed voorbeeld gegeven. Vader was visserman en is nu vertrokken voor zijn laatste reis. Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn liefde en zorgen, zijn wij nu verdrietig dat na een lang leven in de leeftijd van 97 jaar van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, onze opa en overgrootvader Jacob Albregtse weduwnaar van Suzanna Johanna Baas t 6 oktober 2001 Breskens: Han Albregtse Franny Albregtse-Meeusen Johnny en Ursula - Sandra en Marco Dennis en Mickey Sylvia en Tom Breskens: Jaap Albregtse Attie Albregtse-van Oostenbrugge Brigitta en Paul en achterkleinkinderen Breskens, 2 fehruari 2011 Correspondentieadres: Scheldekade 33-302 4511 AW Breskens Onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 4 februari van 16.00 tot 17.00 uur. De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 5 februari om 10.30 uur in Restaurant "De Boeg", Spuiplein 39 te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Breskens. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Restaurant "De Boeg". Een speciaal woord van dank en respect aan alle medewerkers van De Hooge Platen voor de goede en liefdevolle verzorging. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een jarenlange vriendschap heb ik na een ernstige ziekte af scheid moeten nemen van Riet Buijsrogge Veel kracht en moed toegewenst voor haar kinderen en kleinkinderen om dit zware verlies te dragen. Mien Mullié Groot is ons verdriet door het overlijden van ons nichtje Ooms en tantes hebben haar in Hun hart gesloten. Breskens: Guust Breskens: Wies en Marien Terneuzen: Han en Otilia IJzendijke: Marijke en Harold Veel kracht en moed toegewenst voor Jan, kinderen en naaste famillieleden. Dag, lieve We zullen je missen! Jan, Mika, Lukas en Karlijn, heel veel sterkte! de buurtjes, Cyriel, Ria, Koen, Nicolien, Arjan, Sofie, Jean, Ilse, Sjakco, Cindy, Britte, Bente, René, Pascaile, Job, Tijl en Brecht Na een lang leven eindelijk herenigd met hen die ze liefhad, mijn schoonzus en onze tante J. den Hollander-Melse Middelburg M.F. den Hollander-Moens Zierikzee Nel den Hollander Sint Laurens Suus en Jaap Eleveld-den Hollander Middelburg Loek en Hans ter Welle-den Hollander Tiel Ria en Wim Veerman-den Hollander Domburg N. den Hollander Middelburg 1 februari 2011 Met veel verdriet, maar dankbaar wat zij voor ons allen heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder en overgroot moeder Neeltje Jonker-Geleijnse weduwe van Gerrit Maarten Jonker t 18 december 2003 21 januari 1917 f 1 februari 2011 Emmeloord: M.C. Jonker Ouwerkerk: C.P. Christiaanse-Jonker C.J.D. Christiaanse Zeewolde: J.J. Jonker Goes: J.M. Koevoets-Jonker M.W.P.M. Koevoets kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Zonnebloemstraat 17 4461 PK Goes De herdenkingsdienst voor familie en belangstellenden zal zaterdag 5 februari om 11.30 uur gehouden worden in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh- Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Mede namens onze moeder danken wij het personeel van Allévo "Cornelia" voor de goede verzorging. Zoveel kusten nog te verkennen... Verbijsterd hoorden wij dat onze vriend de zeevaarder is overleden. Wij wensen zijn familie, Maartje en zijn andere vrienden veel sterkte toe met dit verlies Kapelle, Cees en Francien Intens verdrietig delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte, op 48-jarige leeftijd van ons is heengegaan mijn lieve zoon en broer Jacob Cornelis Pijpelink Jaap Axel: J.A. Pijpelink-Bakker Hulst: Betty Pijpelink Vlissingen, 31 januari 2011 Correspondentieadres: Arie van Driellaan 4, 4333 CB Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Jaap op zaterdag 5 februari van 09.00 tot 09.15 uur in de "Morgenster", Adriaen Lauwereyszstraat 6 te Middelburg, waarna om 09.30 uur de afscheidsdienst zal worden gehouden. Aansluitend zullen wij Jaap begeleiden naar de algemene begraafplaats aan de Veerstraat te Zaamslag, waar om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw "de Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. We kunnen het nog niet bevatten Onze bijzondere huisgenoot Op het laatst zo zwaar, plots zo licht De stoel waar hij zo graag in zat, blijft leeg.. Jaap Pijpelink We zullen hem heel erg missen. Rust zacht, lieve Jaap. Arie van Driellaan, Middelburg: Kees, Patricia, Dennis, Jannie, Aagje, Joyce, Loes, Marjon, Anneke, Rachelle, Caju, Marjanne Verdrietig zijn wij dat Jaap Pijpelink is overleden. Zo'n bij zonder mens, onze kanjer. We zullen hem en de uitstapjes met hem missen. We zijn ook dankbaar voor alle vreugde en het plezier dat we met hem mochten beleven. We hebben mooie herinneringen met hem opgebouwd, die de gedachten aan hem levend zullen houden. Je houdt een bijzonder plekje in ons hart. Vaarweigrote vriend Joke Bruijns en Willy de Bruyckere Hilde en Julia Aad Bruijns Peter en Ans Vermeulen Marriet Bruijns Vaste Rots van mijn behoud, als de zonde mij benauwt, laat mij steunen op uw trouw, laat mij rusten in uw schaüw, waar het bloed door U gestort, mij de bron des levens wordt Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen met hem mochten beleven, geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd, maar voor ons nog onverwacht, van ons heeft weggenomen mijn zeer geliefde man,.en onze zeer geliefde vader, opa en over-opa Pieter Rotte In de gezegende leeftijd van 87 jaar. Middelburg: P.J. Rotte-Plansoen Arnemuiden: Peter en Wil Serooskerke(W): Marjolein en Piet Deventer: Karin en Ron Klein- en achterkleinkinderen 1 februari 2011 Hugo de Grootlaan 32 4334 AV Middelburg De rouwdienst en begrafenis zal in besloten kring plaats vinden. Onze dank gaat uit naar de wijkverpleging "Olmenhof" voor de goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 30