Col Of 0 Jla^iijet^rïcbteü lESEkftk' Üysrlsdan -y2 familieberichten woensdag 2 februari 2011 Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve, altijd meelevende buurvrouw Riet Buijsrogge Wij wensen haar familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Mevr. Maljaars Fam. Kerstens Fam. Mol Dhr. van Eenennaam Fam.de Bruijne Fam. Murre Fam. de Koster Fam. de Visser HI0nsenliiKi.nl Veilig in Jezus 'armen Met verdriet in ons hart laten wij u weten dat onverwachts is overleden mijn geliefde schoondochter, onze schoonzus en tante Jacoba Maatje Begthel echtgenote van Andries P. Meulenberg in de leeftijd van 71 jaar Namens de familie Meulenberg Moeder: MHMeulenberg-Versluij s Zorgcentrum "Cleijenborch" Dr. Maasstraat 4 4486 BW Colijnsplaat Colijnsplaat, 30 januari 2011 M Het gemis is heel groot, maar wat is het fijn dat u zo hebt meegeleefd na het overlijden van onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa [an van den Durpel Wij willen u daarvoor hartelijk danken. Jacqueline en Leen Buteijn-van den Durpel Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, februari 2011 Voor uw medeleven en blijk van belangstelling na het overlijden van.onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Paula van der Walle - van Immerseel willen wij u hartelijk danken. Kinderen en kleinkinderen Hansweert, februari 2011 Zover we konden, zijn we met je. meegegaan de allerlaatste fase moest je alleen doorstaan. Ma en oma, je was een schat voor ons allen je te moeten missen, zal ons zwaar va Hen. Heel trots zijn wij, zo een ma en oma te hebben gehad je blijft altijd bij ons, diep in ons hart. Na een leven wat gekenmerkt werd door hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve ma en oma Maria Antonia Johanna Buijsrogge-Farla - Marietje - weduwe van Piet Buijsrogge in de leeftijd van 77 jaar. Kloetinge: Charles-Jan en Georgina Kwadendamme: Jacky en Gerard Ma/ou Jeroen Kwadendamme: Monique en Sjaak Mike Max Sem Cas Heinkenszand: Pierreen Juliette Luc Yvo 1 februari 2011 Ambachtsstraat 51,4431 BD 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal \Norder\ gehouden zaterdag 5 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er in Tapperij 's-Lands Welvaren, A. de Koningstraat 5 te Kwadendamme, gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zalig de reinen van hart, want zij zullen God zien. Mattheus 58 Op de hoge leeftijd van 95 jaar is overleden onze geliefde tante Jo Johanna Melse sinds 31 juli 1970 weduwe van Abraham den Hollander Oostkapelle, f Middelburg, 19 september 1915 1 februari 2011 Familie Melse Familie Adriaanse Familie Cornelisse Wij willen een ieder die, op welke wijze dan ook, betrokken is geweest bij de zorg van tante fo, onze hartelijk dank zeggen. Correspondentieadres: Dhr. L. Adriaanse Veerseweg37 4332 BB Middelburg De dienst van Woord en Gebed, welke geleid wordt dooi de weleerwaarde heer Ds. S.N.D. Francke, zal worden gehouden op vrijdag 4 februari om 11.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal daar de begrafenis plaats vinden. Na de begrafenis 'is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van de begraafplaats Weinig nemen en veel geven altijd hartelijk en warm. Als de mensheid zoals oma was was de wereld niet arm. Mike, Max, Sem, Cas Malou, Jeroen Luc, Yvo Dag lieve oma Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze nicht Marietje Farla Sinds 1978 weduwe van Piet Buijsrogge Na vijf jaar moest zij haar strijd opgeven. Gastvrijheid en zorg voor anderen waren haar leefregels. Met haar grote liefde voor muziek heeft ze ons en veel mensen gelukkig kunnen maken. Jarenlang hebben we met haar het accordeonspelen beoefend, totdat ze daartoe wegens haar ziek zijn niet meer in staat was. Ook de vrijwillige optredens met haar accordeonspel bij de zanggroepen van De Verpleeg- en zorginstellingen in de omgeving waren bij de bewoners erg geliefd. Wij danken haar voor de grote liefde en de warme vriendschap die zij ons heeft gegeven en zullen haar erg missen. Wij wensen haar kinderen en verdere familie veel kracht toe bij het verwerken van dit groot verlies. Piet en Corrie Menheere-de Baar Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, zij redt het niet. Je streelt haar wang, je ziet haar ogen je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor het einde dat na veel moedig strijden kwam. Omdat he t nie t alleen haar Ie ven maar ook haar lijden overnam. Ontroerd ben ik door het overlijden van Riet Buijsrogge Haar vriendschap en betrokkenheid zal ik erg missen. Ik wens haar familie veel sterkte toe bij dit verlies. Betsy Maljaars Zo opeens, zo onverwacht en onbegrijpelijk is het verlies van Fred Leemans de grote liefde en rots in de branding van onze lieve collega We wensen Maartje en de kinderen heel veel sterkte! De collega's van Emergis Op zaterdag 29 januari jl. is overleden oud-medewerker van politie Jan Krombeen Wij wensen zijn familie veel sterkte bij het verwerken van hun verlies. Namens alle medewerkers van Politie Zeeland, A.M. Demmers-van der Geest, korpschef E.A.M. Brekelmans-van Woensel, plv. korpschef Neem Heer mijn beide handen en leid uw kind Tot het de ruste vind Ingeslapen in alle rust en vrede Vertrouwend op haar Heer en Heiland Mevrouw Johanna den HoIIander-Melse Sinds 31-07-1970 weduwe van Abraham den Hollander Oostkapelle 19-09-1915 Middelburg 01 -02-2011 Veel mooie jaren hebben wij met haar beleefd We zullen met die hei-innering verder leven Jan t en Koos Wattel-de Nood Kinderen en Kleinkinderen Oosterscheldestraat 102 4335 PL Middelburg We willen alle medewerkers van 't Gasthuis afdeling Singel hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging. SI uittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wégenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ookzichtbaaropiffww.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32