krachtpatser zeeland 121 f Zaterdag 11 juni 2011 Bedrijventeams inschrijven? www.deltaridefortheroses.nl I 1 uitbreiding en verjonging van het vrijwilligersbestand Local Board viert vijfjarig bestaan Ride for the Roses Ga samen de strijd aan en schrijf uw team nu in! 1 woensdag 2 februari 2011 y^xautotea m wwwautoteam.nl Gemiddeld brandstofverbruik en CO - uitstoot: liter/100 km: 1.1,0—3,5; kms/liter: 9.1 -28,6;CO;gr/km: 259-94. De50/50 deal loopt van 1 jon. t/m 31 mrt. 2011 Let opl Geld lenen kost geld VLISSINGEN - De Local Board in het Vlissingse Middengebied bestaat vijf jaar. Dat wordt zondag 6 fe bruari gevierd met een terugblik en enkele activiteiten. De Local Board is een bewonersgroep die met hulp van andere organisaties activiteiten organiseert in de wijk. De Local Board is gevestigd in een gebouwtje aan de Ridderspoor laan 2. Vanaf 13.00 uur is iedereen daar welkom. Om 13.30 uur is er openingswoord en een terugblik op projecten die hebben plaatsge vonden. Ook komen deelnemers van de Nederlandse taallessen voor laaggeletterden aan het woord en wordt de Local Board voor kinderen geïntroduceerd. De kinderen vertellen wat zij voor hun wijk willen betekenen. Het feest wordt om 14.30 uur afge sloten. Vanaf dat moment kunnen kinderen er terecht voor film en andere activiteiten. 'We hebben een vaste kern van zo'n 160 vrijwilligers maar we moeten bezig blijven om het vrijwilligersbestand op peil te houden' zegt voorzitter Rinus de Bart. 'Er zit immers altijd verloop in.' Voor de minitrein worden machinisten/conducteurs gezocht en medewerkers verkoop in de kiosk. Ook zijn medewerkers voor het onderhoud en nieuwbouw van locomotieven, wagentjes en rails welkom. - Voor horeca De Buffer wordt een kassamedewerker gezocht die ook opruimt, de afwas doet en brood jes bakt. Omdat de SGB dit jaar zelf met de verkoop van souvenirs begint, wordt ook voor deze functie een vrijwilliger gezocht. Tevens worden liefhebbers gezocht voor het onderhoud aan de LGB-baan en de bouw van een gloednieuwe HO-baan. Het gaat om de opbouw, het maken van een sporenplan en het landschap (de scenery), maar ook elektra en digitale besturing. De minimumleeftijd van de functies is voor machinisten/conducteurs 12 jaar en voor de overige functies 14 jaar. Een maximumleeftijd is er niet. De functies minitrein/horeca/ souvenirverkoop zijn voorname lijk in vakanties en weekeinden. De-anderen op af te spreken werkdagen. Belangstellenden zijn iedere zaterdag welkom in het bezoekers centrum van de stichting SGB aan de Waardweg 4 in Hoedekens- kerke. in samenwerking met PZC verNIEUWd MIDDELBURG De vooroorlogse wijk Nieuw Middel burg wordt gerenoveerd. De PZC volgt het op de voet. STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl www.vernieuwdmiddelburg.nl mmmammmm Leendert Muller bij de Multratug 3. foto Mark Neelemans 0 LIVE5TROH6 lance armstrong foundation ten behoeve van 3 Voorzitter Rinus de Bart: Je moet regelmatig met iets nieuws komen om de stoomtrein levend te houden. foto's Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21