Omflp róbm\m\ Colofon.,,,...., A.J.V. Leemans FRED LEEMANS De Ui tvaart Informatie Hulplijn nl0nseniinq.nl maandag 31 januari 2011 familieberichten 21 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. Op een dag die een gewone dag had moeten worden, werden we opgeschrikt door het ontstellende bericht van het overlijden van onze buurman Rene We wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Leen en Cobi Louis en Corrie Pieten Dith Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Na alle fijne jaren die we samen met hem hebben mogen beleven en een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is na een ziekbed van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze zorgzame pa en allerliefste opa Willy Vermeulen echtgenoot van Paula Vermeulen-de Keijzer A Hulst, 27 juni 1933 t Hulst, 28 januari 2011 Hulst: Paula Vermeulen-de Keijzer Maarssenbroek: Wendy en Henny Anthony Jason Clinge: Angrit en Philip Laura Jens Correspondentieadres: Jacob Catslaan 47,4561 LJ Hulst U kunt afscheid nemen van Willy in familiekamer 1 van DELA, locatie de "Blaauwe Hoeve", Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op dinsdag 1 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 2 februari om 11.00 uur in de aula van crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28-c te Temeuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Lieve opa Altijd bereid om met ons te spelen en snoepjes uit te delen, dan lachten we en hadden plezier opa we zullen je missen alle vier. Anthony, Jason, Laura, Jens De monding van. de Schelde De stroom, de ruimte, de tijdloze kust. De altijd aanwezige vogels, de vissen en de mensen. Ik kan er niet genoeg van krijgen. Fred Op vrijdagavond 28 januari ging Fred de zonsondergang achterna. Hij liet ons en zijn eigen lichaam verbaasd achter Fred 62 jaar jong. Maartje den Boer Staf Leemans Anneke Joosten Vief Leemans Juriaan Maccow Rinke van Schoonacker Arwin Bos Hans van Schoonacker H. Roland Holstlaan 4 4385 KJ Vlissingen 0118-470301 Fred is thuis. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 4 februari om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Groot is ons verdriet door het plotseling overlijden van Wij hebben hem allemaal in ons hart gesloten. A,M. den Boer - de Ruiter kinderen en kleinkinderen Wemeldinge, 28 januari 2011 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Fred Leemans bestuurslid van Kanoclub Zeeland Hij was een warm en sociaal mens, een levensgenieter en een dierbare vriend. We zullen hem ontzettend missen. We wensen Maartje, zijn kinderen en familie veel sterkte in het dragen van dit verlies. Marius, Ton, Mathanje en Cor Bestuur Kanoclub Zeeland Wilskrachttwee woorden wil en kracht Aan het einde restte nog slechts de wil, weg was de kracht Rust nu maar uit jouw leven is volbracht Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van Lauwrens Karei van der Linden Loe echtgenoot van Ellie van der Linden - de Jonge A 14 oktober 1948 27 januari 2011 Oost-Souburg: Ellie van der Linden - de Jonge Kruiningen: Stefan en Rien Mar tij n Vlissingen: Jeffry en Esther Esmee en Chyanna Breda: Stevo de Kam Correspondentieadres: Diezestraat 15,4388 SG Oost-Souburg De afscheidsceremonie wordt gehouden donderdag 3 februari om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach weg 2 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te. Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Zo stil Zo snel Deze brand was helaas niet te blussen! Loe Wij wensen Ellie, Stefan - Rien, Jeffry - Esther - Esmee en Chyanna veel sterkte toe met dit grote verlies. John en Jozien Rademaker F/ Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie flsIJwOa Sluiftijdenoverlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21