t 2 o I familieberichten maandag 31 januari 2011 0 IHensenlinq.nl Ik ben zo moe.... Vol bewondering over hoe hij met zijn ziekte is omgegaan, is zacht en kalm van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en trotse opa Jan Krombeen Kruiningen 17 maart 1929 Vlissingen 29 januari 2011 Vlissingen: Lenie Krombeen-Korstanje St. Laurens: Lonia Rijnberg-Krombeen Willem Rijnberg Michiel en Liesbeth Tom Oost-Souburg: Martien Krombeen Jeannette Krombeen-de Smit Melissa Ashley Middelburg: Sjaak Krombeen Trees Krombeen-Verbeke Jerryt Roar Vlissingen/Leiden: René Krombeen t Susanne Sprenkels Hij leeft in onze herinnering voort. Onze dank gaat uit naar Dr. Pinson en Huisarts Dr. van Russen Groen en de Stichting Werkt voor Ouderen voor hun jarenlange begeleiding. Correspondentieadres: Groen van Prinstererlaan 23 4384 CE Vlissingen Op woensdag 2 februari is er mogelijkheid tot afscheidnemen van 19.00 tot 20.30 uur aan huis, Groen van Prinstererlaan 23 te Vlissingen. Er is gelegenheid tot condoleren van 13.15 tot 13.45 uur voor afgaande de rouwdienst die plaats zal vinden op donderdag 3 februari in "de Open Hof", Alexander Gogelweg 57 te Vlissingen. Na de rouwdienst zal er in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 15.30 uur een samenkomst zijn waarin we Jan zullen herdenken. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze broer en zwager Jan Krombeen Geerard en Betsie Corrie en Dirk Diny en David Joop en Betty Frans en Jenny Neven en nichten Wij wensen Lenie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Als ik dan toch moet sterven wil ik in stilte gaan. Na een leven in eenvoud is toch nog onverwacht overleden Johannes Francois van de Voorde Zaamslag, 17 mei 1928 Temeuzen, 29 januari 2011 Uit aller naam: P.J. van de Voorde Correspondentieadres: Ferlemanstraat 20 4535 JA Temeuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 3 februari om 10.00 uur in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in "De Rank". Dank aan ieder die zorg verleend heeft aan hem. Vergeef mij dat ik achterlaat u allen die ik zozeer heb liefgehad Met droefheid, maar dankbaar dat we haar zo lang bij ons mochten houden, geven wij u kennis dat na een periode van steeds maar afnemende gezondheid in Woonzorg centrum Antonius te Kloosterzande is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Irena Angèle Maria van Kruijssen Stoppeldijk, 26 december 1924 weduwe van Honoré van Laare t Kloosterzande, 28 januari 2011 Hulst: Tonny en Tilly van Laare-d'Hondt Wendy en Dick Bianca Davy en Jolien Clinge: Tilly en Ronald Jonkers-van Laare Dennis en Imke Correspondentieadressen Poorterslaan 133 Beatrixstraat 6 4561 ZM Hulst 4567 CH Clinge De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 3 februari 2011 om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna wij haar zullen begraven bij Pa op de begraafplaats aan de van de Maelstedeweg te Hulst. Ma is overgebracht naar de rouwkamer van Dela, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, waar u in over leg met de familie afscheid van haar kunt nemen. Samenkomst in de kapel waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Onze dank gaat uit naar de verzorgers en vrijwilligers van afd. Stellenberg van W.Z.C.- Antonius voor de liefdevolle verzorging van Ma. Zij door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Opa bedankt voor alle plezier, warmte en aandacht die je ons hebt gegeven de kleinkinderen Michiel en Liesbeth, Jerryt, Tom, Roar, Melissa en Ashley Lieve oma We gaan je heel erg missen, vooral je stem die zegt: "Ik ben blij dat ik je gezien heb." "Ik vond het gezellig." "Bedankt datje geweest bent." Je was altijd geïnteresseerd in wat we deden en hebt heel je leven met veel liefde voor anderen gezorgd. Nu hebben wij met veel liefde voor jou gezorgd, tot het laatste toe We stonden voor je klaar en hebben alles gedaan om je te helpen. Rust nu maar uit Dag lieve oma, bedankt voor alles. Veel liefs, je mitje Bianca In gedachten blijf je bij ons. Ik zal u geenszins begeven, Ik zal u geenszins verlaten. Hebreeën 155b Tot ons groot verdriet overleed onverwacht mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Corrie van Ouwerkerk - Contant in de leeftijd van 85 jaar. Middelburg: Theo van Ouwerkerk Vlissingen: Willem van Ouwerkerk Pia van Ouwerkerk - de Bruijne Lotte Gijs Vrouwenpolder: Jan van Ouwerkerk Ria van Ouwerkerk - Jobse Judith en Niek Esther en Ward Middelburg: Anita van Ouwerkerk Jeannette Muller Ze noemde zichzelf "een gelukkig mens 4332 AB Middelburg, 29 januari 2011 Punt 11 Mijn vrouw is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 2 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 3 februari om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen wij haar begraven. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. ENIGE ALGEMENE KENNISGEVING Na een leven dat gekenmerkt werd door spontaniteit, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan onze vader en opa Willem Pieter Hoebeke sinds 3 juni 2010 weduwnaar van Clasina Siereveld in de leeftijd van 88 jaar. Nw. en St. Joosland: N. Koopman - Hoebeke Rudy en Linda; Amy, Glenn Marcel en Wilma; Enrique Domburg: L. Labrujere - Hoebeke J. Labrujere Ingrid en Peter Chantal en Leo; Giovanni, Stan Nw. en St. Joosland: G. Heijt - Hoebeke L.H. Heijt Edwin en Monica; Lisa, Davy Amemuiden, 30 januari 2011. Correspondentieadres Scheldepoortstraat 2 4339 BM Nw. en St. Joosland De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 4 februari om 14.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. Heden overleed onze lieve Ome Willem Bedankt voor alles wat u voor ons heeft ged aan, nooit was er iets teveel. Gerard en Lia Corina, Willemijn Amemuiden, 30 januari 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20