r t jiitfifeu/f) Wim en Sien de Kok-de Vos üvsr Jasten Rob van Bunderen I Anton Kooijman (H (Tlensenlinq.nl maandag 31 januari 2011 familieberichten 119 Hierbij bedanken wij iedereen voor de vele kaarten, bloemen en geschenken die wij mochten ontvangen bij ons 50-jarig huwelijkfeest. Mede daardoor is het voor ons een onvergetelijke dag geworden. Korenweg 4 4456 AE Lewedorp Lieve Riet Alle mooie herinneringen en fijne jaren met jou zullen ons altijd bijblijven. We gaan je missen en je nooit vergeten Jaap, Marco, Natascha, Michael, Meivin en Nicky, heel veel sterkte. Sonja Eddy en kinderen Al heeft hij ons verlaten, hij laat ons niet alleen. Wat wij in hem bezaten is altijd om ons heen, In woonzorgcentrum Antonius te Kloosterzande is onverwacht overleden mijn papa, mijn schoonvader en onze lieve opa Robertus Jacobus van Bunderen Rob A- Boschkapelle, t Kloosterzande, 12-11-1932 29-1-2011 sinds 1984 weduwnaar van Frida Martina Gelderland Hulst: Tamara en Angelo Verbraeken-van Bunderen Gianni Giulia Hulst, 29 januari 2011 Correspondentieadres: Bachlaan 1,4561 VA Hulst De uitvaartdienst zal plaatshebben op woensdag 2 februari 2011 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus, Kerkstraat te Vogelwaarde (Boschkapelle), waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het kerkhof aldaar. Afscheid nemen van Rob is mogelijk dinsdag 1 februari van 19.00 - 19.30 uur in het mortuarium van W.Z.C.- Antonius te Kloosterzande. Gaarne schriftelijke condoleance. Dank aan Dr. de Bakker, Dr. Sey, verzorgers en vrijwilligers van woonzorgcentrum Antonius voor alle liefdevolle verzorging van papa. Zij door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Dag lieve Opa Gianni Giulia Onverwachts kregen wij'het bericht van het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Tamara, Angelo, Gianni en Giulia veel sterkte toe. Fam. Gelderland. v^ÉiW' Zij vond het zelf nog te vroeg Toch had God andere gedachten Hij vond het mooi genoeg: En bracht haar naar hen die op haar wachten Met veel verdriet, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben delen wij U mede dat onze lieve, tot het laatst intens meelevende en zorgzame moeder, oma en "oud oma" is overleden Catharina Breel-Buijs gehuwd geweest met Joost Breel overleden 28 december 2006 Sint Laurens 31 oktober 1920 Veere,"Nieuw-Sandenburgh" 29 januari 2011 Dat zij mag ontwaken in het licht van de Eeuwige die geen mens vergeten zal Wim f (in gedachten bij ons) André (in gedachten bij ons) Thijs en Els Miranda en Edward Jochem, Michiel Martijn en Linda Noa Jan en Huberdien Remco en Agnes Ashley, Amber, Rik Sandy en John Joey Ko en Els Kim Willem Anita en Jakko Nick Manon Correspondentieadres: Markt 42,4351 AH Veere Er is gelegenheid tot afscheid nemen op 1 februari van 19.30 tot 20.30 uur op haar kamer in verzorgingstehuis "Nieuw- Sandenburgh", kamer 1 en voorafgaand aan de afscheids- dienst op 2 februari van 12.00 tot 12.30 uur in de consistorie van het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente Veere, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend wordt de afscheidsdienst gehouden, aanvang 13.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de nieuwe begraafplaats te Veere. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het voornoemde kerkgebouw. Wij danken de verzorgenden van de afdeling Kruidhof van Nieuw-Sandenburgh" voorde zeer liefdevolle verzorging van onze moeder. Ook huisarts dokter van Tol bedanken wij voor de fijne wijze van begeleiding. Wat moet ik nu beginnen zonder jou? Ik weet me even geen raad Je liefde was onvoorwaardelijk En alles wat ik voor en met je deed was uit liefde en onvoorwaardelijk Lieve mam, Ik ga je enorm missen Ik zal je zoeken als ik naar boven kijk En ik hoop datje daarboven net zoveel liefde en gezelligheid geeft aan iedereen die van je houdt Heel veel liefs Anita Lieve oma Het laatste bezoek We pakken je hand Strelen je wang Geven je een kus Een lach, een traan Het is goed zo Maar toch Miranda en Edward Martijn en Linda Met mijn tranen kan ik een oceaan vullen Ik mis je nu al Dag lieve ouwe-oma Jochem, Michiel en Noa Op de wereld zijn zoveel oma's maar er was er maar één zoals jij. 90 jaar en altijd gezond, en dan ben je er opeens niet meer. Iedereen heeft er vrede mee, maar toch doet het bij ons zo'n zeer. Remco en Agnes Ashley, Amber en Rik Sandy en John Joey Lieve Oma, Mijn hart vol verdriet loopt over van herinneringen liefdevol, warm en mooi net als jij Liefs, Kim Ik ben blij dat ik opgegroeid ben met jouw zorg en liefde Altijd trots op wat ik deed Altijd geïnteresseerd waar ik mee bezig was Altijd blij datje me weer eens zag Altijd nog een snoepje Lieve oma van mij voor jouliefs voor altijd! Willem Voor mijn allerliefste oma bloeien er meer bloemen in mijn hart dan in alle tuinen Lieve lieve oma, ik ga je zo verschrikkelijk missen Dikke kus van Nick Dag superduperlieve oma Ik hou van jou Jij hield van mij De tijd die we samen hadden Ging veel te snel voorbij Ik ga je heeeeel erg missen! Heel veel liefs, Manon De laatste van onze ooms en tante's van de familie Breel Catrien Breel-Buy is overleden. Ze ging naar het huis van haar Vader, waar vele woningen zijn. Ze houdt een warme plaats in onze herinnering. Jan en Ina Tanny en Kees Catrien en Jaap Wim en Francina Op 89-jarige leeftijd is, na een lang en actief leven, rustig heengegaan onze vader en lieve opa echtgenoot van Cora Kooijman-van Dorp (overleden 27 mei 2003) len Aad en Tanis Rita en Jan Lies en Fred Klein- en achterkleinkinderen Goes, 29 januari 2011 Zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres: Hoofdweg 113,9626 AC Schildwolde Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 2 februari van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer van Zorgcentrum "Gasthuis" aan de Kievitlaan 64, 4461 RB te Goes. De samenkomst voorafgaand aan de crematie wordt gehouden op vrijdag 4 februari om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19