PZC Zuid-Afrika, 'De wereld in één land' □a Zoekt u personeel? Nederlandse architectuur Gebruik de kracht van de combinatie! www.pzc.nl/webwinkel maandag 31 januari 2011 Een complete 17-daagse groepsrondreis met alle highlights van het prachtige Zuid-Afrika Zuid-Afrika is zonder twijfel één van de mooiste en meest veelzijdige landen ter wereld. Laat u overweldigen door de pure schoonheid en de rijke flora en fauna. Nog nooit was deze prachtige rondreis zo voordelig, vele tevreden klanten zijn u al voorgegaan! We starten in Johannesburg en volgen de schitterende Panorama route waar we kunnen genieten van een prachtig uitzicht vanaf de diverse uitzichtpunten. Een reis naar Zuid-Afrika is niet compleet als u geen bezoek heeft gebracht aan het wereldberoemde Kruger Park! We brengen hier een volledige dag door waar u de kans heeft om oog in oog te staan met de big five! De volgende dagsteken we de grens over naar het Koninklijke Swaziland. Hier maken we kennis met de Swazicultuur en bezoeken we een typische markt. We reizen verder naarZululand en rijden door een prachtig landschap, bezaaid met Afrikaanse dorpjes met lemen hutten naar Hluhluwe. Optioneel kunt u een safari maken in het Hluhluwe Nationaal Park welke vooral beroemd is vanwege de vele witte neushoorns. Vanuit Hluhluwe staat Greytown op het programma, hier bezoeken we het Umboti museum. We verblijven in de schitterende Drakensbergen waar groene valleien worden afgewisseld met hoge bergtoppen. Tijdens deze reis mag een bezoek aan de pioniersstad Bloemfontein, het prachtige Addo Elephant Park, ooit opgericht om de met uitsterven bedreigde Kaapse Olifanten te beschermen én het natuurschoon in Tsitsikamma Nationaal Park niet ontbreken. In de struisvogelhoofdstad Oudtshoorn bezoeken we de Cango grotten en aansluitend een struisvogelboerderij. In Stellenbosch genieten we van een wijnproeverij waarna we onze reis afsluiten in het mondaine Kaapstad. Hier maken we een boottochten brengen we een bezoek aan Kaap de Goede Hoop. In Kaapstad heeft u de mogelijkheid deel te nemen aan diverse optionele excursies zoals een bezoek aan Robbeneiland, de Tafelberg of een stadstour. Lezersprijs* vanaf 2045,- Route Johannesburg naar Kaapstad*: 8 maart (reisnr. ZATC51), 22,29 maart (reisnr, ZATC71), 12 en 26 april (reisnr. ZATC01) Route Kaapstad naar Johannesburg*: 5 maart (reisnr. ZATC53), 12,26 maart (reisnr. ZATC73) 9,16 en 30 april (reisnr. ZATC03) deze reis wordt in 2 richtingen aangeboden. Het programma wordt dan uitgevoerd in omgekeerde volgorde dan beschreven. Gegarandeerd vertrek op 8/3,22/3, en 12/4! Inclusief: •Vlucht Amsterdam - Johannesburg, Kaapstad-Amsterdam of v.v. per KLM in de G klasse Luchthavenbelasting en brandstof- en veiligheidsheffingen Groepsrondreis volgens programma met Oad-bus Nederlands -/ Afrikaanssprekende reisleiding Entreegelden van de beschreven excursies Bagageservice bij de hotels Exclusief: Optionele excursies, overige entreegelden en maaltijden Afwijkende boekingsklasse KLM Fooien Meer informatie en boeken: Zie onze webwinkel voor meer informatie of om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken, ga naar een van de 220 Globe Reisburo's of bel tel. 0900 - 8482 (0,15 pm). Vermeld bij boeking het reisnummer behorende bij de vertrekdatum van uw keuze. REIZEN pzc.nl/webwinkel categorie reizen (rondreizen) 020 517 5165 BON NEDERLANDSE ARCHITECTUUR Hierbij bestel ikx Nederlandse architectuur 14,95* per stuk exclusief verzendkosten van 2,95. levertijd met bon 10 werkdagen Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas met mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. VOORLETTERSVOORNAAM - NAAMOM OV ADRES POSTCODEPLAATS TELEFOON E-MAIL GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. Nederlandse architectuur, Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Markante Nederlandse gebouwen en architecten Deze 4 dvd-collectie vertelt het verhaal van 100 jaar bouwkunst van eigen bodem. Aan de hand van boeiende documentaires en reportages uit de archieven van het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid maakt u een reis langs markante Nederlandse gebouwen, bouwstijlen en architecten uit de afgelopen eeuw. De voorbeelden die in dit overzicht aan bod komen, zullen uw ogen openen voor de schoonheid van de Nederlandse architectuur! Speelduur7uur, Nederlands gesproken. Adviesprijs 24,95 LezerSprijs 14,95* exclusief 2,95 verzendkosten categorie dvd's en games www.pzc.nl/winactie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 18