helpen Raedthuys aan wellness zeeland 123 Ron Pelgrim Borsele kent weer de cultuurprijs toe MIDDELBURG Kanaal van Goes dag gestremd door brug Vrouwenschola zingt gregoriaanse vesper Meezingen met 'De Rodoni's in kerk Man gewond bij ongeval op kruising als je 'm nodig No Point in café De Zak Joh. Postkwartier 17 Ruime, goed onderhouden woning met 4 slaapkamers in de Klarenbeek, eventueel met garage Vraagprijs €179.000,-k.k. SCHULTING oi 18-616617 www.schulting-partners.nl zaterdag 29 januari 2011 B „Top, top, top,top, top, dit is helemaal top!" (Terugkomend bij zijn werknemers, direct na aanvang van de eerste huwelijkssluiting in het hotel) GOES De doorvaart op het Kanaal van Goes is dinsdag 1 februari onmoge lijk door onderhoudswerk aan de ophaalbrug in Wilhelminadorp. De brug is gestremd van 8.00 tot 17.30 uur - of zoveel langer als voor de werkzaamheden noodzakelijk is. Tussen 6.00 en 8.00 uur kan de brug nog worden gepasseerd. Voor gewenste scheepsbewegin- gen direct voor of na de strem ming kan gebeld worden met de sluismeester Goese Sas, telefoon 0113-216744 of marifoonkanaal 18. GOES De Zeeuwse Vrouwenschola onder leiding van Evert Wagter zingt morgen een gregoriaanse vesper in de Heilige Maria Magdalenakerk. Voorganger is pater Paul Vanluffe- len. Op de 'agenda' staat de Twee de Vesper van de Vierde Zondag door het jaar A. Voor wie ver trouwd is met het gregoriaans, is deze vesper een muzikaal en reli gieus feest. Voor vrouwen kan de ze vesper aanleiding zijn kennis te maken met de Schola. Aanvang: 17.00 uur. Toegang is gratis. ELLEWOUTSDIJK In 't Kerkje van Ellesdiek is zondag middag 6 februari een meezingmid- dag voor iedereen die houdt van ongedwongen en gezellig samen zingen. Deze keer fungeert het smartlappenkoor 'De Rodoni's' uit Zierikzee als 'voorzanger'. Dit koor is gespecialiseerd in smartlappen en levensliederen. De teksten staan voor de deelne mers op papier of worden geprojec teerd, zodat iedereen naar harte lust kan meezingen. De middag be gint om 14.30 uur. Entreeprijs is vier euro. 'S-HEERENHOEK Op de kruising van de Stoofweg met de Sloeweg in 's-Heerenhoek botsten gistermiddag twee auto's tegen elkaar. Een van de bestuur ders werd door de brandweer uit zijn auto geknipt. Hij klaagde over zijn nek. De brandweer legde de man op een wervelplank. De gewonde is met een ambulance naar het zie kenhuis gebracht. De inzittende van het andere voertuig bleef onge deerd. De oorzaak van het ongeval is nog niet bekend. Voor de bustes van de twee koninginnen in de trouwzaal, die als thema het koninklijk huis Oranje heeft, hoefde het allemaal ook niet té formeel. foto Willem Mieras door Frank van Cooten heinkenszand - De gemeente Bor sele reikt dit jaar weer de Cultuur prijs uit. Deze prijs wordt tweejaar lijks toegekend en heeft als doel het culturele klimaat in de ge meente Borsele te stimuleren. Om voor deze prijs in aanmerking te komen geldt een aantal criteria. Het moet gaan om individuele kunstbeoefenaars, personen en/of gezelschappen op het gebied van onder meer muziek, dans, toneel, Ietteren en beeldende vormgeving. Ook personen en/of organisaties die zich inzetten voor het behoud van het culturele erfgoed komen voor deze prijs in aanmerking. De kandidaten moeten in de gemeen te Borsele wonen of'daar geboren zijn en de te honoreren prestaties op cultureel vlak moeten aanspre kend zijn en orgineel zijn. Kandidaten kunnen worden aange meld bij de Culturele Raad Borsele in Heinkenszand. De aanmelding moet vergezeld gaan met een onderbouwing en ar gumentatie. De aanmeldingen moeten uiterlijk i mei binnen zijn. De beoordeling vindt plaats door een deskundige jury. De prijs be staat uit een geldbedrag van 750 eu ro en een tastbaar aandenken. De uitreiking is komend najaar. De keukenbrigade op topsnelheid: de Raedthuyskoks Martijn en Comé kregen vier dagen Herman den Blijker in hun hotelkeuken. ovezande - De coverband No Point speelt zondag 30 januari in café De Zak in Ovezande. Wie de band aan het werk wil zien, moet om 16.00 uur binnen stappen. No Point noemt zich een no-nonsense-rockband die mix brengt van classic rock tot pop covers. De bandbreedte: van Abba tot AC/DC. L

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 69