liiliikiiiiiujMifiM: spgipwss iiünlüfiiini de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Vrijwilligers gezocht Gafnaar www.zorglaatstefase.nl 40 i familieberichten t m ttk 1 zaterdag 29 januari 2011 I (T1erisenLinq.nl - Dankbetuiging - Graag willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling en het medeleven door middel van troostende woorden, brieven, kaarten, telefoontjes of een handdruk, tijdens de vermissing en na het overlijden van mijn vrouw, onze ma en oma Nellie van Baalen-de Kok Hartelijk dank. T.P. van Baaien Ruud en Jacqueline Evertse-van Baaien Liesbeth van Baaien en de kleinkinderen Middelburg, januari 2011 Ontroerd en dankbaar waren wij door de vele blijken van meeleven, in de vorm van heel veel kaarten, telefoontjes en bemoedigende woorden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Johan Dirk Anton Bareman Dit alles is ons tot troost geweest in deze moeilijke en verdrietige periode. J.M. Bareman-Vos Kinderen en kleinkinderen Middelburg, januari 2011 Voor de vele blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde zorgzame moeder en altijd meelevende oma en over-oma Francina Boogaard-Cornelisse zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven heeft ons zeer goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, januari 2011 Beloof me, kincl, als ik van hier verdwijn Treur niet om mij, straks bloeit weer de jasmijn, en geurt de kamperfoelie. Erger zou het wezen als zij verdwenen waren, - ik er nog zou zijn. Hugo Pos Marieke Krijger-Vogelaar 15 mei 1922 - 18 december 2010 Hartverwarmende woorden, de herinneringen die u met ons hebt gedeeld en uw aanwezigheid hebben ons goed Hannie en Leijn Hoekman-Krijger Ebrien Sinke-Krijger Corrie en Chiel Smallegange-Krijger Betteco-en Huib van Rumpt-Krijger Joseline en Bas de Vries-Krijger Paulien en Jos de Koeijer-Krijger kinderen en kleinkinderen januari 2011 Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens het kortstondig ziekbed en na het overlijden van Pieternella Adriana Leuntje Bustraan-Bouwense betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Het is voor ons allen een grote steun en troost geweest. Familie Bustraan Kamperland, januari 2011 De hartverwarmende belangstelling die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en over-opa Cornells Willem Klaassen heeft ons erg goed gedaan en is een enorme steun om zijn verlies te verwerken. Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken, vandaar dat wij op deze manier onze oprechte dank willen betuigen. Uit aller naam: K. Klaassen-Maat Axel, januari 2011 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Sara Leenhouts-de Vos zeggen wij u hartelijk dank. Axel, januari 2011 namens de familie: mevr. M. Oppeneer-de Vos De vele hartverwarmende blijken van medeleven, op welke manier dan ook, tijdens haar ziekbed en na het overlijden van onze moeder, Johanna Theodora van Noort-van Kempen Jos hebben ons heel veel steun en troost gegeven. Wij willen iedereen hiervoor hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Namens de familie, J.J.van Noort Kapelle, januari 2011 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Henk de Smit De belangstelling in de vorm van bezoek, de vele kaarten, telefoontjes en troostende woorden zijn voor ons als familie een enorme steun geweest. Het is fijn te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. K. de Smit-van Splunder kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, januari 2011 Mij spreekt de blomme een tale, mij is het kruid beleefd, mij groet het alternate dat God geschapen heeft Voor uw blijken van belangstelling en medeleven, ondervonden in de laatste moeilijke jaren van haar leven en na het overlijden van Elizabeth Cornelia Verwijs Vogelaar 22-06-1919 19-12-2010 betuigen wij u onze oprechte dank. Marian Gijsbers-Verwijs Leo en Janny Verwijs-de Pree Rien en Corrie Verwijs-Bakker kinderen en kleinkinderen Yerseke, januari 2011 Rectificatie Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven tijdens de moeilijke laatste levensfase, de grote belangstelling en de vele kaarten die wij ontvangen hebben na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa Pieter van der Weele Piet P.H. van der Weele-Klink Theo en Aldy van der Weele-Redder Rini en Froukje van der Weele-Keller Wilma en Willem Brouwer-van der Weele en kleinkinderen Zierikzee, januari 2011 Getroffen door de vele blijken van medeleven en belang stelling, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Hermien Nieuwenhuize-Potkamp willen wij iedereen heel hartelijk bedanken. Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Thon Nieuwenhuize Kinderen en kleinkinderen Goes, januari 2011 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Agatha Dekker-Sandee betuigen wij onze oprechte dank. J. Dekker kinderen, klein- en achterkleinkinderen Aagtekerke, januari 2011 Dat zo velen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze broer, zwager, oom en oudoom Jan Weijermans Heeft ons goed gedaan, wij willen U hiervoor dan ook hartelijk bedanken. Fam. Weijermans Neven en Nichten Koudekerke, januari 2011 - In liefdevolle herinnering - 29 januari 2008 29 januari 2011 Cobi Fastenau Geen dag dat ik je niet mis. Al 3 jaar niet meer samen Frits Dierikx '*%Èk REQUIEM uitvaartverzorging Dag en nacht bereikbaar. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www, hjobse-uitvaart. nl voor terminale en palliatieve zorg Een bijdrage leveren aan het verbeteren van de kwaliteit van het leven van cliënten en hun naasten die te maken hebben met een levensbedreigende aandoening? Deze campagne is mede mogelijk gemaakt door de Provincie Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40