Rene Simonse Rene Simonse Rene Simonse O ITI0nsenlmq.nl zaterdag 29 januari 2011 familieberichten 139 Jouw leven moeten we loslaten in ons levenhouden we jou altijd vast Vol van verdriet moeten we veel te vroeg afscheid nemen van onze lieve, sterke, positieve zoon, broer, zwager en oom Rene Simonse Jan Corrie Simonse Lian Sjaak: Marius Ankie, Rosan, Stefan Chantal Petra Hans: Anouk Tim, Wessel Rene, wat zullen we je missen. Lonie en kinderen, heel veel sterkte. Het was al stil op Barbestein, Dat zal het nu ook in de familie zijn. Intens verdrietig en vol bewondering voor de wijze waarop hij met zijn ziekte is omgegaan en na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet en veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Rene Wij wensen Lonie, Jeffrey, Mirke, Meivin en Joeri veel sterkte. Marijke en Mart Elly en Leo Jannieen Lou Marlies en Andries Piet An ja André en Nicole Harry en Jolanda Neefjes en nichtjes Heinkenszand, 27-01-2011 Friends will be friends... Nooit... Nooit meer... Nooit meer samen... Nooit meer samen lachen Nooit meersamen huilen Nooit meer samen bij Chez Rene Nooit meer samen solexen Nooit meer samen Ride for the Roses Nooit meer samen naar de voetbal Nooit meer samen proosten Nu verder zonder Rene, dat doet pijn Te weten nooit meer met z'n allen te zijn.. Lonie, Jeffrey Mirke, Meivin, Joeri en verdere familie we denken aan jullie Team Chez Rene Bert Jolanda Arno José Jan-Kees Centien Leo Hanneke André Mariska Sjaak Janine Jan Monique Kees Ingrid t Jan Nellie en kinderen Zijn werk, zijn kracht, Zijn interesse voor het leven. Zijn moed zo sterk, Hij heeft er alles voor gegeven Onze lieve vriend is van ons heen gegaan Wij wensen Lonie, de kinderen en verdere familie veel sterkte met dit verlies 's-Heerenhoek Cees en Ria Maas Arjo en Patricia Iris Dennis en Yvonne Eva Joeri Rene Het zal stil zijn zonder jou. Ons vriendenclubje zal nooit meer zijn zoals het was. We zullen je missen. Wij wensen Lonie, kinderen en familie veel sterkte toe. Willie en Silvia, Roy en Melissa, Danique Henk en Marijke, Samantha, Stefan en Marieke André en Margo, Ralf, Nicole Peter en Jeannette, Denise en Michel, Ramon Peteren Dineke Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Rene Simonse Vanaf 1989 is Rene werkzaam geweest bij de gemeente Borsele. Wij hebben Rene gekend als een sociaal actieve collega, altijd opgewekt en positief. Zo zullen wij ons Rene blijven herinneren. Wij wensen Lonie, Jeffrey, Meivin en Joeri veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Het gemeentebestuur en de medewerkers van de gemeente Borsele E.J. Gelok, burgemeester P.'Katsman, secretaris Met verdriet hebben we kennisgenomen van het over lijden van onze gewaardeerde collega Rene Simonse We zullen Rene blijven herinneren als een betrokken en behulpzame collega. We zullen hem missen. Wij wensen Lonie, Jeffrey, Meivin en Joeri sterkte toe met dit verlies. Collega's afdeling Buitendienst gemeente Borsele Respectvol staan we stil bij het overlijden van ons mede-comitélid Rene Simonse Cté "Solex- en mini-motoren Heinkenszand" Anja, Arnold, Bas, Conny, Harry, Jan, Jan-Willem, Kees, Leo, Willem en Willie Heinkenszand, 27 januari 2011 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Rene Simonse Rene was als vrijwilliger op verschillende manieren betrokken bij onze vereniging. We wensen Lonie, Jeffrey, Meivin, Joeri, overige familie en vrienden veel sterkte en liefde toe om dit verlies te kunnen dragen. We leven met jullie mee. "Rene had hart voor Luctor'88, wij hebben hem voor altijd in ons hart gesloten." Namens het hoofd- en jeugdbestuur van V.V. Luctor'88 Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Rene Simonse vader van onze teamgenoten Jeffrey en Meivin en actief supporter van Luctor 2 Wij wensen Lonie, Jeffrey, Meivin, Joeri, familie en vrienden veel sterkte toe. 2e selectie Luctor'88 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Rene Simonse vader van Joeri, aanvoerder van ons voetbalteam Wij wensen Joeri en zijn familie alle kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Spelers en ouders, trainer en leider van Luctor C1 Robert, Arjan, Dennis, Maxim, Pirn, Jannick, Barry, Sven, Thijs, Max, Justin, Joshua, Peter, Sven, Patrick, Max, Peter Lieve Meivin, Zoals jij ons aanmoedigt tijdens wedstrijden en trainingen zo willen wij er voor jou zijn nu je vader is overleden. Ook je moeder, broers en verdere familie veel sterkte gewenst. Niels, Samantha, Sander, Stefan, Daaf, Koen, Rienk, Ivo, Janick, Daniel, Rody en alle ouders van Luctor E2 Na een moedige en oneerlijke strijd is overleden de vader van onze vriend Meivin We wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies Erik, Sven, Arnoud, Pieter, Niels, Evert-Jan, Youri, Ramon, Nadine, Job, Rody, Sara, Patrick Verdrietig zijn wij door het overlijden van Rene Simonse man van onze medewerkster en collega Lonie Wij zullen hem herinneren als een behulpzame en hardwerkende man. Wij wensen Lonie, Jeffrey, Mirke, Meivin en Joeri en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te leren dragen. Namens Team Patricia's Brood Banket Patricia, Hans Guido Wisselink Mieneke, Jolanda, Kirsten, Danique, Anouk Miranda Bedroefd zijn wij door het overlijden van de vader van onze collega Rene Simonse Wij wensen Loni, Jeffrey, Mélvin, Joeri en Mirke veel sterkte toe. Hoveniersbedrijf Paardekooper en medewerkers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39