j)\hum Oy'dflBÜzn M Isabelle Geerard en Coba van der Plasse ft 13 januari 2011 f27 januari 2011 38 zaterdag 29 januari 2011 I (llensenlinq.nl Geboren Maria Catharina dochter van Familie A.P. Focker zusje van Pieteren Daniel 24 januari 2011 fliüirflk Getrouwd Menno Valderpoort en Alexandra Overkamp <y 24 januari 2011 Breitnerlaan 27 Vlissingen Jlk r, Op 2 Februari a.s. zijn onze ouders en grootouders 55 jaar getrouwd Als U hep daarmee wilt feliciteren bent u van harte welkom tijdens de receptie op zaterdag 5 februari van 16.00 uur tot 18.00 uur in het kerkgebouw de "ONTMOETING" aan de Gravenstraat 1 in 's-Gravenpolder. Cadeautip [M] Correspondentieadres: D.A. Poldermansstraat 4,4431 A Z 's-Gravenpolder Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en geschenken die wij mochten ontvangen bij ons 50-jarig huwelijk. Mede hierdoor hebben wij een prachtige dag gehad. Willem en Sien Huibregtse Westkapelle Deze strijd kon zij niet winnen Carlijn Stefanie Rebecca Peter en Marja Bruisten Sam, Julia, Remco Maasstraat 21 4388 TN Oost-Souburg Carlijn is thuis. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 2 februari om 14.00 uur op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Zo zacht Zo stil Zo kleurrijk Zo lief Heel verdrietig zijn wij door het bericht dat is overleden Carlijn Bruisten het pasgeboren zusje van onze leerlingen Sam en Julia Wij wensen de ouders, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie, leerkrachten, ouders en leerlingen van CBS Het Kompas Vereniging Perspectief Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Kor. 5:1 De Here nam, toch nog onverwacht, uit ons midden weg onze geliefde vader, opa en overgrootvader Pieter van Gameren 25 februari 1920 t 28 januari 2011 te IJsselmonde te Vlissingen Dinteloord Nico en Nancy HoogvlietPeter en Gerda Zwolle Kees en Berendine Middelburg Marianne en Nico Tiel Hans Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, Zorgcentrum Swerf-Rust Correspondentieadres P. van Gameren Eline Verestraat 61 3193 TS Hoogvliet De dienst van "Woord en Gebed zal geleid worden door Ds. D.J. Sies op woensdag 2 februari om 13.45 uur in "De Fontein" Kruitmolenlaan 70 te Middelburg. In aansluiting daarop zal de teraardebestelling plaatsvinden op de begraafplaats Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar goedheid en levensblijheid mochten genieten delen wij u mede dat, toch nog* onverwacht, van ons is heengegaan onze zus, schoonzus, tante en oudtante Johanna Pieternella Holland (Jo) in de hoge leeftijd van 90 jaar. Namens allen: E. van Wijk - Holland A.L. van den Berge - Holland 24 januari 2010 Zorgcentrum Ter Valcke, Goes De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Na een zeer kortstondig ziek zijn is overleden Cornelia Elizabeth Maria Krakeel Carla echtgenote van J.W. van de Pas Vlake: Jan van de Pas Caspar Kalle 3 Athos Goes: Gerard en Annie Krakeel-Doens Nieuwerkerk: Elly en André Buijs-Krakeel 26 januari 2011 Reeweg 16 4417 PB Vlake De crematie heeft in zeer besloten kring plaatsgevonden. Heden overleed mijn lieve man, onze vader, schoon- groot en overgrootvader Marinus Roth echtgenoot van Jopi Roth-Danièlse 14 maart 1921 Middelburg t 28 januari 2011 Wij verliezen in hem een warme markante persoonlijkheid die voor iedereen intense belangstelling had. Jopi Roth-Daniëlse Wim en Ina Jaap en Ann Annelies en Piet Maijan en Chris kleinkinderen en achterkleinkinderen Watersniphof 77 4332 CS Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Als een vogel stil en plots, wiekt hij weg van hier, zijn vrijheid tegemoet. Het is goed geweest. We zullen je missen lieve Opa Wat rest zijn mooie herinneringen. Anita en Fred Saskia en Paul Monique en Frits Richard Marjolein en Edwin Jeroen en Elli Clemens en Sophie Merel en achterkleinkinderen Optimistisch tot het laatste. Niet moeilijk maken voor je naasten gesloopt van al je krachten bleef je op een betere dag wachten. Wij waren jouw lusten je leven maar er is geen tijd meer gegeven. Jij streed vol moed en kracht, lieve Rene en papa, rust nu maar zacht. Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat hij ons heeft geschonken, geven wij u kennis dat na een dappere strijd is overleden mijn innig geliefde man en onze lieve papa Rene Simonse in de leeftijd van 49 jaar. Lonie Simonse-Steenbakker Jeffrey en Mirke Melvin Joeri 27 januari 2011 Eendvogelstraat 65 4451 DR Heinkenszand De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 2 februari om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum 'De Stenge' te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Rene hield van witte bloemen. In plaats van bloemen kunt u ook een gift schenken aan de K. W.F. Kankerbestrijding, in de kerk is hiervoor een collectebus aanwezig. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Papa, wat moeten wij nou zonder jou? Altijd bezig, nooit zat je stil. De John Deere, het schuurtje, dingen waar we allebei van genoten Jouw mening neem ik altijd mee en ik hoop dat je me blijft volgen. Jeffrey Een vechter, een sterke man, dat was je. Trots op je gezin en genieten van de dingen die je mee mocht maken. Veel bewondering heb ik voor de strijd die jij geleverd hebt. Mirke Je stond zo positief in het leven. Zo trots en zo sterk als je was, dat moet ik nu zijn Je leidde me door het leven, met jou altijd in gedachten vervolg ik mijn pad. Melvin Altijd stond je langs de lijn, dat gaf me zoveel kracht. In mijn gedachten ben je er nog steeds. Je hebt een plek in mijn hart en ik zal je nooit vergeten. Joeri Lieve Rene ik zal je zo gaan missen, Lonie We houden van je.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 38