Corendon www.corendon.nl Corendon 023-751 06 06 Kreta bruist deze zomer Prijzen zijn gebaseerd op 2 pers. bezetting voor 8 dagen in een voordeelkamer, exclusief evt. weekend-, charter- of vakantietoeslag. Alle prijzen zijn gebaseerd op de laagste vanafprijs per maand (of vakantie periode) Vroegboekkorting is reeds in prijs verwerkt en geldig zoals vermeld. Druk- en zetfouten voorbehouden VAKANTIE GRIEKENLAND: Kreta ...het meest populaire eiland van Griekenland Kreta, het grootste eiland van Griekenland, is één van de belangrijkste toeristische bestemmingen in het Middellandse Zeegebied. De diversiteit van het eiland, waardoor er voor ieder wat wils is, maakt Kreta tot een toeristische trekpleister waar velen met plezier naartoe gaan. Kreta staat garant voor de juiste mix van cultuur, zon, prachtige natuur, mooie stranden, gezellige plaatsjes, authentieke Griekse dorpjes, goede uitgaansgelegenheden en lekker eten. Chersonissos: Aan de noordkant van Kreta ligt de populairste badplaats van Kreta: Chersonissos. Deze zeer populaire badplaats staat bekend als de meest levendige en bruisende vakantiebestem ming van het eiland, mede vanwege de vele uitgaansmogelijkheden. Er is een levendige boulevard met veel restaurants, (disco)bars en terrassen. Ook kan men op een toeristisch treintje stappen, dat door de omgeving van Chersonissos rijdt Mensen die op vakantie gaan om uit te rusten kunnen in Chersonissos goed terecht, want het heeft prachtige stranden. Deze zomer iedere donderdag b zondag vanaf Amsterdam. Iedere woensdag, vrijdag b zondag vanaf Brussel. Kreta Chersonissos Hotel Theodora Logies Ontbijt Kreta Chersonissos Hotel Porto Village All Inclusive Hotel Theodora is een gemoedelijk, klein schalig hotel en is al jaren erg populair bij liefhebbers van Griekenland. Theodora hotel is knus, heeft een centrale ligging, een vriendelijke sfeer en u wordt ontvan gen als een familielid; warm en gastvrij. Het hotel is gelegen op 150m van het strand en 900m van het centrum. Star Beach Waterpark ligt tegenover dit hotel. Adams Appartementen is een gezellig en gemoedelijk complex aan de rand van Chersonissos en dicht bij het strand en Star Beach Village Waterpark. Wilt u lekker genieten van de zon bij het appar tementcomplex of juist in het Aquapark van alle glijbanen af...de keus is aan u! Porto Village is een vriendelijk en gemoe delijk complex in Chersonissos. het perso neel zal er alles aan doen om uw vakantie te laten slagen. De AU Inclusive formule biedt u comfort en gemak. Als u er op uit wilt; u staat binnen mum van tijd in het gezellige centrum van Chersonissos met tal van restaurantjes, winkels en terrasjes. Vanat-prijs per maand. Vanaf-.prijsp.er maand i Vanaf-prijs per maand herfst 2 persoonskamer 2 persoonskamer Extra week 4 persoons app. [3 persoons app. pers. kamertoeslag 2 persoons studio Fam. 2 votw 2 tand of l3votw lkirid ol 4 4- 0 Kinderprijs 2 t/m 11 extra week studio I Vroegboekkorting geldig tot 30 april 2011 en is reeds verwerkt in de prijs. Quadkamer is een slandaardkamer I familiekamer bestaat uit 2 kamers. Vroegboekkorting geldig rot 30 april 2011 r in de prijs. Half pension toeslag €65 per persoon per week Vroegboekkorting geldig tot 30 april 2011 en is reeds verwerkt in de prijs.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20