VONK bouwt, HTS'ers ben jij de HTS'er die meebouwt? Horeca Ons Buiten gaat voor Puur genieten echt waar Medewerker Planning Orderverwerking (40 uur per week) OPEN DAG zaterdag 29 januari 2011 EURO-M1T STAAL B.V. is een dochtermaatschappij van het Japanse handelshuis Mitsui Co. Ltd. met als mede aandeelhouder Verbrugge Zeeland Terminals B.V. Het bedrijf is in 1991 opgericht als Service Center gespecialiseerd in het snijden van hoofdzakelijk dun transformatorstaai op maat ten behoeve van de diverse transformatorfabrikanten in Europa. Euro-Mit Staal B.V. is op zoek naar een PLANNER/WERKVOORBEREIDER (fun time) die d.m.v. opleiding en een aantal jaren werkervaring op MBO niveau kan functioneren; (werkervaring opgedaan in een productieomgeving is een pré) beschikt over een analytisch denkvermogen en rekenkundig inzicht; flexibel is in doen en denken en geen problemen heeft met het werken in een twee- of drieploegendienst; de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift beheerst; bekend is met de diverse gangbare softwareprogrammatuur. De werkzaamheden van de planner/werkvoorbereider bestaan uit het inplannen van de juiste materialen en machines voor de productie en het administratief verwerken van de diverse productiegegevens. Daarnaast bent u in deze functie mede verantwoordelijk voor het registreren van binnenkomende en uitgaande transporten. Voor deze functie geldt dat het een afwisselende baan betreft waarbij het zelfstandig kunnen werken en het nemen van verantwoordelijkheden beloond worden met passende arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor het Metaalbewerkingsbedrijf. Indien u denkt dat u de juiste persoon bent voor deze functie, stuurt u dan uw sollicitatie en C.V. voor donderdag 10 februari 2011 naar: Euro-Mit Staal B.V., Postbus 535, 4380 AM Vlissingen, t.a.v. mevrouw S.C. Gordijn of e-mail naar s.gordijn@euro-mit-staal.com Euro-Mit Staal B.V. is gevestigd in het Sloegebied, Duitslandweg 7, Vlissingen-Oost, havennr. 1153. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dé software met focus op installerende bedrijven Syntess Software is producent van ERP- en Mobiele software. We bieden geïntegreerde software voor kleine, middelgrote en grote bedrijven. In Nederland zijn ruim 3300 technische dienstverleners werkzaam met onze softwareproducten. Tot onze klantenkring behoren installatiebedrijven, nautische bedrijven en bedrijven uit de bouwsector. We integreren alle toepassingen, van artikelbeheer tot en met financiële administratie, in één systeem. Zo onderscheiden onze producten zich door hun eenvoud, transparantie, branchegerichtheid en aansluiting op de praktijk. Onze doelstelling is dan ook om de hoogste mate van klanttevredenheid te behalen met de beste logistieke en administratieve software voor installerende bedrijven. Word Horeca-Ondernemer (MA/) bij Campingpark Wellness Ons Buiten S Zetland Campingpark Wellness Ons Buiten is de laatste jaren uitgegroeid tot een toeristisch klassen verblijf waarbij PUUR GENIETEN centraal staat. Om de belevingstransformatie van onze Horeca naar een hoger niveau te tillen, zijn we vanaf heden op zoek naar jonge, dynamische ondernemers die onze WW droom van een duurzame top Horeca willen laten leven. Jouw taak is om binnen vijfjaar de bestaande horeca te transformeren naar een succesvolle, duurzame horecaformule van allure. Je hebt een continue innova- tiedrang en wilt elke dag een stukje beter doen. Fair Trade- en streekproducten horen bij de horecaformule 'Puur Genieten'. Het betreft een veelzijdig Horeca bedrijfgericht op verblijfs- en dagrecreatie. Nieuwsgierig naar de ondernemerswensen en wat wij te bieden hebben? Ga dan snel naar: http://www.ardoer.com/nl/camping/ons-buiten/content/vacatures-1 en solliciteer! Email: promotie@onsbuiten.nl Voor de planning/orderverwerking zijn wij wegens uitbreiding van de werkzaamheden op korte termijn op zoek naar een: In deze functie maak je, samen met je collega's, afspraken met klanten over de uitvoering van bege leiding op locatie of via E-consultancy door de inzet van consultants en docenten voor de trainingen. Verder heb je als taak het verwerken van de orders en de werkbonnen van de consultants tot facturen. Je voert regelmatig overleg met groepsleiders en hoofden van afdelingen over de uitvoering van bege leiding en je bewaakt mede de voortgang in het orderproces, onder andere d.m.v standaardrapportages. We vragen: gedreven persoonlijkheid; enthousiasme, geduld en creativiteit; resultaat- en klantgerichte houding; uitstekende communicatieve vaardigheden in woord en geschrift; opleiding minimaal MBO-niveau, bij voorkeur commerciële of administratieve richting; zelfstandige werkhouding en teamgeest. We bieden: een gedegen interne opleiding; ruimte voor eigen initiatieven; een stimulerende moderne werkomgeving; enthousiaste vakbekwame collega's; marktconforme arbeidsvoorwaarden. Meer informatie over Syntess Software en onze vacatures vind je op www.syntess.nl. y ss SOFTWARE Geïnteresseerd? Stuur dan je sollicitatiebrief met cv niet later dan 11 februari a.s. aan: Syntess Software, t.a.v. Hans van Grondel, Postbus 127, 4300 AC Zierikzee of naar vacature@syntess.nl. Voor meer informatie kun je Hans ook benaderen via telefoonnummer 088 - 40 80 400. Over Vonk Vonk Industrial Contracting B.V., gevestigd in Stellendam, is een vooraan staande speler op het gebied van tank- bouw, tajik ren ovatie, piping en turn-key projecten in de (petro-) chemische industrie. Vonk onderscheidt zich door de integrale en multidisciplinaire aan pak van (complexe) projecten waarbij de klant alle zorg uit handen wordt genomen van het ontwerp tot het ingebruikstellen van de installatie. Het succes van Vonk is gebaseerd op innovatieve oplossingen (maatwerk), een hoge veiligheidsstandaard, betrouw baarheid en een slagvaardige projector ganisatie. De bedrijfscultuur wordt gekenmerkt door een open en collegiale sfeer, waarin medewerkers volop de ruimte krijgen voor eigen initiatief en verantwoordelijkheid. De organisatie is compact met korte communicatielijnen waarbij flexibiliteit en denken in oplos singen centraal staan. Vonk Industrial Contracting B.V. is succesvol en dat vertaalt zich in een gestage groei van de orderportefeuille en grotere en com plexere projecten. Kom naar onze op 12 februari 2011 van 10.00 tot 14.00 uur Wij zoeken niet enkel HTS'ers maar tevens ervaren personeel voor diverse technische functies. Projectcoördinator/calculator Constructeur/tekenaar E&l Engineer Rekenaar staalconstructies en pijpleidingsystemen (Hoofd)uitvoerder(s) tankbouw (Hoofd)uitvoerder(s) piping Bij Vonk krijg je volop ruimte om jezelf en je carrière te ontwikkelen. Hierin wordt je door ons gestimuleerd, ondersteund en begeleid. Wij hechten grote waarde aan de permanente ontwikkeling van onze medewerkers. Dit doen we o.a. door interne c.q. externe opleidingen, coachingen praktijkgerichte trainingen. Uiteraard kun je bij ons rekenen op een pakket solide arbeidsvoorwaarden waaronder een auto van de zaak. Ben jij die proactieve, hands-on HTS'er die graag meedenkt en niet bang is om verantwoording te nemen? Neem dan contact met ons op! Je kunt je reactie mailen naar: kholswilder@vonkservices.nl t.a.v. Krista Holswilder. Tevens komen wij graag in contact met trainees. Voor meer informatie hierover kun je bellen met 0187 49 36 50. Ter versterking van de interne organisatie zijn we op zoek naar: voor de volgende functies: Vonk Industrial Contracting B.V. Delta Industrieweg 5 3251 LX Stellendam T +31 (O) 187 49 36.50

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 16