12H3 ruim baan voor vakmannen Tramper Maintenance (Optimalisatie) Engineer CNC frezers m/v CNC draaiers m/v leerlingen metaalbewerking m/v Metaalbewerking www.trampermetaal.nl Mercuri Urval Toe aan een nieuwe uitdaging? 4 Leden van de Raad van Toezicht (m/v) Secretaresse College van Bestuur www.respont.nl zaterdag 29 januari 2011 Tramper Metaalbewerking produceert machine-onderdelen voor diverse opdrachtgevers en is de hofleverancier van trampertechnology. De vraag naar onze producten groeit. Ruim baan voor nieuwe collega's! Ben jij die enthousiaste vakman die onderdelen gaat produceren op onze Hermie 5-assigefreesbanken? Dan wachtje een boeiende en afwisselende baan! Vacature: tm-10001 Ben jij de vakman die op de CNC-machines met Mazatrol-besturing, hoogwaardige eindproducten aflevert? Dan hebben wij voorjou een uitdagende baan. Vacature: TM-10002 Wiljij wat bereiken in je vak? Wij investeren graag in gedreven vakmannen in spé. Je krijgt bij ons de mogelijkheid je verder te ontwikkelen op je vakgebied. Vacature: TM-10003 Check de websites Je wilt vast meer weten over ons bedrijf. Kijk voor de complete informatie op: www.trampermetaal.nl en www.ttbv.nl. Solliciteren Zit jouw baan erbij? Stuur dan je sollicitatiebrief, met c.v. en vacaturenummer voor 11 februari a.s. naar Tramper Metaalbewerking bv, t.a.v. de heer P.C. de Goffau, Postbus 2,4430 AA 's-Gravenpolder. Of mail naar pdg@ttbv.nl. Air Liquide Large Industries is een --WAIR LIQUIDE onderdeel van de Air Liquide groep, de grootste yj wjindustriële gassenproducent ter wereld en tevens pro ducent van utilities zoals stoom en elektriciteit. Air Liquide heeft "state of the art" plants op de volgende locaties: Terneuzen: een luchtsplitsingsplant met een hoge automatiseringsgraad Bergen op Zoom: een complexe waterstof en koolmonoxide plant Rozenburg: twee waterstof en koolmonoxide plants en drie warmtekrachtcentrales Pernis: twee nieuwe warmtekrachtcentrales (stoom en elektriciteit) Door de groei van de organisatie is er ruimte ontstaan voor de aanstelling van eert (m/v) gedreven kartrekker met implementatiekracht De functie Je werkt mee aan de verdere professionalisering van de maintenance werkprocessen op de plants in Terneuzen en Bergen op Zoom. In de eerste plaats word je verantwoordelijk voor het versneld implementeren en optimaliseren van bestaande en nieuwe standaard werkmethoden. Tevens word je key-user van het asset lifecycle and Maintenance Management systeem (Maximo). Verder ben je aanspreekpunt en aanjager van alle actiepunten die voortkomen uit bijvoorbeeld audits en RCA's. In al deze rollen beweeg je je op een interessant speelveld met internationale richtlijnen en lokale uitdagingen. Je zorgt voor kennisoverdracht en draagvlak bij je collega's en helpt ze actief mee om de professionaliseringsslag te maken. Je rapporteert aan de Maintenance Manager die je bij afwezigheid ook vervangt. Gevraagd Je hebt een afgeronde technische opleiding op minimaal hbo-niveau, bijvoorbeeld hts werktuigbouwkunde. Verder heb je enkele jaren werkervaring opgedaan binnen een vergelijkbare industrieel complexe omgeving, het liefst binnen de maintenance discipline. Je hebt recente ervaring met veranderingstrajecten in de rol van projectleider of kartrekker en kunt daardoor vlot aan de slag. Je beschikt over een enthousiaste en verbeteringsgezinde grond houding en hebt leiderschapskwaliteiten: Oog voor processen, mensen en resultaat. Denker en doener die midden in de operatie staat zonder het overzicht te verliezen. Je wilt wat laten zien en bent leergierig. Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Woonachtig op bereisbare afstand van één van de plants. Air Liquide biedt Doorgroeimogelijkheden binnen een organisatie die ambitie en kwaliteit waardeert. Air Liquide is kerngezond, solide en investeert in haar mensen. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Herken je jezelf in dit profiel? Solliciteer dan nu via www.mercuriurval.nl. De vacature is te vinden via zoekterm 'Air Liquide'. Neem voor meer informatie contact op met Carmen Adams, Recruiter Mercuri Urval, via telefoonnummer 033 - 450 1408. Kijk ook op www.airliquide.nl. Stichting Respont is een stichting met acht scholen: voor speciaal basisonderwijs, voor praktijkonderwijsCVO) en voor speciaal basis- en voortgezet onderwijs aan zeer moeilijk opvoedbare kinderen, met een dienst voor ambulante begeleiding. Met 500 medewe- kers die voor 1800 leerlingen werken is Respont één van de grootste schoolbesturen van Zeeland. We kiezen ervoor om samen met 'gewone' scholen passend onderwijs te bieden aan alle leerlingen, daarin ligt voor onze scholen en de stichting het perspectief. De onderwijskaart komt er de komende jaren anders uit te zien! Tegelijk professionalise ren wij het bestuur, het beleid, de kwaliteit en de bedrijfsvoe ringvan de scholen. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. In verband met de omzetting van klassiek bestuur naar Raad van Toezicht zijn wij met ingang van 1 maart 2011 op zoek naar Tevens zijn wij op zoek naar een Meer informatie en de volledige vacaturetekst kunt u vfnden op onze website www.respont.nl onder het kopje 'vacatures' of u kunt contact opnemen met de voorzitter van het bestuur, mw. L. Poppe-de looff, of de algemeen directeur, dhr. IJ. de Reu. Beiden zijn te bereiken via tel. 06-20430733. Uw schriftelijke reactie, met motivatie en CV, kunt u vóór 12 februari aanstaande zenden aan Stichting Respont ter attentie van de voorzitter van het bestuur, mw. L. Poppe- de looffPostbus 313, 4330 AH Middelburg of per e-mail: info@respont.nl Meer informatie vind je op onze website ■,e0 Uticon engineering consultancy helpt opdrachtgevers hun ambities te realiseren door inspirerende, leef- en werkomgevingen te creëren die harmonieus zijn afgestemd op de behoeften van mens, milieu en maatschappij. Concreet richten wij ons op het meedenken en meewerken aan de ontwikkeling en verbetering van productieprocessen, utilities, procesinstallaties en gebouwen. Ons speerpunt is de voedingsmiddelenindustrie. Om hier nog beter invulling aan te kunnen geven zoeken wij een: Projectleider Industriële Projecten (locatie Yerseke) Functieprofiel Spreken techniek, communicatie, teamwork en voedingsmid delen jou aan? Dan is deze functie je op het lijf geschreven. In deze veelzijdige functie stuur je je eigen projectteam aan en ben je eindverantwoordelijk voor het resultaat van je project en je projectteam. Functie-eisen - Je hebt een afgeronde HBÓ opleiding WTB - Je hebt ervaring of affiniteit met het uitvoeren van projecten in de voedingsmiddelenindustrie - Je bent commercieel en communicatief vaardig Informatie en solliciteren Neem voor meer informatie contact op met de heer Leen de Kluiver (divisiedirecteur) op 06-51344429, of kijk op www.uticon.nl. Je sollicitatie met CV en uitgebreide moti- vatiebrief kan je sturen naar mevrouw Marloes Janknegt (recruiter) via m.janknegt@uticon.nl of per brief naar Uticon, t.a.v. M. Janknegt, postbus 122, 4400 AC Yerseke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 14