Machinist voor: Zwemonderwijzer {1® uur per week) 32 banen Bouwbedrijf Joziasse b.v. SERVICE-MONTEUR Mobiele graafmachine Wiellaadschop versluis willeboer Haatyvcrlc U* Vacature bij de gemeente Goede'reede zaterdag 29 januari 2011 Q JobTrack.nl Gevelmonteurs beglazing, kunststof- en aluminium kozijnen Wij zoeken: Iemand met ervaring, technisch inzicht, een klantgerichte instelling en een gezonde werklust Tevens dient men in het bezit te zijn van een rijbewijs B en VCA certificaat. Wij bieden: Een afwisselende functie in de gehele regio Zeeland, een goed salaris en overige arbeidsvoorwaarden, prettige collega's en een leuke werksfeer. Uw schriftelijke sollicitatie of telefonische reactie graag binnen een week na verschijning van deze advertentie. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.versluisenwilieboer.ni GUIUAM-HOEK (opgericht in 1947) is een groeiende onderneming met een no-nonsense mentaliteit. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij met spoed op zoek naar: De Sinkegroep uit Kruiningen is een toon aangevend bedrijf binnen de Zeeuwse aannemerij op het gebied van sloop, grondverzet, aanneming gww, transport en recycling. Ons uitgebreid machinepark vraagt zeer regelmatig om aandacht van onze technische dienst. Daarom hebben wij op korte termijn plaats voor een ervaren die van aanpakken weet Wij bieden je een eigen service-auto, een goed salaris, een goede werksfeer en veel afwisselend werk. Informatie kun je opvragen bij Wilco Sinke (06 - 53383016). Interesse? Solliciteer dan binnen 10 dagen met een aan de directie gerichte brief. agrarisch loonwerk uitvoering van cultuur technisch grondwerk verhuur van (grondverzet) machines voor de GWW en de industrie transport verhuur/verkoop van betonplaten, dragline schotten en stalen rijplaten bemiddeling in vrijkomende partijgronden uit diverse werken van onze opdracht gevers. Het werkgebied is met name Zeeuws-Vlaanderen en Vlaams- België GUIUAM-HOEK is een door het SBW en Aequor erkend opleidings- bedrijf. Tevens zijn wij in het bezit van het VCA* en VKL* certificaat. GUIUAM-HOEK streeft naar een dienstverlening met een hoog kwaliteitsniveau. Wij zijn ervan overtuigd dat onze medewerkers een zeer, zoniet de belangrijkste rol hierin spelen, Voor GH - VERHUUR zoeken wij per direct: (voor Volvo L90 of Ahlmann met leveller) De werkzaamheden waarvoor je ingezet gaat worden bestaan voor het grootste deel uit activiteiten in de Grond- ,Weg- Waterbouw. Onze machines worden ingehuurd op de meest uiteenlopende klussen van onze diverse opdrachtgevers Je hebt ruime aantoonbare ervaring in het werken met een graafmachine of wiellaadschop. Zonder deze ervaring is het onnodig naar deze functie(s) te solliciteren Tot slot verwachten wij een goede motivatie en een nette mentaliteit. Hiertegenover bieden wij een leuke, open werksfeer met een prettig team collega's.... Uw sollicitatie met CV versturen naar: GUIUAM-HOEK, T.a.v. dhr. AJ. Guiljam, Wijckhuiseweg 1, 4542 RW HOEK Per E-mail kan ook naar: anthony@guiljam-hoek.nl Arnesteinweg 27 4330 EA Middelburg T 0118 - 62 90 56 E info@versluisenwilleboer.nl Industrieweg 5 4382 NA Vlissingen Telefoon 0118 - 41 78 73 Telefax 0118-41 78 99 E-mail contact@bouwbedrijfjoziasse.nl Door onze groeiende orderportefeuille voor schadeherstel en kleinschalige onderhoudswerkzaamheden hebben wij op korte termijn plaats voor een enthousiaste: HERSTELMANAGER UITVOERDER ONDERHOUD. Taken: Het opnemen, calculeren, coördineren en declareren van de meest voorkomende brand- en waterschades en kleinschalige onderhoudswerkzaam heden. Het maken van een wekelijkse personeelsplanning. 24 uur service dienst. Profiel: Ruime ervaring in uitvoering van bouwwerken, calculaties en plannen. Ervaring met Word, Excel en digitale werkzaamheden zoals bijwerken van de rapportages van lopende schades en communicatie met opdrachtgevers verzekeraars. Flexibel, gemotiveerd, stress bestendig en géén 8 tot 5 mentaliteit. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift., Wij bieden: Salarisindicatie op basis van bouw CAO UTA. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Graag ontvangen wij uw sollicitatie, uitsluitend schriftelijk, vóór 10 februari 2011 aan: Bouwbedrijf Joziasse b.v. T.a.v. R. Rommens Industrieweg 5 4382 NA Vlissingen Het werk J Het geven van zwemonderwijs is je primaire taak. Je houdt daarnaast ook toezicht op de bezoekers van het zwembad tijdens het recreatief zwemmen. In teamverband worden er initiatieven ontplooid met betrekking tot het organiseren van activiteiten en evenementen. Verder verricht je de bij de functie behorende schoonmaakwerkzaamheden. De werkzaamheden worden volgens rooster op wisselende tijden (ook op zaterdag) uitgevoerd. De eisen j Wij zijn op zoek naareen enthousiasteen praktisch ingestelde collega Je bent een teamplayer pur sang. Je hebt MBO werk- en denkniveau en je beschikt over de diploma's zwemonderwijzer of CIOS met aantekening zwemmen of een vergelijkbaar diploma. Daarnaast beschik je over een BHV en een EHBO diploma met reanimatie. Je bent klantvriendelijk en beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. De beloning Bij de gemeente Goedereede kennen we duidelijke verantwoordelijkheden. Er heerst een plezierige, open werksfeer. Je krijgt een arbeidsovereenkomst bij Sportservice Noord-Brabant. Zij zijn de formele werkgever, je wordt vervolgens uitgeleend aan de gemeente Goedereede. Het salaris is afhankelijk van opleiding en werkervaring en bedraagt maximaal 2.450,00 bruto (gebaseerd op een 36-urige werkweek). Daarnaast vormt een prima pakket secundaire arbeidsvoorwaarden de beloning voor deze functie, conform de CAO-sport. Solliciteren of meer informatie? Stuur je sollicitatiebrief met uitgebreide cv voor 11 februari aanstaande naar het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, bij voorkeur per e-mail. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met John Albrechts, wnd. bedrijfsleider zwembad (0187) 497746. Voor vragen over de werving en selectieprocedure kun je contact opnemen met Gert van Nieuwaal, beleidsmedewerker P&O (0187) 497785. Algemene informatie over het zwembad vind je ook op onze website, www.zuiderdiep.nl Nishoek 38a 4416 PE Kruiningen Telefoon 0113-382160 www.sinkegroep.nl De gemeente Goedereede koestert een aantal van de mooiste plekjes van Nederland. De uitgestrekte stranden van Ouddorp, het prachtige oude centrum van Goedereede, de haven van Stellendam en de mooie natuur van de Kwade Hoek: dit zijn de trekpleisters voor vele tienduizenden recreanten die jaarlijks de gemeente Goedereede bezoeken. 'Meer dan mooi' is een slogan die de gemeente Goedereede echter niet voor niets hanteert! Naast het behouden van het mooie cultuurhistorisch erfgoed speelt de gemeente Goedereede ook in op nieuwe ontwikkelingen. Bijna 100 betrokken medewerkers zijn bij de gemeente sprong wagen? werkzaam om hier hun steentje aan bij te dragen, help je mee? Ga jij de De organisatie van de gemeente Goedereede bestaat uit twee sectoren (publiekzaken en grondgebiedzaken) en een stafafdeling (bestuurs-en managementondersteuning). Het zwembad van de gemeente valt onder de sector publiekzaken en is gevestigd in Stellendam onder de naam Zwembad 't Zuiderdiep. «llgjjjl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 110