SWM Vacature PLAATWERKER Eetcafé de Optimist 44 banen HAKVOORT Ondernemende marketeer (40 uur) ENGINEER E ELEKTROMONTEUR Servicecoördinator m/v Poland Poppe Zelfstandig werkend kok m/v zaterdag 29 januari 2011 O JobTrack.nl 2feg*tSII1n Promotie Zeeland Delta is een zoektocht begonnen naar een gedreven en enthousiaste Wij zijn een jonge groeiende organisatie die niets liever doet dan toeristen verleiden om naar Zeeland te komen. Wij zoeken een marketeer die ondernemend is en mede verantwoordelijk wil zijn voor toeristische marketing van Zeeland, je werkt mee aan het vullen van de projectportefeuille en begrijpt de behoefte van de consument of de opdrachtgever, je bedenkt en realiseert - in samenwerking met het bedrijfsleven, VW's en'overheden - creatieve, eigentijdse en effectieve marketingstrategieën voor uiteenlopende campagnes, je meet, volgt en analyseert marktontwikkelingen en speelt hier proactief op in. Wij vragen je om je academische of HBO werk- en denkniveau en je ervaring (minimaal 3 jaar) volledig uit de kast te halen. Het ontwikkelen van vernieuwende en effectieve marketingacties, samenwerken met ondernemers en uiteenlopende opdrachtgevers én het verwerven van nieuwe projecten maken je niet zenuwachtig. En als nieuwe mediavormen zoals mobiele applicaties en social media voor jou geen geheimen kennen, grijp dan direct je toetsenbord om ons te mailen. Wij bieden je eer en glorie, een werkplek in het sfeervolle Domburg, elke maand salaris en een fantastisch product om te vermarkten. Maar vooral zeer gevarieerde en uitdagende marketingprojecten in een enorm dynamische omgeving. Meer informatie over deze vacature is verkrijgbaar bij Patrick Polie (directeur a.i.) via 0118-587707 of p.polie@vwzeeland.nl. Wij ontvangen je sollicitatiebrief met CV bij voor keur digitaal op bovenstaand e-mailadres. Reageren kan tot 18 februari 2011. Is 40 uur teveel? De VW Walcheren Noord-Beveland heeft een soortgelijke vacature be schikbaar vooT 24 uur per week. Voor sollicitaties of meer informatie kun je terecht bij Carla Schönknecht (directeur) via 06-51080973 of c.schonknecht@wvwnb.nl. www.promotiezeelanddelta.nl Zebra Industrial Projects BV is een ingenieursburo en installatiebedrijf voor industriële automatisering, instrumentatie en energietechniek. Onze klanten zijn energiecentrales, de (petro)chemie, foodsector, machinebouwers, water- en slibzuiveringen en vele anderen, waaraan bedrijfsklare installaties worden geleverd, vanaf ontwerp tot en met de nazorg op gebied van verdeelinrichtingen en besturingsinstalla ties met PLC, DCS en SCADA technieken. Zebra Industrial Projects is gevestigd te Goes en heeft een zusteronderneming in Indonesië. Het bedrijf is IS09001 en VCA gecertificeerd INDUSTRIAL PROJECTS Wij zijn op zoek naar collega's om ons team te versterken en hebben de volgende vacatures: Wij vragen van u: - Een flexibele instelling - Klantvriendelijkheid - Servicegerichtheid - In bezit van rijbewijs B Wij bieden u: - Goede salariëring volgens CAO metaal/elektro - Zelfstandigheid met verantwoordelijkheid - Een uitdagende, afwisselende baan binnen een stabiel en groeiend bedrijf - Een werkomgeving met een open werksfeer Spreekt deze mogelijkheid je aan, stuur dan per omgaande een brief met CV aan: Zebra Industrial Projects BV Postbus 154, 4460 AD Goes. Of per mail zebra@zebra-nl.com. Nadere informatie betreffende deze vacatures is te verkrijgen onder nummer 0113-251811, Dhr. C. Mijnders, Hoofd Projecten. Wanneer je ons enthousiaste team van medewerkers zou vragen wat ze het meest aanspreekt in hun werk, dan is dat ongetwijfeld de prettige sfeer en de no-nonsense cultuur. Werken bij Hakvoort Professional voor afwisseling en een grote mate van zelfstan digheid binnen een jonge en gezonde onderneming. Met zes vestigingen in Nederland zijn wij toonaangevend totaalleverancier binnen de horeca non-food sector en richten wij ons op kwaliteit, innovatie en expansie. Onze zeer gevarieerde klantenkring en het uitgebreide assortiment horeca-apparatuur zorgen ervoor dat geen dag bij Hakvoort Professional hetzelfde is. Zo blijven onze medewerkers geïnspireerd en gericht op kwaliteit en innovatie. Als ambassadeurs voor Hakvoort Professional streven zij naar een duurzame relatie met onze afnemers. Hierbij zijn hun kennis van zaken, aandacht en inlevingsvermogen onontbeerlijke eigen schappen. In totaal zijn binnen ons bedrijf 270 mensen werkzaam in een breed scala van functies. Wij hebben op onze vestiging in Vlissingen de volgende vacature: Functie Na een gedegen inwerk en opleidingsperiode krijgt u de verantwoordelijkheid over Het aannemen en klantgericht inplannen van storingen en werkzaamheden. Het motiveren en stimuleren van de mensen binnen de technische dienst. Het samen met het team optimaliseren van het serviceniveau. Het begeleiden van monteurs bij het zoeken naar innovatieve oplossingen en uitdagingen. Het bestellen van onderdelen t.b.v het uitvoeren van reparaties en klanten. Het verzorgen van de administratieve afhandeling van de TD. Het aanbieden van onderhouds abonnementen en klanten hierover adviseren. Het (technisch) adviseren en ondersteunen van de collega's van andere afdelingen. Profiel Voor deze veelzijdige functie zoeken wij een samenwerkende collega die: doortastend, accuraat en initiatieven toont een technische opleiding heeft gevolgd commercieel aangelegd is een zeer flexibele instelling heeft Werkzaamheden Binnen de organisatie wordt gewerkt op de afdeling service waar de repa raties en onderhoud wordt verwerkt voor allerlei soorten bedrijven waar gekookt wordt, van Legerkazerne tot Vakantiepark van Pizzeria tot MC Donalds en van Bedrijfsrestaurants tot Top Hotelketens, en hiervoor gaat u de begeleiding doen. Opleiding IJ heeft de mogelijkheid om zowel interne als externe opleidingen te gaan volgen waarbij u de kennis welke benodigd is voor de functie zich eigen kunt maken. Ook heeft u de moge lijkheid om verdere opleidingen te volgen, zodat u zich kan blijven ontplooien binnen onze organi satie. Uiteraard bieden wij u de mogelijkheid om uw huidige studieovereenkomst over te nemen! Salaris Uw salaris is afhankelijk van uw kwaliteit en ervaring waarbij u de mogelijkheid heeft om in één van de volgende categorieën te worden ingedeeld: aankomend servicecoördinator servicecoördinator Wij bieden Een inspirerende, zelfstandige vrije baan in een groeiende en innovatieve organisatie. Voor het project Buurtbemiddeling komt Stichting Welzijn Middelburg (SWM) graag in contact met gedreven kandidaten voor de functie van: Coördinator Buurtbemiddeling m/» sector Vlissingen HBO-niveau 20 uur per week Alle informatie over de vacature kun je vinden op onze website www.welzijnmiddelburg.nl Voldoe je aan het profiel en ondersteun je onze missie: 'Samen komen we er wel uit"? Dan zien wij jouw sollicitatie graag tegemoet per mail (j.sprangers@welzijnmiddelburg.nl) voor 12 februari aanstaande. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Ben jij een professionele en enthousiaste plaatwerker? Beschik je tevens over leidinggevende capaciteiten? Heb je ervaring in de branche, een flexibele instelling, teamgeest en ben je stressbestendig? Dan heeft Schadeherstel Roland Poppe je wat te bieden: Schadeherstel Roland Poppe biedt naast de voorwaarden die geiden voor de CAO klein metaal, een prettige collegiale werksfeer en een enthousiast team, een goed salaris en opleidingsmogelijkheden. Stuur je motivatie inclusief je CV naar: Schoolstraat 24 4354 AK Vrouwenpolder Of bel: 0118-596 262 of 06-538 954 05 EEN EERLIJKE PRIJS VOOR KWALITEIT SINDS 1996 Voor deze afwisselende functie vragen wij: Een minimum leeftijd van 18 jaar. Een flexibele en gastgerichte instelling. Wij bieden u: salaris volgens horeca Cao. gezellig team collega's, volop kansen je zelf te ontplooien. Geïnteresseerd in deze functie reageer dan bij voor 14 februari schriftelijk of per e-mail. VOF "de Optimist", t.a.v. Dhr M.Gunst Sluisplateau 30b 4424 BK Wemeldinge e-mail info@eetcafedeoptimist.nl Aquisitie near aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. Meer informatie? Neem contact op met de heer M. de Roos, telefoonnummer: Hakvoort Professional Zeeland B.V.industriepark A6, Platinaweg 21,8304 BL, EMMELOORD Solliciteer direct via www.hakpro.nl Secundaire arbeidsvoorwaarden U mag naar eigen keuze uw pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden samen stellen. Sfeer proeven U bent altijd van harte welkom om na afspraak vrijblijvend onze vestiging in Vlissingen te bezoeken. Als na het sollicitatiegesprek de wederzijdse intentie bestaat om met elkaar verder te willen gaan, bestaat voor U de mogelijkheid om met een collega samen een dag proef te draaien en het bedrijf en uw werkzaamheden te leren kennen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 106