All Inclusive aan de Turkse Rivièra Stijlvol cruisen over de DONAU KRAS.) vrijdag 28 januari 2011 8-daagse reis in super de luxe 5 sterren hotel www.pzc.nl/webwinkel PZC categorie reizen (zonvakanties) Prachtige kust, gezellige badplaatsen, bergachtig groen achterland, historische steden, wellness, luxe comfort. Geniet samen of met hele gezin van deze 24-uurs All Inclu sive aanbieding naar de zonnige Turkse Rivièra. Renaissance Antalya Beach Resort Spa Dit fantastische hotel staat garant voor de allerhoogste vorm van service, comfort en gastvrijheid en is geschikt voor jong en oud. Niet voor niets scoort deze accommodatie een 9,3 op Zoover! Paloma Renaissance ligt direct aan het strand van de badplaats Kemer. De enorme groene tuin zorgt voor rust en ruimte. Geniet van de open air jacuzzis', sauna's en stoomba den, een ontspannende massage en tal van activiteiten. Ook op culinair gebied ontbreekt het u aan niets: heerlijke wijnen uit exclusieve privé wijngaarden, tropische cocktails en verse sappen. In de verschillende restaurants smult u van de lekker ste vis- en seafood gerechten, Mediterraanse, grill en lokale specialiteiten, en versgebakken delicatessen in de Patisserie. Het arrangement is inclusief: Retourvlucht Amsterdam-Antalya metArkefly Luchthaven en brandstofheffing Transfer van de luchthaven naar het hotel en v.v. 7 overnachtingen o.b.v. 24-uurs All Inclusive: ontbijtbuffet, lunchbuffeten diner (buffet of a la carte) snacks en midnight snacks vers fruit locale alcoholische drankjes, bier, fris, koffie thee (sport) activiteiten animatie stoombad, sauna,Turks bad, zwembad Lezersprijs*: vanaf 395,- p.p. 'prijs is vanafprijs per persoon per arrangement, op basis van 2 personen per kamer en geldig op een beperkt aantal data. Prijs is exclusief calamiteitenfonds 2,50 per boeking en administratiekosten: 15,- per online boeking; 27,50 per reisbureauboeking. Het arrangement is geldig t/m 31 oktober 2011. Vertrek t/m maart op di en vr, dagelijks in de zomer. Boeken vóór 15 maart! Meer informatie en boeken Voor meer informatie en boekingen zie webwinkel. U kunt ook bellen metArketel. 079-3165943 of 0900-8847 (0,15 pm), of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener Antalya aan bieding. Op deze reis zijn de ANVR en SGR voorwaarden van toepassing. I Heerlijk cruisen over de legendarische Donau... Dit is uw kans! Deze afwisselende cruise brengt u naar de mooiste steden van Midden-Europa. Wat dacht u van de statige hofstad Wenen, de trotse Hongaarse hoofdstad Boedapest en de nog veelal onbekende Slowaakse hoofdstad Bratislava? Onderweg passeren we de beroemde Donauknie en het prachtige wijngebied de Wachau. U boekt deze reis al vanaf slechts 849,- per persoon. Hierbij zijn o.a. verblijf aan boord van het MS My Story****, ontbijt, lunch, diner, koffie/thee-uurtje, een welkomstcocktail, Captainsdinner én stadswandeling in Passau inbegrepen. En wanneer u, als lezer van deze krant, met de actiecode WEG40008 boekt, krijgt u 100,- korting bij 2 personen! Uw cruise in 't kort Dag 1: vanaf Rotterdam, Utrecht en Eindhoven rijden we met de bus naar Zuid-Duitsland voor diner en overnachting. Dag 2: we vervolgen onze reis naar Passau, waar we rond 16.00 uur zullen inschepen op het MS My Story. Dag 3: op naar het kleine stadje Melk, wereldberoemd om het indrukwekkende 18e-eeuwse benedictijnen klooster. Dag 4: ontdek Wenen met haar vele bezienswaardigheden! Breng zeker een bezoek aan het paleis Hofburg, de Staatsopera en de barokke Karlskirche. Dag 5: vandaag staat Boedapest op het programma. Deze stad, die door de Donau verdeeld wordt in de stadswijken Boeda en Pest, bruist als iedere vergelijkbare wereldstad! Dag 6: we bereiken de prachtige Donauknie met als hoogtepunt de barokstad Esztergom. Deze oude stad staat bekend om zijn reusachtige basilieken het Koninklijk Paleis. Dag 7: op naar Bratislava! Deze historische stad biedt een boeiend centrum met tal van barokke, gotische gebouwen. Dag 8: we varen naar Wachau door de mooie vallei met mooie wijnstadjes op de oevers. Dag 9 10: in de ochtend maakt u na de ontscheping een stads wandeling door Passau (inbegrepen). In de middag volgt de busreis naar Zuid-Duitsland en aansluitend de busreis naar Nederland, Aanrader: excursiepakket slechts 149,- p.p.! In dit pakket zijn de volgende excursies zijn inbegrepen: rondrit door het wijngebied de Wachau, excursie naar de Donauknie en barokstad Esztergom, bezoek aan het Stiftklooster in Melk en stadstours door Boedapest, Bratislava en Wenen. Vertrekdata LR 32.418 Vrijwel wekelijks op zondag, van 15/5 t/m 2/10 prijs lezersprijs 10 dagen vanaf €849,- vanaf€799,-* prijzen p.p., o. b. v. 2 personen in hoofddek hut achter. Inclusief: vervoer Nederland-Passau v.v. per comfortabele touringcar, hotelovernachtingop heen-enterugreisincl. ontbijten diner,7overnachtingen en ontbijt, lunch en diner aan boord van het MS My Story, koffie/thee-uurtje of middernachtsnack, welkomstcocktail, Captainsdinner, entertainment aan boord en stadswandeling Passau. Exclusief: niet genoemde maaltijden en drankjes, excursies en entreegelden, fooien, reis-en annuleringsverz., res.kosten 17,50 per boeking (verplicht) en bijdrage Calamiteitenfonds €2,50 per boeking van max. 9 pers. (verplicht). Iets meer luxe? Maak dan deze cruise met het 4-sterren schip MS Fidelio! Ook deze reis is te boeken met de lezerskorting op het reisnummer LR 32.419 en actiecode WEG40008. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, of bel met KRAS.NL tel 0900 - 9697 (0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR 32.418 (MS My Story) of LR 32.419 (MS Fidelio) en actiecode WEG40008 waarom zou je meer betale www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen/cruises Supercomplete 10-daagse reis incl. cruise per MS My Story***+ vanaf 799,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 46