Colofon Ovarladan Leuntje van Vaardegem y 'èttmVdtt Vrijwilligers gezocht amilieberiejhteri 32 I familieberichten vrijdag 28 januari 2011 IDensenlinq.nl ALGEMENE KENNISGEVING Op 24 januari 2011 is overleden Wim C. Adriaansen op de leeftijd van 64 jaar. We hebben hem op 27 januari jl. in besloten kring begraven op de Algemene Begraafplaats te Middelburg. Namens de familie: P.L. Adriaansen Boslaan 6 5981 XD Bunnik Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en tante weduwe van Willem Duininck eerder weduwe van Levinus Hendrikse Westkapelle, 17-8-1913 t Westkapelle, 23-1-2011 Ina Jaap en Wilma Simon t en Jo Ria en Guust Ina en Tammfe Correspondentieadres: De Savornin Lohmanlaan 9 4571 KH Axel De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze speciale dank gaat uit naar de Extramurale zorg van "De Weistede" te Axel en het personeel van Woonzorgcomplex 'Kreek7 te Westkapelle voor hun toewijding en liefdevolle zorg. Heden bereikte ons het droevige bericht van het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde vrijwilligster mevrouw Cokkie Hopmans Als vrijwilligster heeft Cokkie zich jarenlang ingezet voor de cliënten van Zorggroep Ter Weel. Haar warme betrokkenheid zullen we missen. We wensen haar familie veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers en vrijwilligers locatie Ter Weel Goes Raad van Bestuur Zorggroep Ter Weel Mw. drs. J.A. Traas Wij hebben kennis genomen van het overlijden van Dhr. V. Irgören Wij gedenken de vader van twee van onze leerlingen met waardering en wensen familie, vrienden en andere nabestaanden veel sterkte. Namens CBS De Zevensprong Zodat ik kan gaan tot Gods altaar, tot de God mijner jubelende vreugde, en U love met de citer, o God, mijn God Psalm 43:4 Na een werkzaam leven en een, met goede zorg en liefde omringd, 15-jarig verblijf in Zorgcentrum "Poelwijck" is nog onverwacht overleden onze hoogbejaarde tante en oudtante Janna de Jonge (Tante Jannie) in de gezegende leeftijd van 94 jaar. Namens de familie A. van de Guchte-Simonse 's-Heer Arendskerke, 26 januari 2011 Zorgcentrum Poelwijck Correspondentieadres: Saffier 67,2651 SZ Berkel en Rodenrijs U bent welkom voor het bijwonen van de rouwdienst op dinsdag 1 februari om 13.45 uur in de "kleine zaal" van Zorgcentrum Poelwijck aan de Slotstraat 15 té 's-Heer Arendskerke. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis bent u weer welkom in voornoemde zaal voor een afsluitend samenzijn. Want de mens gaat naar zijn eeuwig huis en het einde zal vrede zijn. Na vele jaren in ons midden te zijn geweest hebben wij nu afscheid moeten nemen van onze geliefde oudste schoon zus en tante Johanna Catharina Vader-van Sluijs Oost-Souburg: Middelburg: Middelburg: Middelburg: Middelburg: Middelburg: Middelburg: Oost-Souburg: Middelburg: Middelburg: Middelburg: Middelburg: T. Houkamp-Vader t J. Houkamp f F.S. Meliefste-Vader f C. Meliefste t J. Vader f C. Vader-Janse f A.C. Vader f E. Barentsen-Vader C. Barentsen t A.J. Vader S. Vader-van Sluis t A. Vader J.A. Vader-van der Weel C.A. Melse-Vader t J. Vader E. V ader-Geschiere A. Vader P. Davidse-Vader L. Davidse A.J. Kosten-Vader W. Kosten t Neven en nichten Middelburg, 27 januari 2011 Wat een groot verdriet kwam er in ons leven toen we plotseling afscheid moesten nemen van mijn lieve man, onze onvergetelijke papa en trotse opa Arie Broere De leegte die hij achterlaat is groot, het gemis blijft. Maar het is een troost te weten dat Arie zo geliefd was en we voelen ons gesteund door de vele blijken van medeleven die we van u mochten ontvangen. Hartelijk dank daarvoor. Wil Broere-Harthoorn Suzanne en Harald Hannah Leonie Gertjan Eefje en Cyrille Kerkwerve, januari 2011 Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en (over-)opa Jan Verduijn willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons bijzonder goed gedaan. Hartelijk dank daarvoor. L. Verduijn-Beukelman kinderen en (achter-)kleinkinderen Fregatstraat 35 4401 JE Yerseke Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven tijdens de moeilijke laatste levensfase, de grote belangstelling en de vele kaarten die wij ontvangen hebben na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa Pieter van der Weele Piet P.H. van der Weele-Klink Theo en Aldy van der Weele-Redder Rini en Froukje van der Weele-Keller Wilma en Wilma Brouwer-van der Weele en kleinkinderen Zierikzee, januari 2011 voor terminale en palliatieve zorg Een bijdrage leveren aan het verbeteren van de kwaliteit van het leven van cliënten en hun naasten die te maken hebben met een levensbedreigende aandoening? naar www.zorglaatstefase.nl Deze campagne is mede mogelijk gemaakt door de Provincie Zeeland Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden fin uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernjfiuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar opwww.mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32