Letterbakken vol kleurige kralen Hoeveel kralen telt u in deze pot? donderdag 27 januari 2011 Sint-Annaland Stichting Tholen Rockt houdt in samen werking met café An De Slööve een jam sessie met open podium. Café An De Slööve, 20.00 uur ZONDAG 30 JANUARI Ritthem Winterwandeling met Jos Broeke en Leo de Visser rondom Ritthem met anekdo tes over de omgeving. Erwtensoep na. Start dorpshuis Ons Dorpsleven, Dorps straat, 13.30 uur. DINSDAG 1 FEBRUARI Middelburg Prof. dr. A.A. Clement houdt een lezing over muziek als communicatiemiddel. De lezing is getiteld De componist als ver tellen muzikant, medicus, mathematicus of meer? Aula Zeeuwse Bibliotheek, 16.00-18.00 uur Nieuwerkerk Herdenking watersnoodramp 1953. formeel samenzijn in het Watersnoodmu seum. Sirjansland Herdenking Watersnoodramp 1953. Be graafplaats Sirjansland, vanaf 8.55 uur. Aansluitend bijeen in verenigingsgebouw. Zierikzee Jaarvergadering Ouderraad Pontes Pieter Zeeman; thema Alcohol en jongeren. Pontes Pieter Zeeman, 19.30 uur *Start cursus binnenhuisarchitectuur Zeeuwse Volksuniversiteit. MFC, 19.30 uur. WOENSDAG 2 FEBRUARI Goes Kinderen tussen de 7 en 12 jaar kunnen braakballen van kerkuiken uitpluizen. Oude tandenborstel mee; aanmelden: 0113- 252628. MEC de Bevelanden, Hollandse Hoeve, 14.00 uur Zierikzee Start cursus Kunstenaars in Zeeland Nieuwe Kerk, 20.00-21.30 uur. Monument Watersnoodmuseum Algemene begraafplaats, 13.30 uur. Voor af bijeenkomst in Ons Dorpshuis. Ouwerkerk Herdenking Watersnoodramp 1953. Bij de caissons om 11.00 uur. Na afloop in- Ook deelnemen aan een workshop? 't Kralen- hoekje stelt twee plaat sen beschikbaar voor degene die raadt hoeveel kralen er in een pot zitten. Die pot staat tot donderdag 3 februari in de winkel in het Sint Jacobstraatje 7 in Vlissingen. Antwoorden kunnen worden ge stuurd naar info@kijkhoekje.nl of ter plekke worden achtergelaten. goed antwoord wisten op de vraag van welk merk de antieke altsaxo foon is die bij muziekwinkel Mu- sicsande in Oostburg in de etala ge staat. Het juiste antwoord is Henri Sel- mer. De altsaxofoon stamt uit 1924. De Franse instrumentenma kerij bestond toen al bijna veertig jaar, en is nu nog steeds een toon aangevende fabrikant van muziek instrumenten. Mevrouw Goossens mag bij Mu- sicsande aan de Brouwerijstraat in Oostburg een cadeaubon van 15 eu ro ophalen. De prijsvraag van vorige week is gewonnen door mevrouw Goos sens uit IJzendijke. Zij was één van de bijna vijftig mensen die een Laatst was er ook een modeont werper die een jurk wilde maken van facetkralen. En zelfs een zwaardvechter die kralen nodig had voor zijn rol als tijdreiziger." Bij 't Kralenhoekje kun je kant-en-klare kettingen kopen, maar je kunt ook alles inslaan om thuis creatief bezig te zijn. Of je doet de technieken op tijdens een workshop en houdt er een leuke hobby aan over. Zo doen de mees ten dat. Het is immers nog heel be taalbaar ook. Wees wel gewaar schuwd, zegt Chantal met een glimlach. „Sommigen komen hier elke week."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 65