sport 127 wel eentje die wint' Tafeltennissers SAR wagen nieuwe poging 'Kris-Kras door Zeeuws-Vlaanderen' worden zij in de schijnwerpers gezet. Vandaag in deel 35: Nellie de Koeijer. Geslaagd debuut voor Mark van Bommel Kerkhove haalt kwartfinale in dubbel Badmintontoernooi Rillandia Smashers Scandinavische steden 798,- Oostelijke Middellandse Zee incl. Egypte cruisewinkel.nl donderdag 27 januari 2011 GENUA Mark van Bommel en Urby Ema- nuelson kunnen terugkijken op een geslaagd debuut bij AC Milan. Beide Nederlanders speelden giste ren het hele bekerduel van hun nieuwe club bij Sampdoria. AC Mi lan won met 1-2, dankzij twee doel punten van aanvaller Alexandre Pa- to. Emanuelson bereidde het twee de doelpunt van de Braziliaan voor. Emanuelson droeg een shirt met nummer 28. Van Bommel is de nieuwe nummer vier van de koplo per van de Serie A. MIDDELBURG Tennisster Lesley Kerkhove uit Zie- rikzee heeft in het vrouwendubbel spel de kwartfinales gehaald van het Future-toernooi in Kaarst (Duitsland). Samen met Sabine van der Sar won ze in twee sets (6-3 7-5) van het Zweedse koppel Osadchenko/ Wet- terstrom. In het enkelspel werd Kerkhove al in de eerste ronde uitgeschakeld. Ze trof het niet met de loting. Ze verloor van de als tweede geplaats te Poolse Anna Korzeniak: 6-4 6-3. door Koen de Vries MIDDELBURG - TTC Middelburg hoopt zaterdag in de eerste divisie met een fit team aan de voorjaars competitie te beginnen. De ploeg werd vorig jaar geteisterd door blessures en moest zes van de tien wedstrijden met een invaller aan treden. De schouderblessure van John Scott lijkt geheel genezen en met de knieproblemen van Wou ter van der Mark gaat het de goede kant op. TTC Middelburg eindigde vorig jaar als vierde en handhaafde zich daarmee op het op een na hoogste niveau van Nederland. Vooraf had de ploeg zich hoger ingeschat, vooral omdat dé Chinees Tan An- ran de gelederen kwam verster ken. Misschien ligt er nu een hoge re eindklassering in het verschiet, (ohn Scott is weer helemaal terug. Zondag haalde hij op het NK voor B-spelers de kwartfinales en een dag eerder dwong hij Tan Anran in de finale van de clubkampioen schappen tot het uiterste. Het werd 13-11 in de beslissende game voor de in Vlissingen studerende Chinees. Wouter van der Mark ondervindt weinig hinder meer van zijn me niscus. Hij traint weer helemaal mee, soms met wat aangepaste oe feningen. „Mijn knie is nog wel wat gevoelig", erkent de TTCM'er die zondag in de eerste ronde van het NK-B werd uitgeschakeld. „En ik mis nog ritme. Ik had tot zon dag bijna vier maanden geen wed strijden gespeeld." TTCM begint zaterdag met een thuiswedstrijd tegen Avanti, sa men met FvT favoriet voor de ti tel. Disnierats en Vriendenschaar lijken de degradatiekandidaten, TTCM en Dordrecht de outsiders. In de derde divisie wagen de man nen van SAR uit Kloosterzande een nieuwe poging om kampioen te worden. Positief is dat Dennis Verdurmen geen last meer heeft van een gebroken teen. lammer is dat de Zeeuws-Vlamingen net als vorig seizoen weer één heel sterke tegenstander hebben. „Falco uit Valkenburg degradeerde met liefst 45 punten uit de tweede divisie", heeft Johan *t Hooft geconstateerd. „Dat wordt een zware kluif" Der de speler is weer Simone de Klerk, die vaak voor de meeste punten zorgt. De vrouwen van SAR gaan voor handhaving in de tweede di visie. De ploeg zit niet erg ruim in zijn jasje, nu Anja d'Hondt vanwe ge problemen met haar ogen waar schijnlijk niet inzetbaar is en Lin- sey Boerdam na haar bevalling in oktober nog weinig trainingsuren heeft gemaakt. De ploeg zal het vooral met Chantal Remorie, Stefa- ■nie Fassaert en Liselotte Fassaert moeten doen. SAR speelde vorige week al de eerste wedstrijd. Tegen Tegelen werd met 8-2 verloren. KRUININGEN De badmintonclub Rillandia Smas hers houdt zaterdag het eerste Rei- merswaal LambWestontoernooi. Het evenement is bedoeld voor spe lers uit Zeeland en omgeving. Er staan drie onderdelen op het programma: mannendubbel, vrou- wendubbel en gemengd dubbel. Er is ook nog een recreantenklasse ge vormd. Het toernooi, dat in de Reimers- waalhal in Kruiningen wordt ge speeld, begint om negen uur 's morgens. Uw laatste kans voor 10% korting op alle zomercruises van MSC Cruises! Boek dus nu en pak die korting! Deze MSC aanbieding is slechts boekbaar t/m 31 januari 2011 en is geldig voor de Middellandse Zee cruises en de cruises vanuit Amsterdam. Rotterdam, Helsingborg, Kopenhagen, Skagen, Oslo, Rotterdam Holland America Line - ms Ryndam* Vertrek: 29 mei Duur: 8 dagen Rotterdam - Rotterdam Barcelona, Rome (Civitavecchia), Athene (Piraeus), Izmir, Alexandrie, Malta, Barcelona NCL Jade****+ Vertrek: 6 maart Duur: 13 dagen Inclusief vluchten vanaf Amsterdam v.a. 898,- Boek op cruisewinkel.nl Bel 020 421 11 15 Prijzen zijn vanaf, per persoon op basis van beschikbaarheid en wijzigingen, inclusief volpension, havengelden en lax. foto Peter Nicolai er ook zin in. Ik ga in een Town ship werken, op een schooltje voor kinderen die wees zijn, of op één of andere manier niet bij hun ouders kunnen zijn. Er wordt ge werkt met huismoeders, die ik moet helpen. Engels leren bijvoor beeld, of kinderen in bed doen. Ik heb een weblog (www.sannede- koeijer.be-more.nl), die automa tisch op mijn Hyves komt. Ik denk dat ik heel erg objectief mijn bele venissen zal beschrijven, maar aan de andere kant wil ik ook mijn ge voel beschrijven. Ik krijg van de or ganisatie een Zuid-Afrikaanse sim kaart, zodat ik goedkoper kan bel len. Ik zal het contact wel onder houden." ir haar familieleden, in het zonnetje gezet door volleybalvereniging Voorwaarts. je best hebt gedaan, dan kun je er niks aan doen. Trouwens, met zo veel familie, is er altijd wel een team dat wint." Voorwaarts nam tegelijk met de huldiging van oma tijdelijk af scheid van Sanne de Koeijer, die voor haar studie 'Sociaal pedagogi sche hulpverlening' tot eind april naar Afrika vertrekt. Met een oran je Boa, een oranje 'Zeeuws meisje hoed', typisch Nederlandse hap jes, Nederlandse en Afrikaanse vlaggetjes op cocktailprikkers en een shirt met foto's van haar team genoten zwaaide de Axelse club de middenaanvalster uit. De 2i-jarige Axelse, die in eigen ge lederen de bijnaam Santé heeft, vertrekt met gemengde gevoelens. „Ik zal het heel erg missen", ver telt ze. „We kunnen kampioen worden en dan is het balen, dat je er niet bij kunt zijn. Maar ik heb De nieuwe koers in cruisen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 51