Stedentrip BERLIJN Innergy fietsvakantie SAUERLAND voor de lezers van deze krant! KRAS, voor de lezers van deze krant! |KRA5 32 donderdag 27 januari 2011 3-/4-/5-daagse autovakantie incl. verblijf in 4-sterren hotel met ontbijt! Ontdek wereldstad Berlijn nu wel héél voordelig! Speciaal voor u, als lezer van deze krant, hebben wij een bijzonder en stijlvol hotel op een TOPIocatie, in het centrum van Berlijn geselec teerd. U boekt al een 3-daags verblijf in het 4-sterren NH Berlin Mitte vanaf slechts 69 per persoon, inclusief ontbijt! Berlijn is een zeer veelzijdige stad met een indrukwekkende geschiede nis en vele bezienswaardigheden. Maak een stadswandeling of huur een fiets en neem een kijkje bij de Rijksdag, de Berliner Dom of Checkpoint Charlie. Ook Cultuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen met de vele musea op het Museuminsel. Zin om te shoppen? Ook dan bent u in Berlijn aan het goede adres met o.a. het bekende warenhuis KaDeWe en de winkels op de Kurfürstendamm. Wees er snel bij, want u, als lezer van deze krant, kunt deze reis exclusief boeken! Berlijn en omgeving Berlijn is een veelzijdige stad en biedt voor ieder wat wils. Breng zeker een bezoek aan delen van de voorma lige Muur. Het museum Checkpoint Charlie laat u de geschiedenis van de Berlijnse Muur zien en geeft inzicht in manieren waarop mensen wisten te ontsnappen uit Oost-Duitsland. Ook de Brandenburger Tor, de Gedachtnis- kirche en de Reichstag mogen tijdens deze reis niet ontbreken! Voor een bezoek aan een museum kunt u terecht op het Museuminsel, waar u 5 beroem de musea vindt. Of maak een heerlijke wandeling door het park Tiergarten en over de bekende boulevard Unter den Linden. Winkelliefhebbers kunnen hun hart ophalen op de Kurfürstendamm. Wilt u na een lange dag heerlijk uitrus ten op één van de vele terrasjes of genie ten van een heerlijk diner? Ga dan naar Kreuzberg of Prenzlauer Berg. Maar ook in de omgeving van Berlijn is genoeg te doen! Wat dacht u bijvoorbeeld van barokstad Potsdam, met het bekende park Sanssouci en het 'Hollandisch Viertel? Ook Hanzestad Brandenburg met de beroemde Oranienburg mag u niet missen! U leest het, u zult zich hier geen moment vervelen. NH Berlin Mitte**** Dit 4-sterren hotel ligt in het hart van de stad op ca. 15 minuten met openbaar vervoer naar het Centraal Station. Het hotel beschikt o.a. over een receptie, lift, restaurant, lounge bar en gratis gebruik wellness met sauna, fitness, relaxruimte, stoom bad en infraroodcabine. Uw kamer is voorzien van een telefoon, televisie, radio, kluisje, minibar, airconditioning, draadloos internet (tegen betaling), koffie/theezetfaciliteiten en badkamer met bad, toilet en een haardroger. AANKOMSTDATA LR 51.590 Vr„ za. van 4 februari t/m 29 oktober 3 dagen vanaf€ 69 4 dagen vanaf 99 5 dagen (juliaug.) vanaf €139 Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Inclusief: verblijf in NH Berlin Mitte met ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, niet genoemde maal tijden en reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boeking en bijdrage Calamiteiten fonds 2,50 per boeking van max. 9 per sonen (beide verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowserwww.kras.nl/LR51590 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, klik hierop en ga naar BOEK NU. Of bel met: 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR 51.590 m waarom zou je meer betalen 1 mss» 5-daagse busvakantie incl. 4-sterren hotel, ontbijt en diner! Het Sauerland is één van de meest aantrekkelijke streken van Duitsland en leent zich prima voor heerlijke fietstochten. Een licht heuvelachtig landschap met dichte bossen wordt afge wisseld met mooie meren en pittoreske dorpen. Vanuit onze vakantieplaats Olsberg en het 4-sterren Parkhotel hebben we drie leuke fietstochten door de omgeving samengesteld. U kunt gebruikmaken van de populaire Gazelle Innergy-fietsen. Dit zijn sportieve fietsen met 24 versnellingen en elektrische trapondersteuning waarmee u verder, makkelijker en veiliger fietst. Normaal boekt u deze 5-daagse fietsvakantie, inclusief reis per Comfort Class bus, verblijf, ontbijt, diner en gebruik Innergy-fiets al vanaf slechts 389 p.p.! Maar als u, als lezer van deze krant, gebruikmaakt van de actiecode WEG40004 krijgt u ook nog eens 40 korting bij 2 personen! Uw Fietsvakantie Via diverse opstapplaatsen rijden we naar Olsberg. De Ie dag bent u na aankomst vrij om vanuit het hotel een heerlijke fietstocht te maken. Op de 2e t/m 4e dag staan er 3 spor tieve fietsroutes op het programma (ca. 30 tot 45 km). De bus brengt u iedere dag naar een ander start punt, zodat u zoveel mogelijk van het Sauerland ziet. De routes gaan door een vlak tot glooiend land schap waar heuvels en dalen, bos sen en veel groen elkaar opvolgen. Voor de eerste route rijden we per bus naar de Kahler Asten (841 m), het hoogste punt van het Sauerland vanwaar we per fiets afdalen naar Siedlinghausen. Op de terugweg fietsen we langs het riviertje de Negeren langs Brunskappel.Tijdens de tweede route fietsen we via het toeristenplaatsje Willingen naar het natuurgebied van de Diemelsee. De derde route voert ons over de Kaiserroute en door pittoreske dor pen en dichte sparrenbossen. We volgen het riviertje de Möhne tot aan de Möhnesee. Wanneer het tijd is om naar huis te gaan, nemen we op de terugweg nog een kijkje in de historische stad Soest. In de mid deleeuwen was dit de belangrijkste stad van Westfalen en de sporen van deze roem zijn nog altijd goed te zien in het fraaie stadshart! Parkhotel Olsberg**** Dit hotel bevindt zich middenin het centrum van Olsberg en beschikt onder meer over een receptie met kluisjes (gratis), lift, restaurant, terras, bar, binnenzwembad (gratis), whirl pool (gratis) en sauna (ca. 5). VERTREKDATA LR 21.600 Ma. 2/5, 16/5, 30/5, 13/6, 27/6, 11/7, 25/7, 8/8, 5/9,19/9 en 26/9 5 dagen normaal v.a. €-389" nüv.a. €369 Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Inclusief: reis per Comfort Class bus, erva ren chauffeur, Nederlandse fiets-/reislei- ding, 4 nachten verblijf, 4 x ontbijt en diner, gebruik Innergy-fiets, beschreven fietsprogramma en afscheidskoffietafel. Exclusief: niet genoemde maaltijden, entreegelden, eventuele verplichte stads- gidsen, facultatieve excursies, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht) en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowserwww.kras.nl/LR21600 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, klik hier op en ga naar BOEK NU eh voer de actiecode WEG40004 in bij stap 1 'Uw Vakantie'van het boekingsproces, Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 21.600 en actiecode WEG40004 KSfli waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32