familieberichten PZC Colofon t Pim Pom C.W. Hopmans-Borgo (oom) Jan Wattel Vrijwilligers gezocht paar www.zorglaatstefase.nl familieberichtenonline.nl m v www.pzc.nl/webwinkel fl1ensenLinq.nl donderdag 27 januari 2011 familieberichten 131 Na een kortstondig en intens ziekbed is zacht en kalm overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Cornelia Wilhelmina Hopmans - Borgo Cokkie in de leeftijd van 74 jaar. Goes: G.F.M. Hopmans Rotterdam: Monique en Jos Paul en Ghislaine Robert Amsterdam: Walter t Sami Jonas Milan Maria 25 januari 2011 Wilgenstraat 49, 4462 VR Goes Mijn vrouw, onze moeder en oma is overgebracht naar het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Daar is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 27 januari van 19:00 tot 19:30 uur. De uitvaartmis zal worden gehouden op zaterdag 29 januari om 10:30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena, Singelstraat, te Goes. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in besloten lering plaatsvinden. Cokkie hield van bloemen. i=s! Diepbedroefd nemen wij afscheid van mijn zus schoonzus en tante Goes Alan Cartledge Ria Cartledge Mijs kinderen en kleinkinderen Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Catharina Vader-van Sluijs weduwe van Pieter Vader Veere, 31 december 191.3 Middelburg, 25 januari 2011 Middelburg: Jan en Mary Vader-Teekens Paula, Madeleine, Anne Fleur Zwitserland: Cathrien Vader en Klaas Blankevoort Egmond aan den Hoef: Frans en Nienke Vader-van Putten Ede: Vincenten GekeSmeets-Vader;Emma, Vera Leiderdorp: Pieter en Sandra Vader-Blokhuizen Serooskerke (W.): Bram en Magda Vader-Wattel Middelburg: JeroenTimmerman en Mirjam Vader Max, Tess Rijswijk: Marcel Vader en Sandra Scherpenisse Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Buitenrust", afdeling "Zeepaardje" voor de liefdevolle zorgen. Zorgcentrum "Buitenrust" Correspondentieadres: Boogerdweie 20,4353 BV Serooskerke - De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden zaterdag 29 januari om 12.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand is er hier van 11.30 tot 11.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. De begrafenis zal omstreeks 13.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zus en tante Johanna Catherina Vader-van Sluijs weduwe van Pieter Vader Veere: A. van Sluijs C. Lezer-van Sluijs W. Lezer f Almere: Anneke en Wim Versloot-Lezer Marken Mariene Miranda Na een vervuld leven van onze broer Jan Adriaan Wattel nemen we afscheid van hem. We zullen je missen Jan. Ko en Anna Wim en Catrien Cathrien en Jaap Piet en Loes Lein en Willy Lisette en Walter en de neven en nichten We zijn bedroefd doordat dinsdag is overleden onze fijne buurman en overgetelijke We bidden om troost voor (tante) Koos en andere familie. De buren Jobse en buurvrouw Cijvat. lüjijorkm] 27-01-2009 27-01-2011 Lieve Ida Geen dag dat ik niet over je praat Geen dag dat ik niet aan je denk Geen dag dat ik je niet mis xxx Aad voor terminale en palliatieve zorg Een bijdrage leveren aan het verbeteren van de kwaliteit van het leven van cliënten en hun naasten die te maken hebben niet een .levensbedreigende aandoening? Deze campagne is mede mogeiijk'gemaakt door de Provincie Zeeland i», F Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant categorie dvd's en games Deel 1 t/m 3 Kijk, daar heb je Pim en Pom! Deze twee nieuwsgierige poezen gaan elke dag op zoek naar een nieuw avontuur. In deze box zitten drie dvd's waarop uw (klein)kind bijvoorbeeld kan zien hoe ze een potje pootbal spelen met Kees de buurhond. En hoe ze spannende avonturen op zolder en met de stofzuiger beleven. Pim en Pom vervelen zich nooit! Kijken jullie mee? Totale speelduur ca. 150 minuten. Adviesprijs 29,95 Lezersprijs 14,95* exclusief€ 2,95 verzendkosten. amïlieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur - Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31