DvürJyfJan Eddy SPI€ 3 o I familieberichten donderdag 27 januari 2011 i fDensenlinq.nl Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Piet Adriaansens Hij was vele jaren zeer actief voor KBO-Zeeland als secretaris en daarna als bestuursadviseur. Zijn grote inzet en deskundigheid zullen wij node missen. Wij wensen Tiny en haar familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Het bestuur van KBO-Zeeland Bezige handennu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen we denken, aan wat is geweest. Na een zorgzaam leven is onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma rustig ingeslapen Jozina van den Dries - Boonman weduwe van Bastiaan van den Dries in de leeftijd van 92 jaar. Wolphaartsdijk Tiny van den Dries Els en Jaques, jort, Puck Lenny en Jeroen, joep, Cuusje Kloetinge Gré Grootjans - Van den Dries Rob Grootjans Bas en Marleen Niels Ruben en Guada Heinkenszand Mia Vermaas - Van den Dries Fred Vermaas en Lisette Vergeer Ruud en Nina, Sacha Erik en Cynthia, Lisa Kloetinge Lia van den Dries Frank Witkam Vincent Kristel Goes, 25 januari 2011 Correspondentie-adres Vliedbergstraat 91 4471 CE Wolphaartsdijk De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 29 januari om 11.00 uur in de parochiekerk van H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend vindt de begrafenis plaats. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 10:30 - 10:45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in de Jeugdhoeve gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van huis 408 van Ter Valckevoor de liefdevolle verzorging. Met droefheid namen we kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Tona Antoinetta van Gastel-Moelker Toos Noordwelle 27 februari 1922 Leeuwarden 24 januari 2011 Sinds 15 juli 2010 weduwe van Willem van Gastel Kruiningen: M. van Gastel (in herinnering) E.M.N. van Gastel-Bom (in herinnering) Zierikzee: L. Barendregt-van Gastel J. Barendregt (in herinnering) Emmeloord: A.A. van Gastel (in herinnering) Y. van Gastel-Dijkstra (in herinnering) Zierikzee: L.J. van Gastel C.E.A. van Gastel-van Schelven Neven en nichten Zierikzee, 26 januari 2011 Als door een stormwind los gerukt, een sterke stoere boom, één met de natuur, stond je midden in het leven, bedankt voor alles wat je ons hebt gegeven. Gerard Cornells Lepoeter 5 Kapelle, 6 augustus 1936 f Beverwijk 24 januari 2011 dochter Céleste Manon Lepoeter vriendin Hanny Fontijn Met dank aan het medisch behandelteam: intensivisten, chirurgen en verpleegkundigen van het Rode Kruk ziekenhuis te Beverwijk voor de intensieve en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: C. M. Lepoeter, Finsenstraat 16-2 hoog, 1098 RG Amsterdam Gerard is overgebracht naar uitvaartcentrum Peter Butler te Kapelle, alwaar geen gelegenheid is tot afscheid nemen. Om stil te staan bij zijn léven, verzamelen wij ons rondom Gerard in de Hervormde kerk, Kerkplein 1 te Kapelle, op zaterdag 29 januari om 11.00 uur. Daarna begeleiden we Gerard lopend naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na het afscheid ontmoeten we elkaar in dé Hervormde kerk. Indien wij li vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geschokt en bedroefd zijn wij omdat een bijzonder mens niet meer in ons midden is. Onze neef Gerard Cornelis Lepoeter Kapelle, 6-8-1936 Beverwijk, 24-1 -2011 is overleden aan de gevolgen van een ernstig ongeval op 11 januari 2011. Gerard en Trijnie Lepoeter-Boes Cathrien en Wim van de Vrede-Lepoeter kinderen en kleinkinderen Kapelle, 25 januari 2011 Verslagen zijn wij door het tragische overlijden van onze vriend Gert Lepoeter Wij wensen Hanny en de familie veel sterkte toe. Yerseke: Ko en Marianne Meijaard-Sinke Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. Hij is niet meer, mijn lief, mijn maatje, onze pa en opa Eduardus Eugène Maria Maas Ridder in de Orde van Oranje Nassau 2-4-1948 25 - 1 -2011 Axel: Christianne Maas - Willaert Terneuzen: Natalie en Simon Sophia Lucas Amsterdam: Jan en Joost Best: Sofie en Dennee Zuidsingel 30 4571 HP Axel Ed is thuis, maar dagelijks van 15.00 tot 17.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden zaterdag 29 januari om 10.30 uur in de RK Kerk H. Gregorius de Grote, Walstraat 31, Axel. Er is vóór de dienst gelegenheid tot schriftelijk condoleren en na de dienst persoonlijk in Restaurant Zomerlust, Boslaan 1, Axel. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Met droefheid hebben wij het bericht ontvangen dat afgelopen dinsdag 25 januari jl. is overleden onze oud collega Eddy Maas De laatste weken balanceerden we steeds tussen gevoelens van hoop en vertwijfeling, als we werden geïnformeerd over het ziekteverloop van Eddy. Ondanks dat we rationeel gezien rekening hiermee hielden, zijn we zeer aangedaan door zijn overlijden. De afgelopen dagen hebben verschillende oud-collega's Eddy nog een laatste keer gesproken. Eddy was een bijzonder mens. Een gedreven en loyale collega. Hij heeft als directeur vestiging Terneuzen en later als commercieel directeur op grond van zijn kennis, ervaring maar ook als persoon een belangrijke rol gespeeld in de verdere uitbouw van onze organisatie. Wij zullen Eddy missen. Wij wensen Christianne, Nathalie, Jan en Sofie, overige familie en allen die hem dierbaar zijn alle kracht toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers SPIE Nederland -De dood gaat niet over de dood, maar over wat je met je leven hebt gedaan.- Eddy Groot is de leegte die je achterlaat, mooi zijn de herinneringen die altijd blijven. Wij zullen je nooit vergeten. Je collega's uit Terneuzen van SPIE-Building Sysytems SPIE Controlec Engineering SPIE-Industrie Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotseling overlijden van Eddy Maas Wij zullen hem blijven herinneren als een warme en betrokken man. Zijn grote bijdrage aan de Verenigde Dow Partners en het Maintenance Valuepark zijn van onschatbare waarde geweest voor Dow Terneuzen en de contractorbedrijven. Wij wensen zijn echtgenote en overige naasten veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Directie Dow Benelux B. V. Terneuzen Bedroefd hébben wij kennisgenomen van het toch nog plotseling overlijden van Eddy Maas Eddy was tientallen jaren een vertrouwd gezicht bij Dow; een graag gezien, warm mens. Hij was ook een uiterst betrokken voorzitter van de Verenigde Dow Partners, en leverde namens Spie een belangrijke bijdrage aan het toekomstige Maintenance Valuepark Terneuzen. Zijn overlijden betekent het wegvallen van een icoon binnen het Zeeuws-Vlaamse bedrijfsleven. Zijn echtgenote, familie en naasten wensen wij alle kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Management Maintenance Dow Benelux Terneuzen Met leedwezen heeft het Bestuur van JASZ (Jazz Activiteiten Stichting Zeeland) kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde gastvrouw Elly van Koetsveld-van Soest Wij gedenken Elly met respect en waardering voor haar inzet voor onze Stichting en wensen haar kinderen, familie en vrienden veel sterkte met de verwerking van dit verlies. Het bestuur van J ASZ, mede namens haar donateurs

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 30