op vele fronten sport 27 Blessureleed TTCM lijkt nu echt voorbij Boek op cruisewinkel.nl Bei 020 421 11 15 Geslaagd debuut voor Mark van Bommel Kerkhove haalt kwartfinale in dubbel Badmintontoernooi Rillandia Smashers Scandinavische steden Oostelijke Middellandse Zee incl. Egypte donderdag 27 januari 2011 'Er moet weer leven in de brouwerij Jeroen de Heide is 28 jaar en daar- komen. Er gebeurde veel te weinig, mee de jongste speler van Arnemui- Deze dub had een motivator nodig.' Jeroen de Heide over zijn nieuwe club door Koen de Vries MIDDELBURG - TTC Middelburg hoopt zaterdag in de eerste divisie met een fit team aan de voorjaars competitie te beginnen. De ploeg werd vorig jaar geteisterd door blessures en moest zes van de tien wedstrijden met een invaller aan treden. De schouderblessure van John Scott lijkt geheel genezen en met de knieproblemen van Wou ter van der Mark gaat het de goede kant op. TTC Middelburg eindigde vorig jaar als vierde en handhaafde zich daarmee op het op een na hoogste niveau van Nederland. Voorafhad de ploeg zich hoger ingeschat, vooral omdat de Chinees Tan An- ran de gelederen kwam verster ken. Misschien ligt er nu een hoge re eindklassering in het verschiet. John Scott is weer helemaal terug. Zondag haalde hij op het NK voor B-spelers de kwartfinales en een dag eerder dwong hij Tan Anran in de finale van de clubkampioen- schappen tot het uiterste. Het werd 13-11 in de beslissende game voor de in Vlissingen studerende Chinees. Tan lijkt goed in vorm. Op hetzelfde NK greep hij de eind zege nadat hij verschillende eredi-, visiespelers verslagen had. Wouter van der Mark ondervindt weinig hinder meer van zijn me niscus. Hij traint weer helemaal mee, soms met wat aangepaste oe feningen. „Mijn knie is nog wel wat gevoelig", erkent de TTCM'er die zondag in de eerste ronde van het NK-B werd uitgeschakeld. „En ik mis nog ritme. Ik had tot zon dag bijna vier maanden geen wed strijden gespeeld." TTCM begint zaterdag met een thuiswedstrijd tegen Avanti, sa men met FvT favoriet voor de ti tel. Disnierats en Vriendenschaar lijken de degradatiekandidaten, TTCM en Dordrecht de outsiders. In de derde divisie wagen de man nen van SAR uit Kloosterzande een nieuwe poging om kampioen te worden. Positief is dat Dennis Verdurmen geen last meer heeft van een gebroken teen. Jammer is dat de Zeeuws-Vlamingen net als vorig seizoen weer één heel sterke tegenstander hebben. „Falco uit Valkenburg degradeerde met liefst 45 punten uit de tweede divisie", heeft Johan 't Hooft geconstateerd. „Dat wordt een zware kluif" Der de speler is Simone de Klerk, die vaak voor de meeste punten zorgt. De vrouwen van SAR gaan voor handhaving in de tweede divisie. De ploeg zit niet ruim in zijn jas, nu Anja d'Hondt vanwege proble men met haar ogen waarschijnlijk niet inzetbaar is en Linsey Boer- darn na haar bevalling weinig trai ningsuren heeft gemaakt. De ploeg zal het vooral met Chantal Remory, Stefanie Fassaert en Li- selotte Fassaert moeten doen. tafeltennisseizoen uit voor Arnemuid de basis van Arnemuiden wel erg smal werd. Jan Henk Bomhof (47), Riny Kasse (42) en vooral Mare Hackenberg (41) wilden wel eens een weekend overslaan maar dat was praktisch nauwelijks mogelijk. Boute speelde al eerder voor Arne muiden. De Nederlands kampioen dubbelspel van 1989 (met Danny Heister) en gemengddubbel van 1992 en 1993 (met Emily Noor) hielp de ploeg in 2003 al eens uit de brand. Later meldde ook De Heide zich GENUA Mark van Bommel en Urby Ema- nuelson kunnen terugkijken op een geslaagd debuut bij AC Milan. Beide Nederlanders speelden giste ren het hele bekerduel van hun nieuwe club bij Sampdoria. AC Mi lan won met 1-2, dankzij twee doel punten van aanvaller Alexandre Pa- to. Emanuelson bereidde het twee de doelpunt van de Braziliaan voor. Emanuelson droeg een shirt met nummer 28. Van Bommel is de nieuwe nummer vier van de koplo per van de Serie A. en ook hij was meer dan welkom. „We gaan elkaar afwisselen in het team. jan Henk zal bijna alles spe len, Mare en Frank waarschijnlijk het minst. Maar dat hangt ook af van de tegenstanders en de resulta ten", kondigt de langste (2 meter en 3 centimeter) en tevens jongste speler (28 jaar) van Arnemuiden aan. „Jan-Henk zal heel weinig ver liezen en ik denk Frank Boute ook." Arnemuiden heeft het geluk dat er de poule geen degradanten uit de MIDDELBURG Tennisster Lesley Kerkhove uit Zie- rikzee heeft in het vrouwendubbel spel de kwartfinales gehaald van het Future-toernooi in Kaarst (Duitsland). Samen met Sabine van der Sar won ze in twee sets (6-3 7-5) van het Zweedse koppel Osadchenko/ Wet- terstrom. In het enkelspel werd Kerkhove al in de eerste ronde uitgeschakeld. Ze trof het niet met de loting. Ze verloor van de als tweede geplaats te Poolse Anna Korzeniak: 6-4 6-3. foto Ruben Oreel eerste divisie zitten. Renata (Eind hoven), Bij maat (Huizen) en Westa 2 (Wessem) speelden vorig seizoen ook in de tweede divisie, waarbij Westa waarschijnlijk be hoorlijk verzwakt is. Shot (Soest) en Rapidity (Beverwijk) zijn net als Arnemuidengepromoveerd. „Er kan in deze klasse een hoop ge beuren", verwacht De Heide. „De teams zijn behoorlijk aan elkaar ge waagd. Ik verwacht dat we kam pioen kunnen worden. En daar gaan we ook voor." KRUININGEN De badmintonclub Rillandia Smas hers houdt zaterdag het eerste Rei- merswaal LambWestontoernooi. Het evenement is bedoeld voor spe lers uit Zeeland en omgeving. Er staan drie onderdelen op het programma: mannendubbel, vrou- wendubbel en gemengd dubbel. Er is ook nog een recreantenklasse ge vormd. Het toernooi, dat in de Reimers- waalhal in Kruiningen wordt ge speeld, begint om negen uur 's morgens. Uw laatste kans voor 10% korting op alle zomercruises van MSC Cruises! Boek dus nu en pak die korting! Deze MSC aanbieding is slechts boekbaar t/m 31 januari 2011 en is geldig voor de Middellandse Zee cruises en de cruises vanuit Amsterdam. Rotterdam, Helsingborg, Kopenhagen, Skagen, Oslo, Rotterdam Holland America Line - ms Ryndam*"** Vertrek: 29 mei Duur: 8 dagen Rotterdam - Rotterdam Barcelona, Rome (Civitavecchia), Athene (Piraeus), Izmir, Alexandrie, Malta, Barcelona NCL Jade****+ Vertrek: 6 maart Duur: 13 dagen Inclusief vluchten vanaf Amsterdam .a. 898,- Prijzen zijn vanaf, per persoon op basis van beschikbaarheid en wijzigingen, inclusief volpension, havengelden en tax.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27