BuMmêi U m Uw BADKAMER B VOLGENDE WEEK: U EN UW VOORDEUR dinsdag 25 januari 2011 Nu de serie met foto's van interieurs een aantal weken loopt, wordt het steeds duidelijker: het aantal handige doe-het-zelvers in Zeeland is groot. En ze oogsten veel bewondering. Dat geldt ook weer voor de badkamers die u op deze pagina ziet. Van een stijlvol verbouwde varkensstal tot een ex-zeeman die geen afscheid kan nemen van zijn scheepsdek. Hallo,dit is onze badkamer, eenvoudig maar van alle gemakken voorzien. Maja de Wolf Oost Souburg Dit kastje kochten wij jaren geleden in een curiosa/antiek-winkeltje. Wij hebben door een steenhouwer een gat in het marmerenblad laten zagen en er een wasbak in geplaatst. Anita Hoogesteger We hebben de badkamer laten verbouwen. Een douche, toilet en een wastafel. Maar Friedy heeft de kastjes gemaakt. Friedy en Tjitske Ceeve Ritthem Ik vind het leuk om via de krant in je huis te laten kijken. Hierbij een kijkje in mijn badkamer. Mats Hoste- de Vries, Middelburg We hebben in onze boerderij de varkensstal verbouwd tot (extra) badkamer. Een comfortabele 'wellness' ruimte met een heerlijke stoom/ douchekabine. Ron Brand, Ellewoutsdijk. Volgende week dinsdag 1 februari plaatsen we foto's van VOORDEUREN. De voordeur is immers het visitekaartje van het huis. Hout of kunststof, de beglazing, de naambordjes, het bovenlicht, afdakjes: de foto kan veel vertellen over de voorkeuren en de smaak van de bewoners. Stuur uw foto('s) liefst met een korte toelichting vóór vrijdag 28 januari naar: verslaggeving@pzc.nl (digitale foto's als JPG, circa 200 dpi, 1 MB is voldoende). Een week later (8 februari) willen we foto's plaatsen van uw SLAAPKAMER. De inzendtermijn voor die foto's loopt tot vrijdag 4 februari. Onze echt engelse 'bathroom'. Bij het installeren was onze loodgieter niet zo blij, alle aansluitingen zaten namelijk net andersom. Bertus en Esther Siereveld Als ex-zeeman kon ik het niet nalaten mijn eigen scheepsdek in de badkamer te realiseren inclusief bijpassende wastafel. Gemaakt van oude grenen planken Henk en Hilda Post, Reuzenhoek Enkele jaren geleden onze jaren 70-badkamer gerenoveerd. Een deel van de schuur er bijgevoegd om een dakraam te realiseren. Het ligbad werd een infra-rood-cabine. De douche werd een raindouche. Marleen Kuijl en Frits de Kaart, Goes Toen wij dit huis in 2003 kochten was deze ruimte van 3 bij 3,6 meter een kale ruimte. Niet afgewerkt dus, maar wij wisten er gelijk raad mee: een mooie badkamer. Een heerlijk rustpunt na een drukke dag. Patrick, Claudia, Britt en Maud Sutin, Hoofdplaat In 2001 liet ik een monumentaal pakhuis uit 1738 restaureren en verbouwen. Als beeldend kunstenaar heb ik voor de badkamer/wc door mijzelf ontworpen en gebakken tegels laten aanbrengen. Toos van Holstein, Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 73