Transfer Suarez voorlopig afgeketst AC Milan wil ook Van Bommel 30 AJAX Verschil tussen vraag en aanbod is te groot Sneldamtoernooi in Zierikzee Jansen tweede in korte Mastboscross PSV moet Marcelo wekenlang missen AC Milan weken zonder Seedorf dinsdag 25 januari 2011 Weblogs over hardlopen, voetbal en wielrennen www.pzc.nl/blogs AMSTERDAM - Ajax en Liverpool hebben de onderhandelingen over een transfer van Luis Suarez afge broken. Beide clubs hebben giste ren afgesproken voorlopig niet ver der te praten. Een woordvoerder van de Amsterdamse dub bevestig de dat het verschil tussen vraag en aanbod daarvoor veel te groot is. Een zware delegatie van Liverpool maakte gisteren in Amsterdam dui delijk dat het Suarez onmiddellijk wil inlijven. De leiding van Ajax veegde het bod van de Engelse werkgever van Dirk Kuijt en Ryan Babel snel van tafel. Beide clubs willen de inhoud van de bespre kingen niet openbaar maken. ZIERIKZEE Het jaarlijkse sneldamkampioen- schap van Schouwen-Duiveland wordt komende vrijdag gehouden in De Driehoek in Zierikzee. De damavond is bestemd voor zowel huisdammers en clubdammers en er wordt begonnen om 19.00 uur. Dit toernooi was eerder voor eind december vastgesteld, maar werd toen wegens de winterse perikelen afgelast. Opgeven bij Cor Boot, via 0111-461374 of clboot@hetnet.nl BREDA Wouter Jansen, afkomstig uit Oost-Souburg, heeft op de korte Mastboscross over 3 kilometer de tweede plaats behaald. Jansen fi nishte slechts 2 seconden na Guus Jansen. Bij de meisjes D hielden de Scheldesportmeisjes Waoby Jones en Maaike de Kreek elkaar goed in evenwicht op de 1600 meter. Jones was de snelste in 5 minuten en 24 seconden op de 5e plaats, De Kreek volgde op 3 seconden. EINDHOVEN Trainer Fred Rutten van PSV kan de komende weken geen beroep doen op Marcelo. De verdediger viel zondag in de beginfase van de uitwedstrijd bij WV-Venlo (0-3) geblesseerd uit. Medisch onderzoek leerde gisteren dat de Braziliaan de binnenste band van zijn linkerknie heeft be schadigd. Marcelo mist dus mor gen het bekerduel met kampioen FC Twente. MILAAN AC Milan kan twee tot drie weken niet beschikken over Clarence See dorf. De middenvelder heeft een hamstringblessure. Seedorf miste zondag al de competitiewedstrijd tegen Cesena en was donderdag ook niet van de partij in het beker duel met Bari. Routinier Gennaro Gattuso heeft net als Seedorf een kwetsuur aan zijn hamstring en zal ook een paar weken moeten toekijken. Damien Comolli, directeur voetbal- strategie van de Engelse club, liet vorige week doorschemeren dat hij de verbintenis van Suarez, die loopt tot de zomer van 2013, voor 15 miljoen euro wil afkopen. Trainer Frank de Boer maakte toen al duidelijk dat de spits alleen voor een „absurd hoog bedrag" uit Amsterdam vertrekt. Hij verwees naar Edin Dzeko, die twee weken geleden voor ruim 30 miljoen eu ro van VfL Wolfsburg naar Man chester City vertrok. „Dat is misschien wel een absurd bedrag", stelde hij. De Boer wil het seizoen graag met Suarez afmaken. Mounir El Ham- daoui valt van het ene in het ande re kwaaltje en Mido, een andere aanvaller, leverde zijn contract in de winterstop in. De opvolger van de vertrokken Martin Jol zag bo vendien Urby Emanuelson naar AC Milan verhuizen. Frank de Boer is naar eigen zeggen voorbereid op het vertrek van Sua rez en beschikt over een schaduw- lijst met daarop onder meer de na men van Bas Dost (sc Heeren veen) en Eidur Gudjohnsen (Sto ke City). „Maar daarmee is Suarez nog niet vervangen", beseft hij. „Die is nog veel te belangrijk voor ons." Suarez, die gisteren zijn 24e ver jaardag vierde, voelde veel voor een overgang naar Liverpool. Bij Ajax verwachten ze dat de aanval ler zich volledig inzet als hij het seizoen in Amsterdam moet afma ken. Suarez raakte in het verleden in conflict met de leiding van FC Groningen toen een overgang naar Ajax dreigde te mislukken. Liverpool benadrukte de afgelo pen dagen dat de naam van Suarez bovenaan het lijstje met potentiële versterkingen staat. „Maar mis schien passen andere aanvallers wel beter bij ons budget", verklaar de Comolli. In de Engelse media doken vervolgens de namen van Alvaro Negredo (Sevilla), Fernan do Llorente (Atletico Bilbao) en Charles N' Zogbia (Wigan Athle tic) op. Luis Suarez 'Mmggzgsgsm'szs&sm MILAAN - AC Milan wil zich ko mende week ook nog met Mark van Bommel versterken. De koplo per van de Serie A heeft de aan voerder van het Nederlands elftal van de belangstelling op de hoogte gebracht. AC Milan hoopt deze week nog overeenstemming met Bayem München te bereiken. Het contract van Van Bommel loopt aan het einde van het sei zoen af De middenvelder onder handelde tijdens de winterstop zonder resultaat over een nieuwe verbintenis. Van Bommel laat zich vertegenwoordigen door Mino Raiola. Deze zaakwaarnemer be middelde afgelopen weekeinde ook in het vertrek van Urby Ema nuelson van Ajax naar AC Milan, waarvoor ook Clarence Seedorf nog voetbalt. Van Bommel kan de dertiende Ne derlandse voetballer bij AC Milan wórden. Nast Emanuelson en See dorf droegen Marco van Basten, Ruud Gullit, Frank Rijkaard, Jaap Stam, Patrick Kluivert, Edgar Da vids, Klaas-Jan Huntelaar, Wins ton Bogarde, Michael Reiziger en Harvey Esajas in het verleden even eens het roodzwarte tricot van de 17-voudig kampioen van Italië. De 33-jarige Van Bommel debuteerde in het seizoen 1992/1993 voor For- tuna Sittard in het betaalde voet bal. Hij voetbalde later voor PSV en Barcelona, voordat hij de over stap naar Bayem maakte. Mark van Bommel Felix Binicewicz/bron Rudy Boogert Dwayne Dildick honderdste doelpuntenmaker van Hoek Belgische D Nigeriaanse EU Kameroense D Bosnische Sierraleoonse aa Kroatische Burundese n. Ivoriaanse Ei Guineese |gg%l Congolese totaal Stijn Mahieu Rieno van Oost Bel Jacky Lambert Ned Ronald van Sliedregt Ned Sam Ysebaert Bel David Destorme Bel Ferry Alfons Ned Geertjan de Smet Ned Stijn Mahieu (foto) Bel Geert de Poorter Bel vetgedrukte spelers nog actief bij Hoek De Belgische voetballer Dwayne Dildick was zaterdag tegen Capelle (1 -1de honderdste speler die voor Hoek scoorde op het hoogste amateurniveau. Een kleine 22 jaar geleden was de Kroaat Milan Ruzie de maker van de eerste goal van Hoek. Hoewel twee buitenlandse voetballers de eerste en de honderdste doelpuntenmakers waren, hebben de meeste doelpuntenmakers bij Hoek de Neder landse nationaliteit. De meeste doelpunten zijn ook van Nederlandse makelij.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 56