Zeeland PZC 2I Bru moet trots zijn op sportcomplex 'Open huis' Nee SCHOUWEN-DUIVELAND 22 en 23 26 en 27 BOUWPLANNEN Bruse Boys informeert bevolking over nieuwe voetbalvoorziening Carino Brand camping almanak Tip? redactie@pzc.nl 'Herdenken helpt bij verwerken van watersnoodramp 1953' Dinsdag 25 januari 2011 Visafslagen hebben wél bestaansrecht Tip? schouwen-duiveland@pzc.nl SggSSNSaaaBBBBMMH door Ali Pankow BRUINISSE - Alles onder één dak: acht kleedkamers, een verzorgings ruimte en een goed geoutilleerde kantine. Het wordt een voorzie ning die voldoet aan de eisen van de huidige tijd", zegt vice-voorzit- ter Reinier Ketting van Bruse Boys over het nieuwe sportcomplex dat op het bedrijventerrein aan de Vluchthaven gerealiseerd wordt. „Het wordt tijd 4e bevolking te in formeren over de plannen en de mensen er nadrukkelijk bij te be trekken. Bru moet straks trots kun nen zijn op het nieuwe sportcom plex", vindt Ketting. De voetbalvereniging presenteert de plannen vrijdagavond in een bijzondere ledenvergadering en doet dat een week later nog eens voor sponsors, bedrijfsleven en al le overigen die zich bij de voetbal club betrokken voelen. Volgens Ketting koesteren de inwoners van Bruinisse veel warme herinnerin gen aan het bestaande sportcom plex aan de Dijkstraat: oefenwed strijden tegen beroemde tegenstan ders en de eerste wedstrijd van [o- han CruijfFbijvoorbeeld. Dit sportcomplex moet plaatsma ken voor woningbouw (plan Rie- kusweel V). Met respect voor deze locatie constateert de vice-voorzit- ter echter ook de noodzaak van een groter comlex. „Met de groei van de vereniging hebben we be hoefte aan meer voorzieningen. We moeten de gastclubs, die soms met twee bussen komen, toch ook fatsoenlijk kunnen ontvangen. We hebben nu niet eens parkeerruim te." Volgens Ketting wordt daar straks in voorzien evenals in een echt trainingsveld met goede ver lichting in plaats van de kleine strook waar Bruse Boys nu alle trainingen per week moet houden. De brede presentatie van het nieu we sportcomplex vrijdag 4 februa ri wordt gehouden in de voetbal kantine aan de Dijkstraat en be gint om 20.00 uur. modelappartement Woensdag 26 januari van 15:30 -17:00 uur Zaterdag 29 januari van 10.00-12.00 uur (Antoni Gaudipark 12, Vlissingen) Ronduit genieten in Vlissingen NIEUW-HAAMSTEDE - Een vergunning voor tens aan de Acacialaan in Nieuw-Haamstede Mertens zegt verdriet te hebben om die kaal- te wijst uit dat rooien en snoeien aan de Lijs- kappen van bomen is, enkele uitzonderingen bij het zien van de tuin van haar achterburen slag. „Bomen die we zo nodig hebben en die terbesweg inderdaad is toegestaan. Groen- daar gelaten, vaak niet meer vereist. „Een aan de Lijsterbesweg. Daar werden de afgelo- zoveel tijd nodig hebben om te groeien, zijn Links overweegt hier het college toch nadere droevig feit", vindt bewoonster Satsavya Mer- pen dagen tussen de 20 en 30 bomen geveld, in één ruk vernietigd." Navraag bij de gemeen- vragen over te stellen, foto Dirk-Jan Gjeltema VROUWENPOLDER - Bij een brand op camping Oranjezon aan de Ko ningin Emmaweg in Vrouwenpol der is gisterochtend schade ont staan in een werkplaats. De brand brak even na tien uur uit. De oorzaak is niet bekend. De brandweer zette bluswagens uit Oostkapelle en Seroosketke (W) in en een ladderwagen uit Middel burg. Bij de brand kwam behoor lijk wat rook vrij. Niemand is ge wond geraakt tijdens de brand. Een schadebedrag is tot dusver niet bekend. De werkdruk in het Walcherse be drijf is de laatste jaren behoorlijk op gelopen. De betrokkenheid van de werknemers is er echter niet minder op geworden. Ze klagen soms steen en been, maar uiteindelijk werken ze onverminderd keihard door en verza ken ze nooit. Alles voorde klant, is de gulden regel. Tijdens een recent werkoverleg met het voltallige perso neel kwam van de zijde van de direc tie een opvallend advies: „Jullie mo gen wel eens wat vaker nee zeggen tegen verzoeken." De werknemers ke ken elkaar aangenaam verrast aan en lieten het nieuws langzaam tot zich doordringen. Eén collega was nog niet meteen overtuigd. Hij had een paar dagen eerder 'nee' gezegd te gen een opdracht van zijn direct lei dinggevende, maar die had hem zijn zin niet gegeven. De directeur vond dat volstrekt logisch. „Iederéén heeft het recht nee te zeggen. Ook bazen."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 47