Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer J. Houterman Wij zien terug op een periode van achtentwintig jaar, waarin hij als chauffeur bij de Provinciale Stoomboot diensten in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde Staten van Zeeland namens dezen Karla Peijs voorzitter Viek Verduit secretaris Middelburg, 24 januari 2011 Mazmur 23: 1, 2, 3 Tuhan adalah gembalaku, takkan kekurangan aku Ia membaringkan aku di padang yang berumput hijau, Ia membimbing aku ke air yang tenang; Ia menyegarkan jiwaku Ia menuntun aku di jalanyang benar deh karena nama-Nya Er ruist een glimlach boven zee er klinkt een zacht vaarwel een meeuw vliegt naar de horizon de wind weet van de pijn Een lieve, zorgzame (o)ma is gestorven. Sjorsin Foe-Klink a Logeman Madiun, 27 mei 1932 f Vlissingen, 23 januari 2011 Middelburg: Lies Renwarin Ferry Renwarin Raphael Amsterdam: Carly en Rogier Lennaert Middelburg: Bennie en Diny Foe Delinya Anakim en Carmen Amsterdam: OmieFoe Middelburg: Henoch Foe Gerda Foe Cerisa en Arjen Onze dank gaat uil naar alle medewerkers van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging Correspondentie-adres: Roozenburglaan 104 4337 JK Middelburg De Vertroostingsdienst zal worden gehouden op woensdag 26 januari a.s. om 20.00 uur in de kerk Beth Cherem aan de Burgemeester Stemerdinglaan 123a te Oost-Souburg. De teraardebestelling zal plaatsvinden op donderdag 27 januari om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Voorafgaande aan de teraardebestelling zal de uitvaartdienst worden gehouden in bovengenoemde kerk om 11.30 uur. Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. Bedroefd delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden onze zwager en oom (an Pieter Willem de Graaf Jan weduwnaar van Qwerina Pieternella Simons Middelburg, 23 april 1922 Vlissingen, 22 januari 2011 Familie Simons Neven en nichten We willen alle medewerkers van Zorgstroom hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging in de afgelopen periode. Correspondentieadres: Korte Noordstraat 23 4331 CG Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden vrijdag 28 januari om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. tElk afscheid betekent de geboorte van een herinnering. Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat hij tot het einde toe van zijn leven heeft mogen genieten, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve pa en trotse opa Paulus Franciscus Polfliet - Pau - weduwnaar van Maria Juliana Viskens 11 december 1934 - 25januari 2011 Scharendijke: Christel en René Martijn Wesley 's-Heerenhoek: Pau en Annika Marsha Veerle Wij willen het verplegend personeel van Adm. de Ruijter Ziekenhuis te Goes, afd. Intensive Care, hartelijk dankzeggen voor de goede zorg en begeleiding. Correspondentieadres: Blikhoek 46 4453 BG 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 28 januari om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Pau in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in de 'Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Schat van een oompie, je straalde van levenslust nu genietje, samen met ons lief tantetje, van een zalige rust. Pau Herselt: Tine en Frans Aarschot: Christine en Alfred Langdorp: Luc en Marleen Thomas, Laura Tielt-Winge: Wim Evelien, Maarten Waarom, waarom Na een jarenlange vriendschap is overleden Pau Gerrit Swavek Lou Piet Nico Willem Slechts over blijft de herinnering, van hoe jij leefde op aarde. En voor degene die achterblijft, heeft dat de meeste waarde. Zondag kregen wij te horen dat Pau Polfliet (ouwe Pau) de (schoon)vader van onze vrienden Pau en Annika is overleden. Wij wensen Pau, Annika, Marsha en Veerle en verdere familie veel sterkte toe. William en Petra, Diesel en Silver Marco en Gise, Daan en Giel Raoul en Mariska, Dione en Keano Rob en Inge, Maud en Stijn Stefan en Silvia, Anouk en Ruben Renier en Myra, Quinn en Indy Niels Peter en Elina, Mika en Timo De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23. Verdrietig, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat rustig is ingeslapen onze lieve vaderen opa Gerard Abraham Matthijs Tazelaar sinds 18 juli 2000 weduwnaarvan Catharina Hamelink in de leeftijd van 96 jaar. Kats: RietWillebrands-Tazelaar Dick Willebrands Katinka en Marco Kats: Martin Tazelaar SannyTazelaar-Priester Erwin Marnixen Cassandra Kats: KeesTazelaar Middelburg: TeaTazelaar Piet Beijer Leonieen Marcel Jesse Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van zorgcentrum 'Cleijenborch'voorde liefdevolle zorg aan hem besteed. Goes, 22 januari 2011 Correspondentieadres: Dijkstraat 31 4485 AC Kats Onze pa en opa is thuis op zijn kamer, nr.230 in zorgcentrum 'Cleijenborch', Dr. Maasstraat 4 te Colijnsplaat. Hier is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woensdag 26 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 27 januari om 13.00 uur in de Katse Kerkte Kats. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in bovengenoemde kerk. De verslagenheid is groot na het overlijden van onze vriend en klasgenoot Richard Wisse Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe Bart, Tristan, Bob, Johan, Joos, Ivo, Patrick, Arnold, Rik, Gert, Gijs, Sven, Kees, Jory, Marein, Hinne

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32